Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3139Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 211 из 306
Показано с 2,101 по 2,110 из 3051.
    Пророк

Re: Шизофрения в современной Украине

23q
    23-й участник

а в чем вина Ахмерыча? может он под следствием? может ему предъявлены обвинения? нет. даже канал всеукраинский у него вещает о том какой он хороший!
    Пророк

Рассекречены собственники украинских СМИ
    ...Вот так, к примеру, выглядит паутина собственников Плюсов. Игорь Коломойский и Игорь Суркис в деле
    Как и Ринат Ахметов в отношении «Украины»
    и ICTV тоже не стали хитрить, упомянув семейство Пинчуков
    Со структурой собственности «Интера» можно ознакомиться вот здесь. Спойлер: самые внимательные обнаружат там и Дмитрия Фирташа, и Валерия Хорошковского, и их многочисленных родственников (например, дочь сестры).
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Рассекречены собственники украинских СМИ
    В конце статьи:

"Интересный получается расклад. Я вот только никак не пойму: отчего вдруг безмятежным киприотам и прочим жителям райских островов вдруг массово захотелось владеть чем-нибудь эдаким в Украине... Хотя, о чем это я - все ведь очевидно."

- И сразу вспоминается наш главнокомандующий с его офшориками.
    Пророк

Roman Sinicyn

На фото не просто шанувальники таланту Ківи.
    На фото оперативники. Співробітники Дніпропетровського БНОНу (Департаменту протидії наркозлочинності).

І це дно.

Дно тому, що Поліція поза політикою і релігією. Тобто вона повинна бути поза політикою.
    Але Ківа і ті хто за ним стоїть давно почали політичну кампанію.
    (https://www.facebook.com/romabra/pos...01369484837220).

Я не можу уявити собі, щоб детективи якоїсь Варшавської поліції ходили на роботу у світшотах з фотографією свого шефа, а поряд з логотипом польської поліції домалювали ще й портрет її начальника.

Ківа зараз активно їздить по регіонам та окучує студентів.
    Ну і паралельно займається своїм телевізійним проектом, де варить ширку в прямому ефірі.

На здачу тестів для атестації, нагадаю, він не з'являється. 1 квітня його викликали в шостий раз.
    ШІСТЬ РАЗІВ ПЕРЕД ЦИМ КІВА НЕ ПРИХОДИВ.
    Вигадуючи щось там про лікарняні, відрядження, зайнятість і.т.д.

Це при тому, що Ківа фактично завалив процес відбору нових співробітників в підрозділ:
    https://www.facebook.com/photo.php?f...44943852407204
    Підрозділ недоукомплектований іноді на 90%.
    А у існуючих співробітників є "план на фото бариг для фейсбуку Ківи". Саме про це нам розповідали у Миколаєві.
    Далі буде...

p.s. Я не член Центральної комісії, яка атестуватиме Ківу. Ніколи ним не був і не буду, як чомусь усі думають )
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

ICTV тоже не стали хитрить, упомянув семейство Пинчуков
    так тоді й СТБ, Новий і решта каналів Старлайтмедіа туди ж.
    Пророк

Член парламентського комітету з питань запобігання корупці вимагає припинення повноважень шістьох членів Ради громадського контролю при НАБУ

Народний депутат України, член парламентського комітету з питань запобігання корупції Володимир Парасюк звернувся до директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника з вимогою вжити заходів для негайного припинення повноважень шістьох членів Ради громадського контролю при НАБУ, які представляють дві громадські організації — «Центр протидії корупції» та «Трансперенсі Інтернешнл Україна». Депутатська вимога обґрунтовується тим, що представники цих громадських організацій Віталій Шабунін, Дмитро Шерембей і Олексій Хмара подали про себе недостовірну інформацію для участі в конкурсі з формування Ради при НАБУ.

Зокрема, голова правління «Центру протидії корупції» Віталій Шабунін приховав наявність у нього земельної ділянки, придбаної в 2014 році, а також не повідомив витрати на утримання належної йому нерухомості. Член правління «Центру протидії корупції» Дмитро Шерембей не зазначив у своїй автобіографії, що він тричі був засуджений за крадіжки в особливо великих розмірах, з них два рази — з конфіскацією майна. Виконавчий директор громадської організації «Трансперенсі Інтернешнл Україна» Олексій Хмара не зазначив у своїй автобіографі, що був засуджений за квартирну крадіжку.

racurs.ua
    Пророк

Правда про крадіжки?
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Правда про крадіжки?
    Олексій Хмара уже начал объяснять, что по малолетке, что срок условный, поэтому, его указывать не нужно...

* * *

Serg Marco

Кароч, в результате антикоррупционного "офшорного" скандала выяснилось что Президент не использовал свои офшоры для воровства денег (кстати наверное первый президент Украины на которого не смогли нарыть), что "народное" СМИ занимается манипуляциями на костях, что для того чтоб стать антикоррупционером неплохо заиметь несколько судимостей и скрыть в своей декларации имущество (кстати откуда деньги на него-тоже неясно).

Кароч у нас даже антикоррупционный скандал проходит под лозунгом "бл*дский цирк". Уникальная у нас страна...

* * *

Vitaliy Shabunin
    6 соток і два розвалені сараї http://bit.ly/1RQP7hy, записані в уточнній декларації, яка давно подана в НАБУ.
    Dmytro Kurch: Тобто, Shabunin, при балотуванні ви подали, як ви кажете, "неуточнену" - і разом з усіма висуванцями ЦПК підлягаєте звільненню?

Богдан Карпенко: Віталій, чи вірно я зрозумів ваш вислів " 6 соток і два розвалені сараї, записані в уточнній декларації," - що ви таки порушили положення про раду, надавши при конкурсі не правдиву декларацію, а вже потім, після конкурсу подали іншу декларацію? Тобто, мене цікавить, що мішає тим, хто подає завідомо неправдиву декларацію, при викритті цього, подавати так звану "уточнену декларацію" і уникати покарання?

Татьяна Ткачук: Прикольно... "Уточнена декларація". А що, проблеми з пам'яттю в такому юному віці завадили подати точну декларацію відразу? А ще двоє колєжан із судимостями за крадіжки. Тепер точно корупції в Україні пипець. Ховайся, хто може!!!
    Пророк

что по малолетке, что срок условный, поэтому, его указывать не нужно...
    Неправда. Указывать не нужно не потому что "что по малолетке, что срок условный", а потому что "в 2004 році судимість була погашена у передбаченому законом порядку."

"У моєму випадку в 1998 році я був засуджений умовно за вчинення квартирної крадіжки. Проступок був першим, шкода не така вже й значна, я неповнолітній – отримав умовний термін. Це означає, що у місцях позбавлення волі я не перебував, а відбував покарання в форматі регулярних походів до міліціантів на відмітку. Умовне покарання тривало по 2001 рік, після чого судом було прийняте рішення про його успішне відбуття. А в 2004 році судимість була погашена у передбаченому законом порядку.

Буквально, це означає, що з того моменту я вважаюся офіційно несудимим і абсолютно не зобов’язаний згадувати про факт проступку молодості в будь-яких документах чи розмовах."

http://khmara.solutions/only-true/
+ Ответить в теме