Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3148Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 150 из 306
Показано с 1,491 по 1,500 из 3060.
    Пророк

Re: Шизофрения порошенковской Украины

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Таки да, учитывая что первый у тюрьме, а второй продолжает нам ласково улыбаться из мэрского кресла
    Первый просто уже получил домашний арест, а второй еще нет. Но на первого и дело заведено раньше.

* * *

Пьяный Коломойский "строит" Гепу

Пророк

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    Victorious, Звісно є відміності. Але є і багато спільного і найоголовніше - обидва мають бути довічно ув'язнені і ізольовані від суспільства...
    знаєте шо? ідіть з вашими "порадами" до Генпрокурора, він посміється над вашими словами. насрати Порошенку, що там "має бути", бо буде (і є) інакше: ті, хто захищав Україну - в тюрмі; ті, хто допомагав Путіну - на волі, у фаворі, в лавах президентської партії, при владі. і це є факт.
    а ваші слова - порожня демагогія, досить цинічна, як на нашу ситуацію.
    Пророк

Медведчуковский Рубан поддержал Корбана, аллилуйя!

Пророк

вообще-то и Медведчук, и Рубан - порошенковские. именно Порошенко назначил их на вьісокие должности в переговорном процессе.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Медведчуковский Рубан
    Не надо намекать на родство Рубана с Медведчуком. Ведь минские соглашения, которые дали Украине мир, тоже дело Медведчука. Так что кум Путина сам по себе, а Рубан сам по себе.
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Не надо намекать на родство Рубана с Медведчуком. Ведь минские соглашения, которые дали Украине мир, тоже дело Медведчука. Так что кум Путина сам по себе, а Рубан сам по себе.
    Я знаю и кто такой Медведчук и кто такой Рубан. Как понимаю и то, что в вопросах переговоров по заложникам, силовикам и руководству страны приходится иметь дела и с отпетыми негодяями, лишь бы бандиты контактировали и отпускали заложников (и так бывает в любой стране).
    Поэтому, я никогда не расхваливал Рубана и тем более, не героизировал его. Но понимал, что мы вынуждены пользоваться его "услугами".
    Некоторые же из вас исходили на гавно по поводу того, что "Порошенко его назначил".
    Порошенко его не назначал.
    А вот теперь и Филатов открываетинформацию о тесном с ним сотрудничестве. И Корбана Рубан защищает....
    Новачок

Victorious, Мої слова - це лише моя точка зору, на відміну від вас, я нікому не раджу куди йому йти і шо йому робити. Я вважаю шо навіть захист вітчизни не має давати іммунінету від кримінального переслідування. Ось дивіться: поки я спав дома в кроваті, Фабуліст сидів в окопі, захищаючи в тому числі і мене. Та якшо він, демобілізувавшись і повернувшись додому мене пограбує чи скалічить, я все одно буду вимагати для нього кримінального покарання.
    Ви абсолютно праві коли кажете шо колишні сепаратюги знову опиняються у фаворі, шо у пороха досі в росії бізнес, і таке інше, тут швидше за все ми з вами дискутуємо лише з приводу того шо влада взялася за чистки "не з того кінця".
    Пророк

правильно. а якщо вона півтора роки береться "не з того кінця", а, відверто кажучи, продовжує справу Януковича і навіть гірше того - Путіна, то може варто задатися питанням, чи насправді ця влада така тупа й невміла? а може, це її свідома діяльність?

а до Шокіна я Вас адресував тому, що він у нас генпрокурор. я ж, вибачне, не на три літери вас послав. і якщо генпрокурор за скоро рік своєї роботи (продовжуючи справу "папєрєдніка") вперто садить в тюрму тих, хто захищав Україну (нехай навіть вони не мають імунітету, як ви вірно сказали), але "не помічає" ні сепаратистів-терористів, ні вбивць Небесної сотні, ні порушень закону з боку "людей Порошенка", то може це теж свідома політика, а ніяка не помилка, і до цього слід ставитись відповідно?

вибачте за таку банальшину, я ж пишу наче очевидні речі. мені аж невдобно

(ми про це дискутували, ще коли Шокіна призначали на посаду. Тоді Ентер вітав цей крок (і зараз наче задоволений), а ми з Раммом казали, що діла не буде. але не знаю як Рамм, а я, наприклад, не чекав, що буде аж настільки погано. якось демонстративно плювати в очі народу.)
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    що діла не буде. але не знаю як Рамм
    Шо "діла не буде" уже стало ясно после 1ых минских. В них все "прованговано", так что удивляться не стоит, а внимательно перечитать их и "последующие" договоренности. Пока все идет по плану.
    Новачок

Victorious, Тому в мене також є серйозні питання до нинішньої влади. Я просто не знаю як реалізувати свй протест і тому поки стою осторонь. Сходив був в гості до Правого Сектору (навіть закрив очі на те шо вони ганялися з кулаками за геями). Взяв почитати їх газету: на першій же сторінці примітивна пропаганда, розрахована на массового і не дуже освідченого читача: "Це перший в історії випадок коли влада домовляється з террористами і саджає в тюрми патріотів тож ми маємо чинити опір злочинним діям нинішньої влади і так далі". Ну нехай молоді хлопці шо там тусять не знають шо ще в 3 сторіччі до нашої єри був собі на середньоземноморських просторах такй ватажок піратів Перікл, який став настільки могутнім шо навколишні держави укладали з ним договори, аби він не чіпав їх кораблики. Запитав їх те шо було вже при їх житті: а Рамзан Кадиров до того як стати президентом Чечні ким вважався в росії? Отой шо першого русського в 16 років штик-ножом заколов і бігав по горам з автоматом? Стали позирати недоброзичливо, накшталт "розумний штолє". Далі думав спитать чи чули вони тезу "революція пожирає своїх героїв" проте вирішив шо краще мені звідтіля піти.
    Я би запропонував зараз розділити усіх сильних міра сего умновно на своїх і чужих. Чужі це ті шо підтримували сепаратизм, свої це ті шо боронили наші кордони. В першу чергу пересаджати чужих, тоді вже розбиратися з своїми.
+ Ответить в теме