Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3220Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 143 из 316
Показано с 1,421 по 1,430 из 3151.
    Пророк

Re: Шизофрения порошенковской Украины

Пророк

re: Шизофрения в современной Украине

المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    http://www.youtube.com/watch?v=LGpVc-DQu5k
    Ого ! Хабар 200 000 грн ! Хочу хабар !
    Постійний відвідувач

я от нині часто їжджу в Білорусь.

Я дивлюсь на все це, і мені чесно болить за Україну. я розумію. що ми багатші. Але - хазяїни з нас ніякі. Простий приклад - перший КПП на кордоні. українськ сторона - вже відремонтована "під євро" і знов посипавшийся пункт пропуску. кругом напльовано і валяються бички. Білоруський - все явно "ще совкове2. все вифарбуване, вичищене. форма у всіх - як на параді. Велика к-ть срочників (молоді зовсім хлоп"ята). Всі досить строгі і підкреслено ввічливі.

курити на КПП проїжджаючим дозволяють, але біля урни - жодного бичка (на українській не дозволяють, але при цьому - біля урн і не тільки валяється сміття).

Гомель. Чекаю поїзд. На лавці молода пара.
    Хлопчина "в знак протесту проти влади збирається не викинути пляшку до урни". Вона - наполягає, що він має протестувати у будь-який інший спосіб. І їм - по 16-18 років!!! як Ви вважаєте - наскільки це актуально для молодих українців?

Мінськ. Стою, вивчаю карту. Неподалік проїжджає авто з російськими номерами, не спинившись на пішоходному переході (на краю переходу !! стоїть чоловік, збираючись перейти дорогу). нізвідки з*являється патрулька і вже метрах в 50-70 підрізає російську автівку. З нього вискакує чолов*яга. і щось невдоволено розмахує руками (не сподобалось, як його підрізали, мабуть). Через півсекунди він уже прилип гобличчям до капоту, щось кричить. Я з цікавістю поступово продвигаюсь вперед (шоу ж), та поки я підійшов ближче з*явилась іще одна міліцейка, тепер вже ГАЗель, без вікон. Чоловіка заводять всередину. Він щось кричить, аж червоніє від люті. Я зиркаю обабіч на тротуарі. Міліціянти пишуть протокол... Я чекаю, що зараз всі вони дружно звідси поїдуть.. Ба, ні - чудо!! чоловік з газельки виходить, широко усміхаючись, підписує протокол, дякує, вибачається, і їде з широкою усмішкою на обличчі...

Що робили йому в ГАЗельці - мені невідомо. Та виглядав він схожим на дитину, якій щойно дали цукерку.

Результат - я не бачив жодного білоруса. який ступнув на дорогу не на зелене світло, або не на переході, і жодної автівки, яка не уступила мені дорогу на переході.

А от стосовно економіки білоруси плачуть... Вони вважають неможливим вижити на зарплату в 300 у.о (найрозповсюдженіша зарплата білорусів 3,5 - 5.5 млн біл руб - 200-350 у.о), при тому, що ціни в РБ нині переважно зрівнялись з українськими (трохи дорожче мясо, дешевше молочка) при їх низьких комуналках - 10-30 у.о/міс.

Але корупція в них теж є. В дуже дрібному виразі, досить несуттєва в загалі, така - переважно побутова - але трапляється.

І за корупційні діяння зазвичай в суми від 10 до 100 млн їх рублів (600-6000 у.о) регулярно за грати потрапляють чиновники всіх мастей.

І скажіть мені. чому у нас не можливе от таке "економічно-суспільне диво"?
    المزيد من النفط

. Я чекаю, що зараз всі вони дружно звідси поїдуть.. Ба, ні - чудо!! чоловік з газельки виходить, широко усміхаючись, підписує протокол, дякує, вибачається, і їде з широкою усмішкою на обличчі...

Що робили йому в ГАЗельці - мені невідомо.
    Російський водій дав гаїшникам щедрий хабар. Ось тому і усміхався.
    Постійний відвідувач

Російський водій дав гаїшникам щедрий хабар. Ось тому і усміхався

Враховуючи, що він підписав протокол ДАІшників, він все одно заплатить штраф. тому - чому у нас немає такої "служби-газельки"? Хай там всередині дають хабарі (сплачують за послуги втихомирення окремій фірмі), а ена дорозі виконують правила і платять штрафи.
    Ні?
    Пророк

Анатолій Гриценко
    3 год · Змінено ·
    Два в одному: солодке і гірке.
    1. Боевики согласились перенести "выборы" с 18 октября и 1 ноября на следующий год.
    2. Боевики заявили, что "за это время Украина будет обязана выполнить все взятые на себя по Минским соглашениям обязательства. А именно: предоставить Донбассу особый статус, не допустить преследования и наказания лиц – участников событий на территории Донецкой и Луганской областей, а также переголосовать поправки в Конституцию в новой, согласованной с нами редакции".
    Перше (солодке) повідомлення Порошенко широко анонсував через усі ЗМІ і подав як успіх зустрічі в Парижі. Так - це успіх, безперечно.
    Друге (гірке) повідомлення Порошенко вперто обходить мовчанкою. Хоча про таку загрозу для країни застерігали всі, хто читають не лише солодкі повідомлення влади, але й знайшли час прочитати текст Мінських угод.
    Замовчувати гірку правду Порошенко напевно буде і надалі.. Але ж підписане у Мінську і нещодавно підтверджене в Парижі Порошенка наполегливо змушують виконувати, причому змушує не лише Путін - Меркель, Оланд, Обама так само.
    Може, досить уже гратися у піжмурки?
    Пророк

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    Перше (солодке) повідомлення Порошенко широко анонсував
    А че в нем "солодкого"? Это же пункт из известного плана Мореля. Потому и перенесли выборы, что в течение 80 суток Украина должна быстро и под присмотром террористов принять закон о выборах террористов в ихние органы власти на оккупированных ими территориях. А уже после этих выборов, террористы будут внедрены в тело Украины на полных правах.

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    Може, досить уже гратися у піжмурки?
    Яки "пижмурки"? Все было ясно как Божий день уже после 1ых минских.
    Пророк

Ответ Сообщение от Професор Посмотреть сообщение
    я от нині часто їжджу в Білорусь.

Я дивлюсь на все це, і мені чесно болить за Україну. я розумію. що ми багатші. Але - хазяїни з нас ніякі. Простий приклад - перший КПП на кордоні. українськ сторона - вже відремонтована "під євро" і знов посипавшийся пункт пропуску. кругом напльовано і валяються бички. Білоруський - все явно "ще совкове2. все вифарбуване, вичищене. форма у всіх - як на параді. Велика к-ть срочників (молоді зовсім хлоп"ята). Всі досить строгі і підкреслено ввічливі.

курити на КПП проїжджаючим дозволяють, але біля урни - жодного бичка (на українській не дозволяють, але при цьому - біля урн і не тільки валяється сміття).

Гомель. Чекаю поїзд. На лавці молода пара.
    Хлопчина "в знак протесту проти влади збирається не викинути пляшку до урни". Вона - наполягає, що він має протестувати у будь-який інший спосіб. І їм - по 16-18 років!!! як Ви вважаєте - наскільки це актуально для молодих українців?

Мінськ. Стою, вивчаю карту. Неподалік проїжджає авто з російськими номерами, не спинившись на пішоходному переході (на краю переходу !! стоїть чоловік, збираючись перейти дорогу). нізвідки з*являється патрулька і вже метрах в 50-70 підрізає російську автівку. З нього вискакує чолов*яга. і щось невдоволено розмахує руками (не сподобалось, як його підрізали, мабуть). Через півсекунди він уже прилип гобличчям до капоту, щось кричить. Я з цікавістю поступово продвигаюсь вперед (шоу ж), та поки я підійшов ближче з*явилась іще одна міліцейка, тепер вже ГАЗель, без вікон. Чоловіка заводять всередину. Він щось кричить, аж червоніє від люті. Я зиркаю обабіч на тротуарі. Міліціянти пишуть протокол... Я чекаю, що зараз всі вони дружно звідси поїдуть.. Ба, ні - чудо!! чоловік з газельки виходить, широко усміхаючись, підписує протокол, дякує, вибачається, і їде з широкою усмішкою на обличчі...

Що робили йому в ГАЗельці - мені невідомо. Та виглядав він схожим на дитину, якій щойно дали цукерку.

Результат - я не бачив жодного білоруса. який ступнув на дорогу не на зелене світло, або не на переході, і жодної автівки, яка не уступила мені дорогу на переході.

А от стосовно економіки білоруси плачуть... Вони вважають неможливим вижити на зарплату в 300 у.о (найрозповсюдженіша зарплата білорусів 3,5 - 5.5 млн біл руб - 200-350 у.о), при тому, що ціни в РБ нині переважно зрівнялись з українськими (трохи дорожче мясо, дешевше молочка) при їх низьких комуналках - 10-30 у.о/міс.

Але корупція в них теж є. В дуже дрібному виразі, досить несуттєва в загалі, така - переважно побутова - але трапляється.

І за корупційні діяння зазвичай в суми від 10 до 100 млн їх рублів (600-6000 у.о) регулярно за грати потрапляють чиновники всіх мастей.

І скажіть мені. чому у нас не можливе от таке "економічно-суспільне диво"?
    "неможливо" потому что те, кто наделён властью не способны понять простую истину - хлеба и зрелищ, а всё что выше на ваш откуп!
    народу нужны удобные бытовые условия во всех сферах жизни. тогда политика вообще никакому "пересічному" и даром не нужна будет
    Пророк

Київрада оголосила технічний дефолт столиці

Сьогодні Київрада запровадила мораторій на виплату зовнішніх і внутрішніх боргових зобов'язань м. Києва з 6 листопада цього року. Іншими словами - фактично оголосила технічних дефолт, заявив депутат Київради, керівник Київського міського виборчого штабу "Українського об’єднання патріотів – УКРОП" Олег Калініченко.

"Дивним чином у нас вистачало коштів на все. А зараз виявляється, що перед опалювальним сезоном маємо борги, які не можемо оплатити", – зауважив Олег Калініченко.

Керівник Київського міського виборчого штабу "Українського об’єднання патріотів –УКРОП" також дав рекомендацію київській владі, як гасити борги. "Аби повертати борги, потрібно перестати красти на ремонтах! А також необхідно залишати в Києві усі податки, які зараз йдуть в держбюджет! Потрібно робити реальні кроки, а не скидати все лише на "папєрєдніків", – додав Калініченко.

Рішення про тимчасовий мораторій на виплати за зовнішніми боргами столиці на засіданні Київради в четвер схвалили 90 депутатів. Голова профільної бюджетної комісії Київради Андрій Странніков нагадав, що до теперішнього часу боргові зобов'язання столиці становлять 18 млрд грн, і тільки на їхнє обслуговування на рік необхідно 2 млн грн. За його словами, Київ протягом декількох тижнів вів переговори зі Спецкомітетом кредиторів щодо реструктуризації зовнішнього боргу. Однак, за його словами, підсумки цих переговорів поки "далекі від взаєморозуміння".

І це столиця України; місто, в якому лише в одному районі майже 80% зараестрованих субьектів підприємницької діяльності в Україні................розумом Україну не зрозуміти!!!!
+ Ответить в теме