Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей575Благодарности

Результаты опроса: Какую партию поддержите на выборах в ВР 2014?

Голосовавшие
50. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • «Батькивщина» (Савченко, Тимошенко)

2 4.00%
  • «Блок Петра Порошенко» + «УДАР Виталия Кличко» (Кличко, Луценко, Богомолец)

3 6.00%
  • «Гражданская позиция» + «Демократический альянс» (Гриценко, Гацько)

3 6.00%
  • «Народный фронт» (Турчинов, Яценюк, Аваков)

3 6.00%
  • «Оппозиционный блок» (Гужва, Рабинович, Мирошниченко, Королевская)

0 0%
  • «Правый сектор» (Тарасенко, Белозирская)

5 10.00%
  • «Самопомощь» + «Воля» + батальон «Донбасс» (Садовой, Гопко, Кишкарь)

16 32.00%
  • «Свобода» (Тягныбок, Бенюк)

5 10.00%
  • «Сильная Украина» (Тигипко, Хорошковский, Васадзе)

1 2.00%
  • КПУ (Симоненко, Мартынюк, Самойлык)

1 2.00%
  • Радикальная партии Ляшка (Лозовой, Огневич)

0 0%
  • 5.10 (Балашов)

8 16.00%
  • Другое

3 6.00%
+ Ответить в теме
Страница 43 из 46
Показано с 421 по 430 из 452.
    Пророк

Re: Внеочередные выборы ВР 2014. Опрос по партиям

Віктор Балога

Спочатку мене без моєї згоди «висунули» кандидатом в депутати від «Блоку Петра Порошенка».

Потім мене заочно намагалися записати в коаліцію.

А сьогодні в Мукачеві, під час ранкової пробіжки дізнався, що мене виявляється розглядають на Міністра внутрішніх справ. І знову без мого відома.

Можу сказати одне – мені про це нічого не відомо. Тому, не рекомендую серйозно ставитися до цієї новини. Більше того – поява цього фейку є зайвим підтвердженням хвороби української влади, яка звикла усе вирішувати кулуарно.

І ще одне - не варто мною лякати Яценюка. Бо, насправді, я людина дуже добра.))

Пророк

...........................нового Майдану вже не буде - чиновників і депутатів просто поставлять до стіни і розстріляють. http://radio24.ua/news/showSingleNews.do?objectId=27119

"Наш народ дуже змінився, якщо він зрозуміє, що влада знову намагається тільки прикривати свої бізнес-інтереси, то нового Майдану вже не буде - чиновників і депутатів просто поставлять до стіни і розстріляють. Про це мені кажуть мої знайомі, окрема і ті, хто зараз воює на Донбасі», - заявив Гаврилюк."
    ри?

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    "Наш народ дуже змінився, якщо він зрозуміє, що влада знову намагається тільки прикривати свої бізнес-інтереси, то нового Майдану вже не буде - чиновників і депутатів просто поставлять до стіни і розстріляють. Про це мені кажуть мої знайомі, окрема і ті, хто зараз воює на Донбасі», - заявив Гаврилюк."
    Десь це правильно, хіба ні? Чинуші прийшли до влади не просто нахапати баблосів і зробити бізнес собі, а на них покладаються обовязки, які потрібно виконувати. Давно б пора провести пару таких показатєльних виступів. О, дивись би і був толк із наступників, якби вони знали про відплату народу.
    Зараз ось прийшла нова влада. І де поміч нашій армії? І правильно, якшо після війни вони прийдуть до Кийова і розстріляють непутящих генералів.
    Нервова, курррва

laithemmer, в Полтаві не нова влада, а ті невігласи, які вже були після 2004-го. Дивлячись на багатьох, робиться просто страшно. По факту, зміни робив столичний майдан. Регіональні ж тепер тільки пожинають плоди. У нової "команди" професіоналізму нуль! Патріотизм - харашо, але, крім нього, більше жодних каКчєств у нинішніх багатьох рукойводящіх просто нема...
    А щодо розстрілів... Смерть - не кара, а звільнення від неї імхо! Ну, а Гаврилюк-політик... Шкода, що познущалися так з нього. Далі промовчу...
    Пророк

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    laithemmer, в Полтаві не нова влада, а ті невігласи, які вже були після 2004-го. Дивлячись на багатьох, робиться просто страшно. По факту, зміни робив столичний майдан. Регіональні ж тепер тільки пожинають плоди. У нової "команди" професіоналізму нуль! Патріотизм - харашо, але, крім нього, більше жодних каКчєств у нинішніх багатьох рукойводящіх просто нема...
    А щодо розстрілів... Смерть - не кара, а звільнення від неї імхо! Ну, а Гаврилюк-політик... Шкода, що познущалися так з нього. Далі промовчу...
    --100%
    ри?

sharasha, ну я власне про верхушку київську, не нашу. а потом би і до нашої дійшли руки лінчування.
    Пророк

Экс-генсек НАТО: Давайте не будем давать пустых обещаний украинцам, что они будут членами ЕС - http://www.unian.net/world/1013289-e...lenami-es.html

"„Я не вижу в нынешних условиях и в ближайшем будущем, что Грузия или Украина будут способны быстро выполнить необходимые условия для достижения своих евроатлантических устремлений. Я так считаю еще и потому, что я вижу очень много разногласий среди нас самих (стран-членов НАТО). Даже (на саммите) в Бухаресте Германия и Франция были очень-очень против Плана действий относительно членства для Грузии и Украины”, - сказал бывший генеральный секретарь НАТО Яап де Хооп Схеффер.
    „Поймите меня правильно – давайте не будем делать пустых обещаний украинцам, что они будут членами ЕС. Это нечестно, потому что мы знаем, что это не сработает. Нам всем известно, что Украина должна стать очень серьезной в борьбе с коррупцией, уважать верховенство права, иметь хорошее управление. Я думаю, что ЕС должен очень серьезно отнестись к Соглашению об ассоциации, помочь Украине. ЕС должен взять ответственность относительно обещаний, которые он дал Украине, Молдове и Грузии, чтобы они могли успешно работать дальше относительно евроатлантической интеграции”, - сказал Схеффер."

МИД Германии: Украина не будет членом НАТО и пока рано говорить о ее вступлении в ЕС - http://www.unian.net/world/1012773-m...enii-v-es.html

"Я повторю то, что я сказал несколько месяцев назад: я вижу партнерские отношения между Украиной и НАТО, однако не членство", - подчеркнул Глава МИД Германии Франк-Вальтер Штайнмайер.
    Штайнмайер также отметил, что пока рано говорить о возможности вступления Украины в ЕС. "Нет смысла в том, чтобы сегодня спекулировать о членстве Украины в ЕС в будущем", - отметил глава МИД Германии.

Украину, в ближайшем будущем, не видят ни членом НАТО, ни членом ЕС - это реалии!
    Пророк

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    "Я повторю то, что я сказал несколько месяцев назад: я вижу партнерские отношения между Украиной и НАТО, однако не членство", - подчеркнул Глава МИД Германии Франк-Вальтер Штайнмайер.Штайнмайер также отметил, что пока рано говорить о возможности вступления Украины в ЕС. "Нет смысла в том, чтобы сегодня спекулировать о членстве Украины в ЕС в будущем", - отметил глава МИД Германии.
    Vitalii Chepynoga
    Міністр закордонних справ Німеччини Штайнмаєр: Україна не буде членом НАТО... Ой-ой-ой... Шановний гер Штайнмаєр, ви ще не знаєте, з ким ви зв’язалися... У нас принято ходить куди ми хочемо... Дуже часто без приглашенія і не питаючи вашої думки... Андестанд? - заходиш тіпа і кажеш: Здрасьтє! Шо сидите такі скучні? Пожрать є шо? І гитару принесіть... А потом всім даже нравицця... Короче, не триндіть хуйні, міністре, даже за рублі... Вони, кстаті, ніхуя не стоять. Викиньте їх в прорубь...
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Vitalii Chepynoga
    Міністр закордонних справ Німеччини Штайнмаєр: Україна не буде членом НАТО... Ой-ой-ой... Шановний гер Штайнмаєр, ви ще не знаєте, з ким ви зв’язалися... У нас принято ходить куди ми хочемо... Дуже часто без приглашенія і не питаючи вашої думки... Андестанд? - заходиш тіпа і кажеш: Здрасьтє! Шо сидите такі скучні? Пожрать є шо? І гитару принесіть... А потом всім даже нравицця... Короче, не триндіть хуйні, міністре, даже за рублі... Вони, кстаті, ніхуя не стоять. Викиньте їх в прорубь...
    Воно то да. Але ж офіційна думка. І щодо ЄС далеко не безпідставна... На жаль..
    Пророк

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Воно то да. Але ж офіційна думка. І щодо ЄС далеко не безпідставна... На жаль..
    Офіційні думки теж можуть змінюватись. Погляньте, хоча б, як за останній рік змінились офіційні думки стосовно Росії (не кажучи вже про неофіційні... )
+ Ответить в теме
Страница 43 из 46