Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2851Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 196 из 282
Показано с 1,951 по 1,960 из 2819.
 1. #1951
  Пророк

  re: Шизофрения в современной Украине


  Відомий політолог Юрій Шведа, який сьогодні, 26 лютого, відійшов у вічність, у своєму останньому повідомленні напророкував глибоку політичну кризу в Україні, розкритикував владу, яка торжествує на крові Небесної сотні, та дав оцінку новому “режиму” Порошенка-Яценюка.
  «Абсолютно очевидно, що нинішній політичний режим Порошенка-Яценюка, який прийшов до влади у результаті так званої Революції гідності на крові Небесної сотні сьогодні абсолютно однозначно можна кваліфікувати як контрреволюційний! Жодна проблема, яка й вивела людей на повстання проти режиму Януковича так і не вирішена!

  Не зламана попередня клептократична Система, а лиш переорієнтована на нових господарів.
  Не покарані організатори та учасники кривавих звірств на Майдані.

  Усі одіозні представники попереднього злочинного режиму спокійно та безболісно виїхали з України з награбованим. Частина з них далі веде тут свій прибутковий бізнес.

  Не покладено край олігархічному правлінню – представники влади й далі є представниками відповідних олігархів, а не національних інтересів.

  Непомірності апетитів нової «революційної» еліти дивуються навіть представники попереднього злочинного режиму.

  Замість вивільнення економічної енергії малого та середнього бізнесу економічна політика Яценюка привела до його фактичної руйнації.

  Недолуга політика Гонтарєвої привела до нечуваного збагачення одних (через механізм рефінансування банків) і абсолютного зубожіння більшості населення (через нестримний ріст долара).

  Кадрова політика привела до поступової заміни на ключових ділянках Схем своїх «смотрящих», частина з них й далі – коханки, водії, масажисти й інші «революціонери». У тому числі й вчорашні стовпи режиму Януковича.

  Просякнута лише бажанням наживи – зовнішня політика нинішньої влади – втратила свою суб’єктність. Нинішня політична еліта пуповиною пов’язана із агресором!!! Вона не може бути ефективним борцем із ним – вона має там свій бізнес-інтерес! Вона робить бізнес на крові!
  Закрити незручну передачу С. Шустера не наважувався навіть Янукович.
  http://abyrvalg.in.ua/kopipasta/hist...5259-2737.html

  За два роки після Революції гідності – контрреволюційний режим остаточно опанував внутрішню ситуацію в державі – насамперед поліцейську, судову та репресивну систему. Тепер йому не потрібна, ані революційна риторика, ані самі революціонери!!! Таких показових судилищ, які відбуваються з політичними опонентами нині – мабуть не знала й сама Ю. Тимошенко! З іншого боку мажори-вбивці й далі продовжують успішно «косити». Все це відбувається на тлі патріотичних розмов та закликів про необхідність консолідації навколо режиму Порошенка-Яценюка як основи боротьби з Путіним. Однак на вектор цього переговорного процесу вказують хоча б призначені президентом його учасники – Кучма, Медведчук, Шуфрич.

 2. #1952
  Offline
  Пророк

  re: Шизофрения в современной Украине


  Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
  За два роки після Революції гідності – контрреволюційний режим остаточно опанував внутрішню ситуацію в державі – насамперед поліцейську, судову та репресивну систему.
  Молодці! Що ще можна сказати?
  От би революціонери показували таку ж ефективність!..
 3. #1953
  Offline
  Пророк

  re: Шизофрения в современной Украине


  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  От би революціонери показували таку ж ефективність!..
  революціонери мусять дбати про країну. баригам простіше - у них нема гальм у вигляді моралі чи любові до неньки. їх ніщо не стримує. (хіба що страх).
 4. #1954
  Offline
  Пророк

  re: Шизофрения в современной Украине


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  баригам простіше

  Крім того, є ще один нюанс. Згадаємо 1917-й. Більшовики змогли взяти країну під контроль, бо мали на час революції потужну і розгалужену організацію, що налічувала десятки тисяч перевірених підпільною боротьбою людей. Головна проблема наших революціонерів - у їхній роздробленості, як на мене.
 5. #1955
  Offline
  المزيد من النفط

  re: Шизофрения в современной Украине


  "Есть у революции начало - нет у революции конца"....
 6. #1956
  Offline
  Пророк

  re: Шизофрения в современной Украине


  Блин, а с чего платить? Такими темпами дешевле будет продать хату и уйти жить в лес. Я понимаю, что тут пол форума выбирает между Iphone i Galaxy S6, но этот бесконечный рост тарифов и перманентная девальвация гривны поставит Украину в один ряд с африканскими странами, причем самыми убогими. По-моему, это шизофрения.

  Знакомьтесь, главные реформы Кабинета Министров Украины.

  Повышение тарифов на отопление в следующем сезоне (Октябрь 2016) может возрасти на 80% от нынешней цены. Проще говоря, чуть меньше, чем в два раза. Кстати, первые повышения начнутся уже с апреля месяца.

  Также повышается цена на газ с 1 апреля 2016 года на 53%.

  Ну и конечно же, электроэнергия. Здесь, пожалуй без слов, только небольшая инфографика.

  К слову, в прошлом году повысили социальные стандарты на АЖ 13%, в частности минимальную зарплату ( согласно Закону Украины "О Государственном бюджете Украины на 2016 год", предусмотрена в размере 1378 гривень, с 1 мая – 1450 гривень, с 1 декабря – 1550 гривень).

  В общем, скоро Яценюк объявит вас "агентами кремля", так как вы не будете (или не сможете) платить за коммуналку.
 7. #1957
  Offline
  Пророк

  re: Шизофрения в современной Украине


  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  Блин, а с чего платить? Такими темпами дешевле будет продать хату и уйти жить в лес. Я понимаю, что тут пол форума выбирает между Iphone i Galaxy S6, но этот бесконечный рост тарифов и перманентная девальвация гривны поставит Украину в один ряд с африканскими странами, причем самыми убогими. По-моему, это шизофрения.  http://cs7065.vk.me/c540107/v5401070...CvtQwdLi2Y.jpg
  Так этого же и добивается "рошен и Ко"! Тогда 95% жителей нашей страны будут "одобрямс" по аналогии как в раше)))
 8. #1958
  Offline
  Пророк

  re: Шизофрения в современной Украине


  Merry Corpse, я в принципі згодний, але що стосується саме електрики, то в мене виходить десь 25 квт-годин на місяць. все просто - в домі не залишилось жодної лампочки розжарювання.
 9. #1959
  Offline
  Пророк

  re: Шизофрения в современной Украине


  Я гадаю, Merry Corpse, мав на увазі не лише тарифи на електроенергію, а й інші тарифи, а також загальне пониження доходів значної частини мешканців нашої країни!

  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  Я понимаю, что тут пол форума выбирает между Iphone i Galaxy S6,
  Уже "презентовали" Galaxy S7 ))))
 10. #1960
  Пророк

  re: Шизофрения в современной Украине


+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Шизофрения путинской России
  Enter в разделе Політика та Історія
  Ответов: 4854
  Последнее сообщение: 10 час(ов) назад, 22:12
 2. ПМЖ в Украине
  Виктор1 в разделе Новеньким Полтава форуму
  Ответов: 11
  Последнее сообщение: 06.04.2016, 17:22
 3. Шизофрения в Украине
  Enter в разделе Політика та Історія
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 15.10.2014, 00:43