Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей575Благодарности

Результаты опроса: Какую партию поддержите на выборах в ВР 2014?

Голосовавшие
50. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • «Батькивщина» (Савченко, Тимошенко)

2 4.00%
  • «Блок Петра Порошенко» + «УДАР Виталия Кличко» (Кличко, Луценко, Богомолец)

3 6.00%
  • «Гражданская позиция» + «Демократический альянс» (Гриценко, Гацько)

3 6.00%
  • «Народный фронт» (Турчинов, Яценюк, Аваков)

3 6.00%
  • «Оппозиционный блок» (Гужва, Рабинович, Мирошниченко, Королевская)

0 0%
  • «Правый сектор» (Тарасенко, Белозирская)

5 10.00%
  • «Самопомощь» + «Воля» + батальон «Донбасс» (Садовой, Гопко, Кишкарь)

16 32.00%
  • «Свобода» (Тягныбок, Бенюк)

5 10.00%
  • «Сильная Украина» (Тигипко, Хорошковский, Васадзе)

1 2.00%
  • КПУ (Симоненко, Мартынюк, Самойлык)

1 2.00%
  • Радикальная партии Ляшка (Лозовой, Огневич)

0 0%
  • 5.10 (Балашов)

8 16.00%
  • Другое

3 6.00%
+ Ответить в теме
Страница 4 из 46
Показано с 31 по 40 из 452.
    Пророк

Re: Внеочередные выборы ВР 2014. Опрос по партиям

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Овощь вообще не оправдывал никак, Порох каже, шо война, а что бы говорила Тимошенко?
    погодите! так имеет или не имеет? история, в смысле... сослагательное наклонение, т.е...
    к чему про Юльку такие вопросы? кто сказал что было бы точно так же?

Філософф

Ну що ж, друзі. Учора я відписав, що поки схиляюся до "Самопомочі". Це рішення було більше інтуїтивним. Ближче до вечора почав збирати доступну інформацію. Зайшов на сайт партії. І перше, що потрапило на очі, - це кандидати від "Самопомочі" по мажоритарці, які йтимуть від нашої області. Ну-с, що ми бачимо.
    145 виборчий округ (Полтавська область)
    Антон Фалтинський
    Місце праці:
    директор ПП "Полтава-СКІ"
    144 виборчий округ (Полтавська область)
    Ігор Кіянчук
    Місце праці:
    директрор ТОВ "Полтава-Інтерм"
    Тут я трошки впав у ступор. Блядь, ну ми це вже сотні разів проходили. Я особисто не маю нічого проти ні проти пана Кіянчука, ні проти пана Фалтинського. Бо з ними особисто не знайомий. Можливо, вони хороші люди і хороші керівники. Але одночано я ніколи не повірю, що людина, яка має власну справу (стабільну робту), яка приносить стабільний дохід, відмовиться від цього всього заради депутатської зарплати. Ну не вірю і все. Як сказав один мій знайомий: "Якщо людина 10 років їла ковбасу по 200 грн за кг, вона вже ніколи не їстиме ковбасу по 50 грн за кг". З одного боку наявність бізнесменів, наче, і можна виправдати: партія дуже молода, внесків партійних членів немає ще на передвиборчу компанію в повній мірі. Але починати шлях в політиці відразу ж злиттям з бізнесом ... Це крок назад, імхо.
    П.С. Програму партії ще не читав. Як ознайомлюся - відпишуся.
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Тут я трошки впав у ступор. Блядь, ну ми це вже сотні разів проходили. Я особисто не маю нічого проти ні проти пана Кіянчука, ні проти пана Фалтинського.
    Кіянчука не знаю, а от Фалтинського трохи знаю. Ну... Я не хрестив з ним дітей. Бізнесмен, як бізнесмен.

І от мені теж не сподобалося, бо ці бізнесмени, на мій погляд не є якимись супер прогресивними людьми з прогресивними ідеями... Правда, я Полтаві взагалі не чув про таких :D
    Пророк

Ну що ж, друзі. Учора я відписав, що поки схиляюся до "Самопомочі". Це рішення було більше інтуїтивним. Ближче до вечора почав збирати доступну інформацію. Зайшов на сайт партії. І перше, що потрапило на очі, - це кандидати від "Самопомочі" по мажоритарці, які йтимуть від нашої області. Ну-с, що ми бачимо.
    145 виборчий округ (Полтавська область)
    Антон Фалтинський
    Місце праці:
    директор ПП "Полтава-СКІ"
    144 виборчий округ (Полтавська область)
    Ігор Кіянчук
    Місце праці:
    директрор ТОВ "Полтава-Інтерм"
    Тут я трошки впав у ступор. Блядь, ну ми це вже сотні разів проходили. Я особисто не маю нічого проти ні проти пана Кіянчука, ні проти пана Фалтинського. Бо з ними особисто не знайомий. Можливо, вони хороші люди і хороші керівники. Але одночано я ніколи не повірю, що людина, яка має власну справу (стабільну робту), яка приносить стабільний дохід, відмовиться від цього всього заради депутатської зарплати. Ну не вірю і все. Як сказав один мій знайомий: "Якщо людина 10 років їла ковбасу по 200 грн за кг, вона вже ніколи не їстиме ковбасу по 50 грн за кг". З одного боку наявність бізнесменів, наче, і можна виправдати: партія дуже молода, внесків партійних членів немає ще на передвиборчу компанію в повній мірі. Але починати шлях в політиці відразу ж злиттям з бізнесом ... Це крок назад, імхо.
    П.С. Програму партії ще не читав. Як ознайомлюся - відпишуся.
    всё упирается в деньги: кто сможет за 2 месяца ввалить по полтора ляма на округ безо всякой гарантии, а?
    Філософф

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    всё упирается в деньги: кто сможет за 2 месяца ввалить по полтора ляма на округ безо всякой гарантии, а?
    Ну я про це писав.
    З одного боку наявність бізнесменів, наче, і можна виправдати: партія дуже молода, внесків партійних членів немає ще на передвиборчу компанію в повній мірі.
    Але якщо немає чіткої розгалудженої партійної системи в областях, районах і т.д., то чи правильно висувати того, хто має гроші? Чесніше було б не висувати нікого і за наступний міжвиборний період розбудувати партію, імхо. Ну, може, я романтик. Але якщо чесно, думав, що після Майдану ми хоча б поступово до цього будемо йти.
    Пророк

Ну я про це писав.

Але якщо немає чіткої розгалудженої партійної системи в областях, районах і т.д., то чи правильно висувати того, хто має гроші? Чесніше було б не висувати нікого і за наступний міжвиборний період розбудувати партію, імхо. Ну, може, я романтик. Але якщо чесно, думав, що після Майдану ми хоча б поступово до цього будемо йти.
    всё как в бизнесе: мы можем сделать шикарный ресторан? можем, но нужны деньги! так, значит сделаем маленькое кафе, заработаем денег, а потом сделаем шикарный ресторан
    Се ля ви... ©
    Філософф

всё как в бизнесе: мы можем сделать шикарный ресторан? можем, но нужны деньги! так, значит сделаем маленькое кафе, заработаем денег, а потом сделаем шикарный ресторан
    Се ля ви... ©
    Ну, ви вже другий коментар намагаєтеся пояснити мені те, що я і без вас прекрасно розумію. Краще скажіть, чи бачите ви альтернативу подібній системі в найближчому майбутньому в умовах України?
    Пророк

Се ля ви... ©
    Но порой за скудностью ума и отсутствием фантазии и знаний даже это кафе превращается в будку с шаурмой и в лучшем случае с настоящим мясом. А в основном - торгуем пока не не "накрыли", а потом - дёру.

Ну, ви вже другий коментар намагаєтеся пояснити мені те, що я і без вас прекрасно розумію. Краще скажіть, чи бачите ви альтернативу подібній системі в найближчому майбутньому в умовах України?
    Как по мне гос.финансирование партий есть для этого одним их этапов.

Ну и понятное дело полная открытость в общем финансировании партии.
    Banned

Краще скажіть, чи бачите ви альтернативу подібній системі в найближчому майбутньому в умовах України?
    я бачу - 5.10. На ее фоне остальные какими-то клоунами, честно говоря, кажутся!
    А Виня Пых кричал, что ему балашов тоже импонирует, а проголосовал за Юльку... Такие мы все!
    Пророк

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    А Виня Пых кричал, что ему балашов тоже импонирует, а проголосовал за Юльку... Такие мы все!
    Мне тоже Балашов импонировал, когда во время Майдана стоял у Кабмина и в мегафон опускал титушек-рабов, которые после отработки уезжали автобусами обратно на Восток. Так что, я теперь голосовать за него должен?!
+ Ответить в теме
Страница 4 из 46