Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей19Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 17.
    Постійний відвідувач

Про п'яних за кермом. І не тільки.

Так як диванна говорильня певним чином почина набридати, спробую додати хоч щось конь-кретне.
    Наприклад, в Україні збираються прийняти новий Закон "Про дорожній рух" Хитро так, там і ТО пропишуть, і правила - як один з розділів.Ну, щоб їх міняти важче було. Я хочу запитать в загалу про своїх баранів... Про п'яних водіїв.Я - офіційний експерт з цього питання, і зараз в Україні є лише одна теза ..." перебування в стані сп'яніння.." і відповідно - покарання одне й те саме - як для людини, що була "в гавно",стала десь посеред перехрестя і спричинила ДТП, наприклад - так і для дядька,який звечора "не розрахував"...А якщо у першого ще й "друзі в суді" - то його покарання може бути меншим, ніж у другого. І така сама біда і з тими, хто "відмовився від медогляду", "перебуває в стані наркотичного сп'яніння" тощо. Як на мене -за все це мають бути зовсім різні покарання. Так от, я хочу до розділу оцього Закону додати кілька понять, а також внести зміни до ст 130 АКпП. І хочу знати - чи це справді потрібно, по-перше. А по-друге - якщо потрібно - знадобиться широка громадська підтримка і резонанс. Так що - кому цікаво, і хто за - лайкайте, відповідайте.. ну - хто знає, як це робиться.. А якщо це виявиться потрібним - обіцяю підготувати проекти документів і виставити їх на обговорення.

23q
    23-й участник

Re: Про п'яних за кермом. І не тільки.

продолжай
    Пророк

Ответ Сообщение от Професор Посмотреть сообщение
    Так як диванна говорильня певним чином почина набридати, спробую додати хоч щось конь-кретне.
    Наприклад, в Україні збираються прийняти новий Закон "Про дорожній рух" Хитро так, там і ТО пропишуть, і правила - як один з розділів.Ну, щоб їх міняти важче було. Я хочу запитать в загалу про своїх баранів... Про п'яних водіїв.Я - офіційний експерт з цього питання, і зараз в Україні є лише одна теза ..." перебування в стані сп'яніння.." і відповідно - покарання одне й те саме - як для людини, що була "в гавно",стала десь посеред перехрестя і спричинила ДТП, наприклад - так і для дядька,який звечора "не розрахував"...А якщо у першого ще й "друзі в суді" - то його покарання може бути меншим, ніж у другого. І така сама біда і з тими, хто "відмовився від медогляду", "перебуває в стані наркотичного сп'яніння" тощо. Як на мене -за все це мають бути зовсім різні покарання. Так от, я хочу до розділу оцього Закону додати кілька понять, а також внести зміни до ст 130 АКпП. І хочу знати - чи це справді потрібно, по-перше. А по-друге - якщо потрібно - знадобиться широка громадська підтримка і резонанс. Так що - кому цікаво, і хто за - лайкайте, відповідайте.. ну - хто знає, як це робиться.. А якщо це виявиться потрібним - обіцяю підготувати проекти документів і виставити їх на обговорення.
    идея супе! кто сказал, что у вас получится?
    2.0

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    кто сказал, что у вас получится?
    а хто сказав, шо ні? принаймні спробувати можна.

Професор, хто автор проекту?

оцей?? http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/w...1?pf3511=50985
    Пророк

мені здається, що повинні бути європейські закони, для всіх однакові. Без хабарів!
    Пророк

Ответ Сообщение от Хоттабыч Посмотреть сообщение
    мені здається, що повинні бути європейські закони, для всіх однакові. Без хабарів!
    і штрафи в залежності від статків! проста людина повинна сплачувати прості штрафи а мільйонери штрафи для мільйонерів тобто сотні тисяч гривень

а якщо в тебе офіційна зарплата 2000 гривень а порш зареєтстровано на вагітну безробітну жінку, то вилазь блять і іди пішки порша продати а на виручені гроші пару бтрів відремонтувати
    Пророк

Ответ Сообщение от Хоттабыч Посмотреть сообщение
    Так, але і диференційоване покарання за порушення різного ступеню також повинно бути.
    А то у нас зараз і суботній перегар і "вхлам" бухущий мажор підпадають під одну гребінку.

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    і штрафи в залежності від статків! проста людина повинна сплачувати прості штрафи а мільйонери штрафи для мільйонерів тобто сотні тисяч гривень
    І мало того. Ще повинно бути жорстка прив'язка до соціального статусу і місця роботи.
    Тому наприклад (у наших реаліях на найближчий час) якщо депутат, держ.службовець, мєнт, прокурор, суддя і прочіє прєдставителі - бухіє за кермом/ДТП/аналіз на місці/петля на найближчому стовпі/неділю не знімати.
    Постійний відвідувач

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
    МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

ПРОЕКТ НАКАЗУ

Про затвердження змін до Інструкції про виявлення у водіїв
    транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного
    чи іншого сп'яніння або перебування під впливом
    лікарських препаратів, що знижують увагу
    та швидкість реакції

Відповідно до Кодексу України про адміністративні
    правопорушення ( 80731-10, 80732-10 ), Законів України "Про
    міліцію" ( 565-12 ), "Про дорожній рух" ( 3353-12 ) та "Про заходи
    протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних
    речовин і прекурсорів та зловживанню ними" ( 62/95-ВР ), постанови
    Кабінету Міністрів України від 17.12.2008 N 1103 ( 1103-2008-п )
    "Про затвердження Порядку направлення водіїв транспортних засобів
    для проведення огляду з метою виявлення стану алкогольного,
    наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом
    лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, і
    проведення такого огляду" Н А К А З У Є М О:

1. Затвердити зміни до Інструкції про виявлення у водіїв транспортних
    засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або
    перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу
    та швидкість реакції (далі – зміни до Інструкції), що додаються.

2. Начальникам головних управлінь, управлінь МВС України в
    Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі
    забезпечити вивчення цієї Інструкції особовим складом органів
    внутрішніх справ, який оформляє матеріали про адміністративні
    правопорушення, учинені особами, що керують транспортними
    засобами, стосовно яких є достатньо підстав вважати, що вони
    перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння
    або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та
    швидкість реакції.

4. Голові підкомітету ВР внести на розгляд Верховної Ради України запропоновані зміни до ст. 130 АКпП

3. Департаменту Державтоінспекції МВС у
    п'ятиденний термін після підписання наказу забезпечити його
    подання на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного
    опублікування.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника
    Міністра внутрішніх справ … та заступника Міністра
    охорони здоров'я ….
    Міністр внутрішніх
    справ України
    Міністр охорони
    здоров'я України

Зміни до Інструкції про виявлення у водіїв
    транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного
    чи іншого сп'яніння або перебування під впливом
    лікарських препаратів, що знижують увагу
    та швидкість реакції

Пункт 1.2 Виключити „ г) виражене тремтіння пальців рук.”
    Пункт 2.7. Замінити цифру «0,2» після слова більше на «0,5”
    Пункт 3.4. Після слів „в обстежуваної особи.” додати „або перебування під впливом лікарських засобів, що знижують увагу та швидкість реакції”
    Пункт 3.7. доповнити реченням: У разі відмови від запропонованої здачі біологічного середовища для лабораторного дослідження на визначення наркотичного засобу або психотропної речовини встановлюється висновок „Відмова від медичного огляду” та діагноз згідно клінічним даним
    Пункт 3.10 Додати після слів „біологічного середовища „ слова „або крові”
    Додати окремий пункт до 3-го розділу у такому формулюванні:
    3.25.При наявності у медичному закладі спеціальних технічних приладів з цифровими показниками, під час установлення стану алкогольного сп’яніння лікар (фельдшер) у своїй роботі використовує їх цифри, як рекомендовані : до 0,3 проміле – ознаки сп’яніння відсутні, від 0,3 до 0,5 проміле – незначна дія алкоголю на організм, більше 0,5 – значна дія алкоголю на організм. Але остаточний висновок встановлює згідно клінічних ознак. У разі відсутності спеціальних технічних приладів з цифровими показниками або неможливістю їх застосування ( у тому числі і з причин відмови обстежуваного) керуватись наявністю клінічних ознак. В останньому випадку виностити висновок без вказування ступеню сп’яніння.
    3.26. У разі наявності спеціальних технічних приладів з цифровими показниками та можливості їх застосування вказувати висновки за градацією показників:
    до 0,3 проміле – ознак сп’яніння не виявлено
    від 0,3 до 0,5 проміле –Перебуває під незначним впливом алкоголю на організм
    від 0,5 до 1,5 проміле – перебуває у стані алкогольного сп’яніння легкого ступеню
    Більше 1,5 проміле – ступінь сп’яніння вказується як середня або тяжка, в залежності від клінічних показників
    Постійний відвідувач

Пояснювальна записка:
    Пункт 1.2 „... Ознаками алкогольного сп’яніння є: ... ... виражене тремтіння пальців рук.”
    Дана ознака не є ознакою алкогольної інтоксикації ні згідно міжнародної класифікації хвороб 10 перегляду, ні згідно переважної більшості медичної фахової літератури.
    Пункт 2.7. „Установлення стану сп’яніння здійснюється на підставі огляду , який проводиться згідно з вимогами цієї інструкції, уповноваженими особами ДАІ МВС з використанням спеціальних тех. засобів, показники яких... ... мають цифровий показник більше 0,2 проміле алкоголю в крові.”
    Це єдиний документ, яким визначається, що стан алкогольного сп’яніння – це стан, при якому в крові людини більше 0,2 проміле алкоголю. При цьому вказується, що встановлення даного стану сп’яніння з даними числовими показниками стосується лише автоінспекторів. У медиків для встановлення стану сп’яніння використовуються інші цифри, на підставі фахової літератури лікарі переважно визначають стан алкогольного сп’яніння при наявності – 0,5 і вище проміле алкоголю в крові. Даний пункт створює передумови для обстежуваних відмовлятись від проведення огляду на стан сп’яніння працівниками ДАІ МВС і наполягати на його проведенні у закладах охорони здоров’я.
    Пункт 3.4. (проведення огляду на стан сп’яніння в закладах охорони здоров’я). „Метою цього огляду є встановлення наявності чи відсутності стану сп’яніння в обстежуваної особи.”
    Якщо лікар під час огляду виявить перебування обстежуваного під дією лікарських препаратів, обстежуваний згідно цього пункту має право оскаржити будь-які адміністративне покарання внаслідок даного висновку, оскільки лікар згідно інструкції вийшов за межі мети огляду, встановленої даним пунктом.
    Пункт 3.7. „Проведення лабораторних досліджень на визначення наркотичного засобу або психотропної речовини обов’язкове”. Жодним іншим пунктом інструкції не встановлено, яка має бути реакція посадової особи, що проводить медичний огляд, на відмову від здачі біосередовищ згідно ст.. 28 Конституції України.
    Пункт 3.12. „Предметом дослідження біологічного середовища можуть бути слина, сеча та змиви з поверхні губ, шкірного покриву обличчя і рук.”
    Пункт 3.14. „.... проводиться дослідження біологічного середовища або крові...”
    Згідно даного твердження інструкції та відсутності протилежного твердження у інших пунктах, - кров не вважається біологічним середовищем. Тому відповідно пункту 3.10 „зразки біологічного середовища відбираються у дві ємності... ... вміст другої ємності зберігаються 90 днів” працівники медичних закладів згідно даної інструкції не зобов’язані відбирати кров у дві ємності та зберігати її.
    Пункт 3.18. „Усі записи в акті медичного огляду ... ... повинні бути розбірливими, не допускається формулювання „Норма”. Додаток 2 містить форму акту.
    Жодним іншим пунктом не регламентовано заповнення самого акту, тому згідно інструкції не буде помилкою заповнення лише декількох пунктів акту виключно для обґрунтування винесеного висновку.
    Внаслідок наявності пункту 2.7. та відсутності інших пунктів, які регламентують цифрові показники спеціальних технічних засобів для лікарів , у деяких регіонах лікарі трактують цифру „0,2” як регламентовану для встановлення стану сп’яніння”
    Виходячи з усього вище перерахованого, запропоновані зміни до Інструкції внесуть більше ясності та прозорості в судових вирішеннях по даним правопорушеннях, не вимагаючи для цього додаткових затрат з боку будь-якої сторони

А тепер до Вашої уваги - зміни до ст 130 . що мною пропонуються у загальних обрисах:
    За перебування у стані алкогольного сп’яніння легкого ступеню або під дією медичних препаратів залишити існуючі покарання без змін.
    За перебування у стані алкогольного спяніння без визначеного ступеню (встановлення данного стану на дорозі працівниками ДАІ, відмова від продування апаратів у мед закладах , але згода на клінічні обстеження)- штраф від 500 до 700 неоподаткованих мінімумів громадян без будь-яких інших варіантів покарання. (і ніяких "грамацьких рабіт")
    За перебування у стані алкогольного спяніння середнього і важкого ступеню та наркотичного спяніння або відмови від медичного огляду - штраф від 700 до 1000 неоподаткованих мінімумів з позбавленням права керування т.з. від 1 до 2-х років.
    У разі повторності будь-якого випадку, передбаченого цією статтею - протягом одного календарного року - штраф від 1000 до 1500 неоподаткованих мінімумів з позбавленням права керування від двох до пяти років. (штраф від 17 тис грн і без прав мінімум 2 роки)

У разі встановлення у учасника ДТП - водія механізованого засобу наявності стану спяніння або незначної дії алкоголю на організм - позбавлення прав керування від трьох до десяти років і штраф від 1000 до 2500 неоподаткованих мінімумів.
    О, а ця стаття - стаття про Господа Бога, який за те, що ти звечора випив пива пару літрів а рано зранку в тебе вїхав якийсь велосипедист нагороджує тебе розумінням "який ти Лох" і попадаловом на 17 тис грн і без правним на три роки - це мінімум. А якщо справжній Лох - то на десять років і 43,5 тис...
    Насправді - всі пяні прокурори - вони ж невинуваті, що в них "хтось " вїхав... Тому відповідальності не несуть.
    А тут викрутитись буде значно важче.. пяний, учасник... приїхав. Два роки пішки. Гарантія. Ну, а якщо ти Лох - не пий пива звечора! якщо їхати зранку треба. Або - в ДТП не попадай!

Окремо слід надати вагу тим висновкам. де встановлено «Перебуває під незначним впливом алкоголю на організм». Слід офіційно зазначити необхідність відсторонення від керування транспортним засобом цього водія на найближчі 24 години та вилученням посвідчення водія без видачі тимчасового посвідчення.
    Пророк

Что то нужно предпринимать есть и такие кадры из последнего
    https://www.youtube.com/watch?v=2Hiu...t09odgnZzH7A_A
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя