Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3138Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 131 из 305
Показано с 1,301 по 1,310 из 3050.
    Пророк

re: Шизофрения в современной Украине

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    ні це дуже важливо хто при владі знаходицця. влада яка думає за народ тарифи би підняла, але б пропорціонально соразмірно до тарифів підняла б і зарплати пенсії, а не кидала як кістку собаці субсидії які йдуть в карман тим же власникам комунпідприємств.
    Я, человек без экономического образования, и то понимаю, какую ты здесь ерунду наговорил. Субсидия, это единственно правильный путь.
    Юлька я Яныком и Азарычем занимались популизмом, когда давали "дешевую комуналку", которая ложилась бременем все новых и новых кредитов.

Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Я, человек без экономического образования, и то понимаю, какую ты здесь ерунду наговорил. Субсидия, это единственно правильный путь.
    гроші пущені на субсидії можна використовувати набагато ефективніше. і вообче от оформлю подивлюся шо вони тама компенсірують і скіко
    Пророк

а шо мені той борг? я його брав чи шо? уряд взяв на себе зобовязання то нехай їх і виконує. понавипускали усяких облігацій а потом платять за них зобовязання а нам локшину вішають шо грошей нема в бюджеті на підняття зарплат
    Как это, что тебе тот борг?! Это как раз долг, за счет которого Юля и Янык давали тебе дешевую коммуналку.
    Пророк

Как это, что тебе тот борг?! Это как раз долг, за счет которого Юля и Янык давали тебе дешевую коммуналку.
    опнять юля винувата. і яник.
    Пророк

та куди мені до нього. гигиги. мені оце надоїсть з фотожабами грацця то покину це діло
    Я помню, многие месяцы, пока мы выступали против бандитского режима Януковича, ты высказывал всестороннюю поддержку Януковичу и кричал "батя, мы с тобой, Батя, держись".
    Если мне не изменяет память, даже в Киев ездил "поддержать его".

опнять юля винувата. і яник.
    А кто набрался тех долгов?! Кто взял у Пути 3 миллиарда и стянул все деньги, а отдавать эти деньги должны мы, должен отдавать Яценюк и Порошенко?!
    Пророк

Я помню, многие месяцы, пока мы выступали против бандитского режима Януковича, ты высказывал всестороннюю поддержку Януковичу и кричал "батя, мы с тобой, Батя, держись".
    Если мне не изменяет память, даже в Киев ездил "поддержать его".
    може режим був і бандицький, але хай кине в мене камінь той кому при баті гірше жилося ніж щас

А кто набрался тех долгов?! Кто взял у Пути 3 миллиарда и стянул все деньги, а отдавать эти деньги должны мы, должен отдавать Яценюк и Порошенко?!
    канєшна ж юля тимошенко взяла ті три мілярди. як у нас заведено чуть шо юля винувата шо вона була премьером 7 років тому. бугага. кстатє а нашо путє їх вообче отдавать? можна подати на нього в суд за окупацію територій та забажати компенсацію за це. за нанесення збитків. от с тієї компенсації і отдавать путє долг

Яценюк и Порошенко?!
    оці конєшно оддадуть.
    Пророк

оці конєшно оддадуть.
    Уже отдали. 10 Млрд.$.
    Пророк

Уже отдали. 10 Млрд.$.
    отдали путіну

Валовий зовнішній борг України в першому кварталі 2015 року скоротився на $340 млн (0,27%) - до $125,967 млрд, порівняно з аналогічним періодом 2014

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на пре-службу НБУ.

На кінець кварталу на сектор загального державного управління припало $34,608 млрд (27,47% валового зовнішнього боргу), на банки - $17,104 млрд (13,58%), на органи грошово-кредитного регулювання - $5,810 млрд (4,61% боргу), на інші сектори - $58,816 млрд (46,69% боргу), на прямі інвестиції (міжфірмовий борг) - $9,629 млрд (7,64%).

Слід зазначити, що за підсумками 2014 року валовий внутрішній борг України скоротився на 11,1%, або на $15,772 млрд, порівняно з початком року – до $126,307 млрд.

Валовий зовнішній борг за станом на певну дату – це загальний обсяг заборгованості за всіма існуючими, але в жодному разі не умовними, зобов’язаннями, що мають бути сплачені боржником у вигляді основної суми та/або відсотків у будь-який час у майбутньому, і які є зобов’язаннями резидентів цієї економіки перед нерезидентами.
    шото типутаво
    Пророк

кстатє а нашо путє їх вообче отдавать? можна подати на нього в суд за окупацію територій та забажати компенсацію за це. за нанесення збитків. от с тієї компенсації і отдавать путє долг
    Потому что так поступает весь цивилизованный мир. А суды на него подали и продолжают подавать. Но это займет годы и до тех пор, пока нет судебных решений, мы не могут просто не платить, потому что Путин плохой. Напомнить, сколько по делу Юкоса ждали решения суда?
    Постійний відвідувач

...При нынешней системе экономики это было неизбежно. Неважно кто находится у власти
    А также добавлю. Это - только начало. экономика рушится. и она рухнула бы при любой власти. Всё сгнило....
    Система неважнецкая, это да. Экономике вроде бы и по барабану кто у руля - она живет по своим законам. Но... Если бы Порошенко действовал в стране так как в личном плане, то такого обвала не было бы. А именно - война войной, а фабрика в Липецке прибыль гонит хозяину. Не нужно было рвать торговые отношения с РФ. Надеялись на Европу - получили ...опу.
+ Ответить в теме