Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3156Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 139 из 307
Показано с 1,381 по 1,390 из 3062.
    Пророк

re: Шизофрения в современной Украине

Окружной административный суд города Киева признал незаконным и недействительным с момента принятия постановление НКРЭКУ от 26 февраля 2015 года № 220 «Об установлении тарифов на электроэнергию, отпускаемую населению».

Такое решение было принято 8 сентября в деле № 826/6876/15 по иску Владимира Блащука.

Суд удовлетворил заявленные исковые требования частично. Постановление НКРЭКУ незаконно, поскольку согласно действующей на момент его принятия редакции части 2 ст. 12 Закона «Об электроэнергетике» исключительные полномочия по установлению тарифов на электроэнергию были только у Национальной комиссии, осуществляющей государственное регулирование в сфере энергетики (НКРЭ). При этом такие полномочия были предоставлены НКРЭКУ только Законом № 514-VIII от 4 июня 2015 года, который приобрел юридическую силу 16 июля 2015 года.

Также суд отметил, что властные полномочия, предоставленные субъекту именно законом, могут быть изменены в сторону уменьшения или могут быть предоставлены другому лицу только законом, а не подзаконным нормативно-правовым актом.

Таким образом, обжалуемое постановление НКРЭКУ о поэтапном повышении тарифов принято с превышением властных полномочий, установленных законом, а именно, ч.2 ст. 12 Закона «Об электроэнергетике» и ст. 3 Закона «О естественных монополиях».

Пророк

Премьер-министр Украины Арсений Яценюк заявил, что в Украине средняя заработная плата будет составлять 1 960 долларов. Об этом председатель Кабинета министров рассказал во время выступления в Верховной Раде.
    "Средняя заработная плата в Украине будет составлять 1 960 долларов на одного гражданина Украины. Я хочу заплатить кредиторам часть прибыли страны, если в Украине после этого будет самая успешная экономика в мире", - подчеркнул украинский премьер.
    Об этом пишет mignews
    thttp://cross-media.org.ua/news/yacen...atu-v-dollarah

наканєц та! вот ано пакращєння! а я переживав шо не доживу.
    Пророк

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    Премьер-министр Украины Арсений Яценюк заявил, что в Украине средняя заработная плата будет составлять 1 960 долларов. Об этом председатель Кабинета министров рассказал во время выступления в Верховной Раде.
    "Средняя заработная плата в Украине будет составлять 1 960 долларов на одного гражданина Украины. Я хочу заплатить кредиторам часть прибыли страны, если в Украине после этого будет самая успешная экономика в мире", - подчеркнул украинский премьер.
    Об этом пишет mignews

долари часом не зімбабвійскі, він мав наувазі?:)
    Пророк

Премьер-министр Украины Арсений Яценюк заявил, что в Украине средняя заработная плата будет составлять 1 960 долларов.
    Ключове слово "середня", тобто у нас с тобою Виння Пых, заробітна плата буде 1400 грн., а у я Яценюка с Ентером 88760 грн.))))
    В середньому і виходить $1960:
    (1400 + 1400 + 88760 + 88760) / 4 = 180320 / 4 = 45080 грн., що становить $1960 (по курсу $1 = 23 грн.).

РS: Все через одне місце)))))

Україна йде шляхом Кремля, – іноземні журналісти про санкції:

Закордонні журналісти, що працюють в Україні, прокоментувати українську санкційну ініціативу. Більшість співрозмовників відзначили, що список створено нашвидкуруч, а сам підхід до болю нагадує політику Кремля щодо закордонних ЗМІ.

Юан МакДональд, редактор Kyiv Post і фрілансер на BBC радіо:

- Ясно, що РНБО повинна була мати свої причини створити цей список, але також зрозуміло, що його зробили абияк. Деякі з журналістів у списку мають очевидні прокремлівські нахили, але інші, як, наприклад, з Естонії, здається, не демонстрували упередженості. Здається, що уряд просто вибрав закордонних журналістів етнічних росіян і припустив, що вони прокремлівські.

Пьотр Андрусечко, журналіст Gazeta Wyborcza, Nowa Europa Wschodnia:

- Мені здається, що краще було би спочатку детально перевірити кожен випадок, ніж затверджувати і публікувати список, а потім з нього викреслювати. У Європі суспільна думка дуже чутлива до питань свободи слова.

Сімон Островський, репортер Vice News:

- Це рішення – рух у зовсім протилежну сторону від принципів, захист яких декларує ваш уряд. За політичними мотивами цілому ряду журналістів не дадуть відвідати країну. Я, наприклад, не можу отримати акредитацію в Росії, і в цьому немає нічого хорошого. Дуже багато журналістів зараз не мають доступу до територій, підконтрольних сепаратистам. А тепер такі ж рішення приймає і Україна.

Павел Пеньонжек, польське видання Krytyka Polityczna:

- Невідомо, на яких підставах хто потрапив до списку, а хто ні. Схоже на те, що список робили абияк. Вказані підстави настільки широкі й загальні, що туди можна додати кожного журналіста. Це ще одна дія української влади, яка будить сумніви щодо того, чи потрібна їй свобода слова.

Франческа Ебел, фрілансер у Kyiv Post, The Independent, The Guardian:

- Здається, що Україна наслідує деспотичні методи російської цензури та інформаційної війни, коли там нещодавно відмовили в акредитації ряду закордонних журналістів, обмежили акредитацію для фрілансерів і мають цілий список вислання з країни і санкцій. Санкційний список тільки підриває авторитет України, а не посилює його.

Павел Боболович, журналіст польського радіо Wnet:.

- Санкції проти Росії - природній процес, дивує тільки, чому їх впроваджують так пізно. Однак, це не єдиний сюрприз у вчорашньому рішенні. Список включає не лише росіян, але також громадян інших країн, в тому числі тих, що підтримують зміни в Україні… Я розумію, що серед цієї групи є також пропагандисти Кремля. Але включення журналістів до списку наряду із діячами Кремля та пропагандистами викликає багато питань і сумнівів – особливо тому, що список не включає ширших пояснень.

Крістофер Аллен, фрілансер у Vice News, Al Jazeera:

- Обмеження чи заборона ЗМІ – лякаючий прецедент у країні, яка намагається реформуватися. Підвищення суспільного розуміння війни на сході і політичної ситуації у Києві є важливим для України. Хоч висвітлення не було ідеальним (і ніколи не є), журналістам мають дати можливість тут працювати.

Дем'ян Колодій, американський кінорежисер-документаліст:

- З одного боку, я розумію, що під санкцію потрапили російські журналісти, які працюють без жодного коду журналістської етики, маніпулюючи і фабрикуючи події… Але заборона в'їзду журналістам BBC і блогерам - жахливий прецедент того, що уряд не миритиметься з критикою. Критика дозволяє суспільству розвиватися, і заборона в такий спосіб відкриває двері для набагато більш серйозної цензури, яка загрожує відкритому суспільству в Україні.
    Пророк

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    Ключове слово "середня", тобто у нас с тобою Виння Пых, заробітна плата буде 1400 грн., а у я Яценюка с Ентером 88760 грн.))))
    В середньому і виходить $1960:
    (1400 + 1400 + 88760 + 88760) / 4 = 180320 / 4 = 45080 грн., що становить $1960 (по курсу $1 = 23 грн.).

РS: Все через одне місце)))))
    маруська трахаицца со всеми подряд а доярка клава никому не дает. но в среднем они две б....и.
    Зануда

Об этом пишет mignews

Яценюк пояснював, який профіт матимуть кредитори, які погодилися на реструктуризацию боргу України. Він пояснив, що один з чинників для розрахунку - зростання ВВП. Послухайте чи почитайте стенограму. Він не обіцяв таку зарплату.
    Мені пох Яценюк і решта, але хоч трохи об'єктивності.
    Філософф с автоматом

ТСН вещает, что майора Старкова выпустили под ДОМАШНИЙ АРЕСТ.
    Пророк

Ответ Сообщение от MrColt Посмотреть сообщение
    ТСН вещает, что майора Старкова выпустили под ДОМАШНИЙ АРЕСТ
    И не верится и не хочется верить. Посмотрим, правда ли это.
    Філософф с автоматом

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    И не верится и не хочется верить. Посмотрим, правда ли это.
    Очень надеюсь, что ТСН облажались, но после Садовника..
    Пророк

fabulist, это фейк? https://www.youtube.com/watch?v=Fjw6kuImhyA

Премьер-министр Украины Арсений Яценюк заявил, что в Украине средняя заработная плата будет составлять 1 960 долларов.
    Виння Пых, это через 25 лет! Не спеши радоваться то!
+ Ответить в теме