Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей15Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 6
Показано с 31 по 40 из 53.
    ри?

Re: Партія регіонів

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Начинать все надо с детского сада, вернее даже раньше...
    У мене в дитячому садку на дошці ще писали слова "Ленін", "жовтенята" і "СССР". І шо воно мені дало?!
    Я так собі гадаю - наша країна - вигрібна яма! Всі, хто прийде до "кормушки", будуть звідти тягнути, а не накопичувати, бо такий вже у нас менталітет. І краще не буде ніколи!! Хіба що тоді, як владу до рук візьме хтось накшталт Сталіна! Ото буде тоді самий клас!! Нам тоталітарну систему треба будувати, а не, вибачте за слово, дермократизм!

part of me

В тоталітарній державі за такі слова, навіть в Інтернеті, тебе вже знайшли і посадили за решітку (приклад особливо не треба шукати - Китай). А при "дермократизмі" ти це все пишеш, п'єш каву і йдеш в універ, вчити не "Історію комунізму", а ті предмети, які тобі потрібні для професії. Чи займаєш власною справою, а не працюєш на "Великого брата". І хлопець твій поруч з тобою, а кинутий в гарячу точку для показу воєнної сили, чи інтересів партії.

Ще не було в історії ні одного тоталітарного режиму, який би не був пов'язаний з масовими репресіями, розстрілами, смертями і переслідуванням.

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=-0ltBod3v4I"]YouTube - Країна Великого Брата[/ame]

Цитата з цього фільму:
    Ми переконані: люди, які погоджуються обміняти свою свободу на тимчасову безпеку - не заслуговують жодної і зрештою втратять все
    Це ж саме можна сказати і про будь-які інші уявні "переваги" тоталітарного режиму. Краще вмерти на свободі з голоду, чим чекаючи на їжу по картках.

А ось приклад, з близького закордону:
    У понеділок, 11 вересня, в Совєтському районному суді Новосибірська (Російська Федерація) почався розгляд справи про розпалювання міжнаціональної ворожнечі в Інтернеті.

"Як випливає з оголошеного обвинувального висновку, з січня 2005 року користувач Інтернету Тарас Зеленяк під ніком novosibirsk–2 залишав на російськомовному форумі українського сайту www.proua.com свої коментарі до різних подій суспільно-політичного життя в Росії і України. Представники прокуратури стверджують, що в коментарях пана Зеленяка червоною ниткою проходить думка про «перевагу українського народу над російським», вони пропагують ненависть до росіян, рясніють словами «москаль». "

Джерело proUA.com
    ри?

Тоді скажіть, шановний пане Admin, шо ж тоді нам робить? Чи ж я не права, шо нічого не зміниться, хто б до влади не прийшов?! За Ющенка голосували, і чи дуже шось змінилося?
    part of me

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Тоді скажіть, шановний пане Admin, шо ж тоді нам робить? Чи ж я не права, шо нічого не зміниться, хто б до влади не прийшов?! За Ющенка голосували, і чи дуже шось змінилося?
    Розмовляв тижні 3 тому з чоловіком, який працює в маршрутці. Він сказав, що коли були помаранчові при владі, що б там по телевізору не показували, у нього з зароблених грошей і на їжу нормально вистачало, і міг купувати техніку в дім, коли прийшли голубі до влади, то грошей стало вистачити тільки на їжу і не на що більше. Це не показник?
    Голубі придушують економіку, крадуть гроші, заключають не вигідні для України союзи і договори, вони не тільки не крадуть "за законом", вони ще ставлять людей на місцях, які "напряму" лізуть в кишеню людей, вимагаючи хабарі і незрозумілі виплати.
    Не знаю, чого з цього списку не робили помаранчові, але мені при них жити було краще, і як виявилося не тільки мені, навіть дихалося якось легше.
    Це як йти по річці по шию в воді - один крок вліво і ти повністю підеш під воду, один крок вправо, і ти хоч трішки, але таки піднімешся. Як не крути варіант "ні за кого" не пройде, тому краще вибирати менше з двох зол.
    ри?

Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Як не крути варіант "ні за кого" не пройде, тому краще вибирати менше з двох зол.
    Все життя знала - з двох зол меншого не буває. Бо оба зла - то є нехороше. Хех...як важко жить!
    Инвалид умственного труда

Розмовляв тижні 3 тому з чоловіком, який працює в маршрутці. Він сказав, що коли були помаранчові при владі, що б там по телевізору не показували, у нього з зароблених грошей і на їжу нормально вистачало, і міг купувати техніку в дім, коли прийшли голубі до влади, то грошей стало вистачити тільки на їжу і не на що більше. Це не показник?
    Голубі придушують економіку, крадуть гроші, заключають не вигідні для України союзи і договори, вони не тільки не крадуть "за законом", вони ще ставлять людей на місцях, які "напряму" лізуть в кишеню людей, вимагаючи хабарі і незрозумілі виплати.
    Не знаю, чого з цього списку не робили помаранчові, але мені при них жити було краще, і як виявилося не тільки мені, навіть дихалося якось легше.
    Це як йти по річці по шию в воді - один крок вліво і ти повністю підеш під воду, один крок вправо, і ти хоч трішки, але таки піднімешся. Як не крути варіант "ні за кого" не пройде, тому краще вибирати менше з двох зол.
    Так вот провел статистику выводы делать не буду, ибо интерепретация актуальная все равно не получиться.
    Миниатюры Миниатюры graf.jpg  
    Пророк

помнится пришли к власти оранжевые, народ был недоволен, и кричал мол лучше б голубые рулили! пришли к власти голубые, народ снова недоволен!

сам голосовал я Ющенко, и так буду делать впредь! а тов. Януковичу молится надо на Президента, т.к. если бы он был как мистер Путин, то голубые, во главе с Януковичем и компанией, уже б пополнили бы стройные ряду заключенных!

а так у нас честный Президент, который соблюдает закон, и руководствуется демократическими принципами! но для нашей страны такой не подходит, ему бы управлять цивилизованным европейским государством......
    Инвалид умственного труда

а так у нас честный Президент, который соблюдает закон, и руководствуется демократическими принципами! но для нашей страны такой не подходит, ему бы управлять цивилизованным европейским государством......
    http://www.poltavaforum.com/fleim/26...html#post18835
    Завсідник

разговаривал 3 недели назад с чуваком, ассениатором, дык говорит. что при Ющенко вообще херня была, никаких денег, еле на троллейбус хватало, а вот пришел Янукович, так сразу и деньги есть, и холодильник купил.
    дальше в твоем же стиле можно продолжать. Оранжевые душат экономику, грабят страну, заключают невыгодные сделки, и т.п. и т.д.

нафиг такие примеры? сколько людей столько мнений. Причем все эти маршруточники и ассенизаторы предубеждены заранее. У меня родители точно так же упёрлись в одно и хрен чо видят дальше. им не хочется. Вот и вся политика. такие примеры абсолютно не показательны. они только говорят о низком развитии общества, как в политике, так и в экономике.
    толку спорить? все равно ПР выиграет и будет всё голубое, полтава ничего не решит. а там не важно будет кто за кого тут жопу рвал на форуме. еще одного майдана не будет, хватит уже один просрали, кучу бабла слили в никуда, в карманы помаранчевых. не смогли - пусть подвинутся, другие смогут.

и как выяснилось не только мне лучше было при Януковиче.

а ющенко и юлька просрали все идеи и амбиции свои. разосрались, развалились и только и могут, что друг на друга грязь выливать. толку никакого, ноль абсолютный. юлька вообще за свою жопу рвётся, если ей не выбиться в кресло - то всё, примут под белы рученьки. потому такую активность резвую проявляет. заколебала уже своими стонами и плачами везде где только можно.

а баран этот прыщавый ( не без помощи юльки опять же) усугубил отношения с россией. зачем, спрашивается? что бы мы теперь за энергоносители платили по европейским ценам? А зарплаты они соответствующие сделали? нет же, зато новых машин и квартир себе накупили, уроды :( а народу - болт. одни только лозунги. зато газ и нефть у нас, как в европе! алилуйа! В европе живем, бугага. Нафиг нам та европа сдалась? нафиг мы европе сдались? со своими третьесортными товарами? была россия, были отношения, было все нормально, и долги наши терпели, и товары наши никуда не годные терпели, теперь же хрен их восстановишь эти отношения, и все благодаря помаранчевым. в европу рвались, идиоты. дорвались...
    part of me

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Так вот провел статистику выводы делать не буду, ибо интерепретация актуальная все равно не получиться.
    Ціни на нерухомість - це зовсім інше питання, зараз вони ростуть не тільки в Україні і Європі.

Ответ Сообщение от knell Посмотреть сообщение
    нафиг такие примеры? сколько людей столько мнений. Причем все эти маршруточники и ассенизаторы предубеждены заранее.
    Він приватний підприємець?
    толку спорить? все равно ПР выиграет и будет всё голубое, полтава ничего не решит. а там не важно будет кто за кого тут жопу рвал на форуме. еще одного майдана не будет, хватит уже один просрали, кучу бабла слили в никуда, в карманы помаранчевых. не смогли - пусть подвинутся, другие смогут.
    ПР вийгає? Не сміши мене, їх рейтинги зараз стрімко падають, про це каже хоча їх останній крок - голосування в парламенті. Тільки ідіот поведеться на цей цирк.
    а баран этот прыщавый ( не без помощи юльки опять же) усугубил отношения с россией. зачем, спрашивается? что бы мы теперь за энергоносители платили по европейским ценам? А зарплаты они соответствующие сделали? нет же, зато новых машин и квартир себе накупили, уроды :( а народу - болт. одни только лозунги. зато газ и нефть у нас, как в европе! алилуйа! В европе живем, бугага. Нафиг нам та европа сдалась? нафиг мы европе сдались? со своими третьесортными товарами? была россия, были отношения, было все нормально, и долги наши терпели, и товары наши никуда не годные терпели, теперь же хрен их восстановишь эти отношения, и все благодаря помаранчевым. в европу рвались, идиоты. дорвались...
    оце так зовсім цирк. Росії пофіг хто і де, і як. Он Білорусія ставала перед нею в позу Рекса і що? Ціни ще більше стали. Росії наплювати на всі договори, що вона підписувала.

А взагалі, що тобі сказати... Наші "херові" товари чомусь такі закордоном купують і купували. А що хоче Росія? Ось подивимося на прикладі Полтавського Турбомеханічного заводу, менше ніж за рік після того як його викупила російська компанія, завод руйнують і будують там магазини. Таким чином Росія позбулася конкурента, який раніше продавав лопатки для реактивних турбін по всій Європі. "Старший брат"? Та пішов він разом зі своїми підлабузниками до ....
+ Ответить в теме
Страница 4 из 6

Теги для этой темы