Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей575Благодарности

Результаты опроса: Какую партию поддержите на выборах в ВР 2014?

Голосовавшие
50. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • «Батькивщина» (Савченко, Тимошенко)

2 4.00%
  • «Блок Петра Порошенко» + «УДАР Виталия Кличко» (Кличко, Луценко, Богомолец)

3 6.00%
  • «Гражданская позиция» + «Демократический альянс» (Гриценко, Гацько)

3 6.00%
  • «Народный фронт» (Турчинов, Яценюк, Аваков)

3 6.00%
  • «Оппозиционный блок» (Гужва, Рабинович, Мирошниченко, Королевская)

0 0%
  • «Правый сектор» (Тарасенко, Белозирская)

5 10.00%
  • «Самопомощь» + «Воля» + батальон «Донбасс» (Садовой, Гопко, Кишкарь)

16 32.00%
  • «Свобода» (Тягныбок, Бенюк)

5 10.00%
  • «Сильная Украина» (Тигипко, Хорошковский, Васадзе)

1 2.00%
  • КПУ (Симоненко, Мартынюк, Самойлык)

1 2.00%
  • Радикальная партии Ляшка (Лозовой, Огневич)

0 0%
  • 5.10 (Балашов)

8 16.00%
  • Другое

3 6.00%
+ Ответить в теме
Страница 6 из 46
Показано с 51 по 60 из 452.
    а шо тут песать?

Re: Внеочередные выборы ВР 2014. Опрос по партиям

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Не він пацанів витаскував з лап Беркуту під Чутово? Нє?
    Взагалі, він, як я подивлюся, був кругом, де люди. Куди люди вирішили, туди й Бублик. Мені це імпонує.
    Вирішили йти пікетувати МВС, він був проти, але люди пішли й він пішов...
    А ще Свобода в Раді завжди чітко голосує за важливі закони - всі як один..
    это даже не смешно.. пока в Украине таких вот будут выбирать во власть, руководствуясь такими или похожими поводами никакие революции и сотни тысяч смертей героев не помогут!!!

Цей, нажаль, більше пі38оболить, чим робить. Хоча як судили Ворону й... здається Чабановського, то він теж приїхав на суд.
    А от був гарячий емейл публікував, щоб люди скидали про всякі порушення і зловживання, які їм відомі... то я скинув був одне - і ні отвєта, ні прівєта... Це мінус.

Общім Удар - фу, Бублик - так. Можна підтримати, коли кращого немає. ІМХО.
    там погороду еще номер мобильного каплина развешан -- позвони..

Пророк

про Капліна та Бублика: я живу в Києві і бачив їх на всяких загальноукраїнських акціях. Каплін був організатором Врадіївської ходи, обоє цілком пристойно проявили себе на Майдані - мали там громадські приймальні (намети); пам'ятаю, як Бублик виступав з нагоди річниці Василя Симоненка - я ще тоді подумав, що це людина масштабу більшого за голову сільради. Капліна бачив на ТРК Київ, він з документами розповідав про свої депутатські запити - виглядало актуально і переконливо.

ясно, що вам у Полтаві виднише. із їхньої діяльності на місці я пригадую організацію протестів проти закриття школи на Червоному шляху і ліквідації транспортного маршруту туди, ну і трохи - коли було мирне захоплення Облради.

я не можу знати більше за вас) як самий мінімум - не продались, як Табалови, і вже добре.
    Будуть кращі (на вашу думку) кандидати - підтримаю кращих.

Ответ Сообщение от pokemon Посмотреть сообщение
    [про Бублика].. пока в Украине таких вот будут выбирать во власть, руководствуясь такими или похожими поводами никакие революции и сотни тысяч смертей героев не помогут!!!
    ти забув, що він був головою сільради Ковалівки, і на цій посаді його 6 років намагалася з'їсти ментовська мафія, тоді як громада його підтримувала. про це багато написано. в Полтаві перекроїли виборчі округи, щоб за Бублика голосували в місті, а не в селі, сподіваючись, що містяни за сільського не проголосують, але прорахувалися.

і то, що пише bvn - що він рятував від Беркута хлопців у Чутовому - дуже серйозний аргумент на його користь.

сам ніколи не був у такій ситуації?
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от pokemon Посмотреть сообщение
    это даже не смешно.. пока в Украине таких вот будут выбирать во власть, руководствуясь такими или похожими поводами никакие революции и сотни тысяч смертей героев не помогут!!!
    А какими поводами Вы предлагаете руководствоваться? Кто сколько дорог перед выборами отремонтировал и кому сколько гречки раздал?
    Філософф

Я, звичайно, перепрошую. Але хіба у ВР не пишуть і обговорюють закони? Скільки законів за час своєї каденції внесли Бублик з Капліним хтось знає? Про що ці закони? Ото і воно. Ми обговорюємо якісь дії, які депутатства мають стосуватися скоріше оповередковано. При цьому забуваємо про суть ...
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    пригадую організацію протестів проти закриття школи на Червоному шляху і ліквідації транспортного маршруту туди
    Не знаю, как там со школой. но дорогу так и не сделали.
    Каплин только "протестует" и требует запретить "повышение проезда", но саму проблему он не решает. Он голый популист.
    Пророк

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Ну, ви вже другий коментар намагаєтеся пояснити мені те, що я і без вас прекрасно розумію. Краще скажіть, чи бачите ви альтернативу подібній системі в найближчому майбутньому в умовах України?
    альтернатива это сильные личности. люди, которые всё время что-то делают ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО ДЛЯ СЕБЯ! вот нет у моего дома хорошей дороги? я начинаю штормить сашу. не дали мне сдачу до копейки в магазине? выдрочил всех до управляющего. не горит свет в подъезде? заимел мозг ЖЕКу чтоб отремонтировал
    как только так будут поступать люди лидеры найдутся сами собой

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    що мене ще засмучує в цих виборах - що почнеться взаємне поборювання "наших" кандидатів. я уже бачу, що в моєму 223 окрузі Свобода знов виставляє Левченка, а Батьківщина - Лебедівського. це суттєво підвищує шанси на проходження до Ради всяких гандонів типу Поплавського, а то й регіоналів з комуняками, особливо далі на Схід.

ви хоч підтримайте полтавських кандидатів - Бублик (Свобода) і Каплін (Удар). обоє наче добре себе показали, вище середнього навіть по опозиції.
    хорошо показали? нет! они плохо себя не показали, ну, по крайней мере Бублик
    что хорошего они сделали? Каплин? сделал?! хорошего?!?! кроме чёса он что-то ещё умеет?

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Согласен.

Возможно.

И среди этих людей я живу ))))))))))))
    Раста, в Полтаве с населением в 300 тысяч человек, за Балашова на форуме проголосовало 5 человек , а ты из этого делаешь делаешь серьезные выводы?! )))
    Я тебе гарантирую, что на этих выборах 5.10 не попадет в ВР. Даже и близко не подберется.
    Если я окажусь не прав, с меня коробка конфет и извинения на форуме )
    коробка шампанского и бутылка конфет!
    Пророк

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Я, звичайно, перепрошую. Але хіба у ВР не пишуть і обговорюють закони? Скільки законів за час своєї каденції внесли Бублик з Капліним хтось знає? Про що ці закони? Ото і воно. Ми обговорюємо якісь дії, які депутатства мають стосуватися скоріше оповередковано. При цьому забуваємо про суть ...
    ви 100% праві.
    я пошукав і знайшов відповідь на ваші питання:
    Як працюють народні депутати України від Полтавщини
    Аналіз активності складений за офіційними даними.

Активність народних депутатів України можна проаналізувати, користуючись відкритими джерелами на сайті Верховної Ради України з двома основними критеріями: законотворча діяльність та депутатські запити.

До Верховної Ради України нинішнього скликання потрапило 10 народних депутатів України від Полтавщини. З них: 2 депутатів – по партійних списках; 8 – обрано в мажоритарних округах. За фракційною приналежністю: 4 – Партія регіонів; 2 – УДАР; 1 – "Свобода"; 1 – "Батьківщина"; 1 – КПУ; 1 – позафракційний.

Від Полтавщини до Верховної Ради пройшли: Юрій Бублик, Валерій Головко, Сергій Гордієнко, Костянтин Жеваго, Сергій Каплін, Олег Кулініч, Тарас Кутовий, Олексій Лелюк, Володимир Пилипенко, Юрій Шаповалов.

Статистика по законотворчій діяльності (станом на 03.07.13):

- Бублик Юрій Васильович – подано 2 законопроекти та 1 правка до законопроекту;
    - Каплін Сергій Миколайович – подано 4 законопроекти та 0 правок до законопроектів;

Статистика по депутатським запитам (станом на 03.07.13):

- Бублик Юрій Васильович – подано 1 запит;
    - Каплін Сергій Миколайович – подано 15 запитів;
    ;
    http://gazeta.ua/blog/37911/ak-pracy...d-poltavschini

докладніше можна подивитись сайт Бублика:
    http://bublyk.info/
    сайта Капліна не знайшов, тільки досьє на нього:
    http://www.poltava.pl.ua/dossier/105/
    Banned

Я тебе гарантирую, что на этих выборах 5.10 не попадет в ВР. Даже и близко не подберется.
    А я буду верить, я хочу!

за Балашова на форуме проголосовало 5 человек
    Кстати, шесть = )
    Пророк

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Кстати, шесть = )
    Пять. Шестой голос, это "мертвые души". Чей-то клон "mehedos", который не оставил на форуме ни одного сообщения ;)

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    А я буду верить, я хочу!
    Имеешь право.

Я еще не "проголосовал". Еще нет однозначного решения. Пока склоняюсь к «Народный фронт» (Турчинов, Яценюк, Аваков) или к «Самопомощь» + «Воля» + батальон «Донбасс» (Садовой, Гопко, Кишкарь).
    Но очень сильно сомневаюсь в том, что "самопомощь" пройдет в Раду.

Вот ты получил сомневающегося гражданина.
    Скажи мне в двух трех предложениях, почему нужно голосовать за 5.10.
    Пророк

Запоминаем...

+ Ответить в теме
Страница 6 из 46