Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 23.
    Smile
    Гість

Re: В Україні тепер як в Європі – незалежні стипеднії для розумних студентів?

А хтось буде ще приймати участь в подібних заходах цього року?

ЧИ просто просвистить таку можливість:whistle3:

Smile
    Гість

Хтось дивився вчора підйом на новому? ??. У студії були минулорічні переможці стипендіальної програми Віктора Пінчука.
    Уявляєте, дівчина обрала тему „ЧАКЛУНКИ (відьми) 18-го сторіччя”, це навіть не транзистори в стані відсічки, або реагування мікро частинок на ультрафіолетове опромінення. Виявляється не треба бути генієм в математиці чи хімії, а досить просто написати роботу, на цікаву для тебе тему. Я у шоці. Вже почав працювати над темою по моїй спеціальності, але, але після побаченого сильно призамислився. Так як я давно займаюсь спортом, то думаю написати роботу, присвячену спорту - „Духовна та фізична сила напряму залежить від характеру та настрою людини”, часу ще трохи є, і мені це буде цікавіше. І робота буде швидше писатись.
    Argo
    Гість

Знайомий друг отримав цю стипендію. Наступного року я теж спробую.Так як умови іі отриманная досить реальні
    Smile
    Гість

Ответ Сообщение от Argo Посмотреть сообщение
    Знайомий друг отримав цю стипендію. Наступного року я теж спробую.Так як умови іі [COLOR="Red"]отриманная досить реальні
    Трошки підправ граматику і вперед!

Вчора вранці увімкнув канал M1, а там серед запрошених гостей були минулорічні переможці стипендіальної програми "Завтра.UA" Олексій Бараш (координатор стипендіатів) та Андрій Клещок. Хлопці розповідали, як проводиться конкурс на кращу роботу та про журі, які оцінюють їх.
    Андрій написав роботу за спеціальністю (сам він фізик), а тема роботи "Орієнтаційна бістабільність у ферронематичній комірці" . Чесно кажучи, половину слів я так і не зрозумів -)
    Олексій працював над темою „Вивчення потенційних можливостей ранніх ембріональних клітин формувати ембріоїдні тільця в культурі клітин in vitro " - взагалі відвал башки. (не думайте, я ці теми не запам"ятав - я зараз на сайті подивився, бо дуже вже назви мене вразили своєю милозвучністю -)
    Незважаючі на такі високоінтелектуальні назви тем, хлопці теж мають свої слабкості, от наприклад Андрій, під час ефіру, переплутав вольтметр з амперметром ) Хоча, з ким не буває!.
    Я на наступному тижні теж подаю свою роботу. Скоро і в мене будуть брати інтерв'ю та автографи! -)
    Завсідник

Искренне желаю-УДАЧИ!!!!
    Smile
    Гість

Ответ Сообщение от estrangeiro Посмотреть сообщение
    Искренне желаю-УДАЧИ!!!!
    Сенкс!!! Треба трохи відпочити від роботи, бо вже голова кипить .
    Smile
    Гість
    Question

Re: В Україні тепер як в Європі – незалежні стипендії для розумних студентів?

Щойно зайшов на сайт стипендіальної програми "Завтра.UA" і з'ясував,
    що термін прийому заявок завершується за 3 (!) дні -- тобто 21 вересня
    2007 року!!! Я-то вже встиг подати свою заявку (, а тим хто ще не
    встиг, раджу постаратися і зробити це. За моїм досвідом, для переробки
    якісної курсової на 8-сторінкову заявочну роботу треба десь
    годинка-дві, ще стільки ж - на заповнення всіх аплікацій. А стипендія
    буде радувати вас - як і мене, я сподіваюся! - цілий наступний рік! -)
    Ні пуха всім нам!!!
    Def
    .

Ответ Сообщение от Smile Посмотреть сообщение
    А стипендія
    буде радувати вас - як і мене, я сподіваюся! - цілий наступний рік! -)
    Ні пуха всім нам!!!
    Не верю я в манну небесную от этого государства. Розыгрыши лоторей идут в записи. Асии Ахат поют и играют напротив дверей заведения своего бойфренда. С каких люлей собственно? Замануха. Массовость. Отчитаться, что процес пошёл...
    Smile
    Гість

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Не верю я в манну небесную от этого государства. Розыгрыши лоторей идут в записи. Асии Ахат поют и играют напротив дверей заведения своего бойфренда. С каких люлей собственно? Замануха. Массовость. Отчитаться, что процес пошёл...

Пропонуєш жити і нікому не вірити??? Думаєш так правильно? Я, насправді, так не вважаю. Я хочу жити саме в Цій країні, і зроблю все, аби жити в Україні було комфортно. Думаєш у Франції, Англії, Швеції немає проблем? Помиляєшся. Так купа проблем, бомжів сміття, все залежить лише від нас і нашого світосприйняття. Людина йде по вулиці кидає на асфальт обгортку від жуйки чи цигарок, а за 5 хвилин каже, що у цьому срачі неможливо жити. Треба починати з себе!!!!!!!!!!!!
    Def
    .

Ответ Сообщение от Smile Посмотреть сообщение
    Пропонуєш жити і нікому не вірити??? Думаєш так правильно? Я, насправді, так не вважаю. Я хочу жити саме в Цій країні, і зроблю все, аби жити в Україні було комфортно. Думаєш у Франції, Англії, Швеції немає проблем? Помиляєшся. Так купа проблем, бомжів сміття, все залежить лише від нас і нашого світосприйняття. Людина йде по вулиці кидає на асфальт обгортку від жуйки чи цигарок, а за 5 хвилин каже, що у цьому срачі неможливо жити. Треба починати з себе!!!!!!!!!!!!
    К чему истерика? Чего слюной брызжешь? Отпишись как стипендию дадут
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3