Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 23.
    Smile
    Гість
    Ops

В Україні тепер як в Європі – незалежні стипендії для розумних студентів?

Батьки почали тиснути на мене – кажуть, ти хлопець дорослий, пора вже самому платити за інтернет і мобільний. Кажуть – або йди на роботу, або отримуй якусь стипендію. На заочне переводитися я не хочу (мене дійсно цікавить навчатися, а там, судячи з друзів, ніякого не навчання не буде), тому залишається варіант стипендії.

Мамина напарниця на роботі показала їй статтю в газеті, там історія про хлопця з провінції, який навчається в Києві. Він ніби-то минулого року подався на стипенію Фонду Пінчука, і виграв – завдяки цьому зміг сам забезпечити свої витрати на харчування та одяг (стипендія 100 доларів на місяць). А оскільки живе він в гуртожитку, то інших витрат у нього нема. Батьки його щасливі, він мабуть теж:) я знайшов сайт Стипендіальної програми Віктора Пінчука ( www.pinchukfund.org/zavtra ) . Ніби-то умови не дуже складні, особливо для тих хто дружить з кафедрою і знає де в нього на факультеті бібліотека:) Як конкурсну роботу навіть дозволяється подавати перероблену курсову за минулий рік. Мені здається, це класна штука не лише через гроші – мати якусь престижну стипендію в цілому світі є бонусом для CV. Існують же у світі різні стипендіальні програми Сороса, Форда та Біла Гейтса. А тут своя, українська.

Як ви думаєте, чи має сенс подаватися? Чи реально там виграти? Хтось щось чув про це? Буду вдячний.

Добрий модер ))

Re: В Україні тепер як в Європі – незалежні стипеднії для розумних студентів?

Саме про цю стипендію нічого не чула і не можу навіть уявити чи реально отримати її, але знаю напевне - подаватися варто!!!
    Коли ти подаєшся на стипендію, в тебе є мета, є заняття, постійно в голові блукають думки. Ти відчуваєш себе зайнятим собою і крокуючим вгору.
    Я отримала стипендію від DAAD на п*ятому курсі. Це була маленька стипенція, на літні курс. Але наскільки змінила вона моє ставлення до себе самої. Я жодного разу не жалкувала, що подалася. І навіть якби я її не отримала, сама підготовка, процес подання документів виховує. Єдине, про що дійсно пожаліла, так це про втрачений час. Якби не закінчилося навчання, я пішла б далі, подавалася б на інші стипендії.
    dumai
    Гість

Будь яка стипендія це добре і чому б не спробувати а вдруг пощастить.
    Завсідник

А почему бы и нет? Попробовать всегда интересно, однако подработок вне учебы надежней будет. ;) помню, я свою первую стипендию: 2 пачки маргарина и шоколадка(на тортик )…это все, что купить смогла (1997) :sarcastic:
    Smile
    Гість

Ответ Сообщение от madcat Посмотреть сообщение
    А почему бы и нет? Попробовать всегда интересно, однако подработок вне учебы надежней будет. ;) помню, я свою первую стипендию: 2 пачки маргарина и шоколадка(на тортик )…это все, что купить смогла (1997) :sarcastic:
    Так не густо , але мабуть отримала задоволення від того , що не кожен може отримати , а ти змогла???????:superman2: !!!!!
    Добрий модер ))

6000 грн/рік
    Вистачить трішечки на більше ніж маргарин :)
    Мається на увазі не звичайна стипендія, таку отримати не так вже і складно
    Завсідник

Ответ Сообщение от Smile Посмотреть сообщение
    Так не густо , але мабуть отримала задоволення від того , що не кожен може отримати , а ти змогла???????:superman2: !!!!!
    Не назову это я удовлетворением; однако, деньги за учебу – это всегда приятно! :)
    Smile
    Гість

Ну так Гроші! завжди приємні ну Ви заходили на сайти читали умови?
    Добрий модер ))

Прочитала умови. Цілком реальні, досить таки звичайні умови для конкурсу такого типу.
    Якшо є ідеї і публікації-виступи-дипломи і тп, подавайся цього року. Якшо ні, треба в цьому році активно приймати участь у конференціях, семінарах і тд а наступного подаватися. Хоча, прочитай все сам, проаналізуй, подання документів цього року не обмежує можливості в наступному, так шо - вперед!!!
    Щасти!!!
    Smile
    Гість

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Прочитала умови. Цілком реальні, досить таки звичайні умови для конкурсу такого типу.
    Якшо є ідеї і публікації-виступи-дипломи і тп, подавайся цього року. Якшо ні, треба в цьому році активно приймати участь у конференціях, семінарах і тд а наступного подаватися. Хоча, прочитай все сам, проаналізуй, подання документів цього року не обмежує можливості в наступному, так шо - вперед!!!
    Щасти!!!
    Дякую. :thank_you2: Таки подам цього року, а наступного року подивимся!!!!:yes3:
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя