Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей91Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 8
Показано с 31 по 40 из 80.
    Пророк

Re: Люстрація Полтави: Ваші пропозиції

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    А що Корсуна таки звільнили?
    https://www.facebook.com/arsen.avako...if_t=notify_me

Таки да :)
    http://www.poltava.pl.ua/news/30805/
    вот это номер!

Пророк

А шо, поганий був дядька?
    І по якому принципу люстрація відбувається хтось може пояснити?
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    А шо, поганий був дядька?
    Так навскидку http://antikor.com.ua/articles/3332-...liv_poltavsjku
    Раніше цікавився, і відео багато цікавого знаходив... і інших матеріалів - погугліть.

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    І по якому принципу люстрація відбувається хтось може пояснити?
    А ось про це я не в темі...
    Нервова, курррва

Згідно із запропонованим механізмом масив чиновників найвищого рівня люструватиме комісія Нацагентства з державної служби. Усіх перевірятимуть на предмет комуністичного минулого, "служіння" режиму Януковича у період його президентства, зв'язки зі спецслужбами інших країн, наявність ще одного громадянства
    http://www.dw.de/люстрація-в-україні...уть/a-17861802
    Пророк

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Усіх перевірятимуть на предмет комуністичного минулого, "служіння" режиму Януковича у період його президентства,
    Ну, так у нас 90% під ці критерії попадає )) Взяти того ж Тягнибока чи Турчинова. Треба за фактами порушення закону люструвати, а не за партійну приналежність. Причому самий простий спосіб - заглянути у гараж чиновника і співставити вартість його авто із зарплатою.
    Взагалі, я вважаю, нічого нового придумувати не варто, всі посткомуністичні країни це вже проходили, варто лише перейняти досвід. Взяти закони, що діяли в Польщі, Чехії, Грузії і застосувати до наших умов.
    Нервова, курррва

Merry Corpse, У нас буде, як завжди.) я от не дочитала: тільки керівний склад підлягає люстрації ж?
    bvn
    йог на танке

Щодо партійної приналежості, вже багато де писав, ще раз повторюся.

Непотрібно забороняти партії як перший крок, потрібно забороняти ідеології. Тобто, як це не смішно, можливо звучить, треба на державному рівні визначити, що таке добре, а що погано. Фашизм - добре чи погано? Комунізм? Визначити чіткі ознаки цих ідеологій, яки будуть виступати критеріями оцінки діяльності взагалі будь-яких організацій, можливо, навіть сект, а не тільки партій.

Якщо є ознаки "поганого" в діяльності партії, то вже на цьом (другому, а не першому) кроці забороняется партія. І вже на основі цієї заборони, на третьому кроці, можна приналежність до цієї партії включити до критеріїв люстрації...

А щодо злочинів, як критерій люстрації - то мені взагалі не зрозуміло. Якщо людина вчинила злочин, то вона і без люстрації повинна відповідати за Законом, до чого тут люстрація взагалі? Як на мій погляд люстрація й потрібна для того, щоб очистити владу від ідеологічного мусору, від антидержавницьких елементів... Діяльність цих "людей" може й не підпадати під кримінальний чи адміністративний кодекс, але вона при цьому буде не на благо України.

Ну, це от на тому рівні, як я це розумію... А так я нічого просто в цих питаннях не розумію :)
    Нервова, курррва

Діяльність цих "людей" може й не підпадати під кримінальний чи адміністративний кодекс, але вона при цьому буде не на благо України
    Чого? Якшо людина публічно пропагує ідеї, які шкодять державі, то такі дії якраз і підпадають. Да ж?)
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Чого? Якшо людина публічно пропагує ідеї, які шкодять державі, то такі дії якраз і підпадають. Да ж?)
    А ващето да :)
    Але, доки шо не згадаю жодної людини, яку б за такі злочини реально посадили... Максимум тримають під арештом... Але суд випустить, будьте певні.
    Нервова, курррва

bvn, Ми про класифікацію чи про неминуче покарання?) так не секрет, шо Закон- один для всіх поки що у нас тільки на папері. Але я вірю в краще!)
+ Ответить в теме
Страница 4 из 8