Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей575Благодарности

Результаты опроса: Какую партию поддержите на выборах в ВР 2014?

Голосовавшие
50. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • «Батькивщина» (Савченко, Тимошенко)

2 4.00%
  • «Блок Петра Порошенко» + «УДАР Виталия Кличко» (Кличко, Луценко, Богомолец)

3 6.00%
  • «Гражданская позиция» + «Демократический альянс» (Гриценко, Гацько)

3 6.00%
  • «Народный фронт» (Турчинов, Яценюк, Аваков)

3 6.00%
  • «Оппозиционный блок» (Гужва, Рабинович, Мирошниченко, Королевская)

0 0%
  • «Правый сектор» (Тарасенко, Белозирская)

5 10.00%
  • «Самопомощь» + «Воля» + батальон «Донбасс» (Садовой, Гопко, Кишкарь)

16 32.00%
  • «Свобода» (Тягныбок, Бенюк)

5 10.00%
  • «Сильная Украина» (Тигипко, Хорошковский, Васадзе)

1 2.00%
  • КПУ (Симоненко, Мартынюк, Самойлык)

1 2.00%
  • Радикальная партии Ляшка (Лозовой, Огневич)

0 0%
  • 5.10 (Балашов)

8 16.00%
  • Другое

3 6.00%
+ Ответить в теме
Страница 14 из 46
Показано с 131 по 140 из 452.
    Пророк

Re: Внеочередные выборы ВР 2014. Опрос по партиям

Перші варіанти, які оголосять після 26 жовтня 2014 року:

"За результатами соціологічного дослідження, проведеного Центром «Соціальний моніторинг» спільно з Українським інститутом соціальних досліджень ім. Олександра Яременка, до парламенту потрапляють вісім партій (Серед респондентів, які братимуть участь у виборах та визначилися із своїм електоральним вибором:
    1). за «Блок Петра Порошенка» планують проголосувати 35,1%
    2). за Радикальну партію Олега Ляшка – 11,3%
    3). за «Народний фронт» – 9,14%
    4). за ВО «Батьківщина» – 6,6%
    5). за політичну партію «Опозиційний блок» – 6,5%
    6). за ВО «Свобода» – 6,3%
    7). за політичну партію «Об’єднання «САМОПОМІЧ» – 5,5%
    8). за партію «Сильна Україна» – 5,1%.
    За даними опитування, втрачає шанс подолання 5-відсоткового бар'єра:
    9). партія «Громадянська позиція» (4,1%)
    10). партія Комуністична партія України (3,8%).
    «Ми бачимо що трошки втратив підтримку блок Петра Порошенка. Але скоріше за все що це не тому що відбувається певне розчарування, а тому що з’явився досить потужний перелік політичних сил. Зріс рівень підтримки Об’єднання «Самопоміч». Якщо говорити про партію «Сильна Україна», то вона була завжди на межі і от зараз вона так і залишається на цій межі долаючи 5-ти відсотковий бар’єр з показником – 5,1%» - розповіла Ольга Балакірєва голова правління Українського інституту соцдосліджень ім.О.Яременка. Центр «Соціальний моніторинг» спільно з Українським інститутом соціальних досліджень ім. Олександра Яременка з 4 по 10 жовтня 2014 р. провели опитування населення в усіх областях України (у Донецькій та Луганській областях опитування проводилося на території, що контролюється офіційною владою України) та місті Києві. Методом інтерв’ю всього було опитано 2008 респондентів віком від 18 років і старше)."

Щось, мені "підказує", що лідер (переможець) парламенських перегонів 26.10.2014р. - вже "визначився" до їх безпосереднього проведення.......................

Завсідник

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    Перші варіанти, які оголосять після 26 жовтня 2014 року:

"За результатами соціологічного дослідження, проведеного Центром «Соціальний моніторинг» спільно з Українським інститутом соціальних досліджень ім. Олександра Яременка, до парламенту потрапляють вісім партій (Серед респондентів, які братимуть участь у виборах та визначилися із своїм електоральним вибором:
    1). за «Блок Петра Порошенка» планують проголосувати 35,1%
    ....
    8). за партію «Сильна Україна» – 5,1%.
    За даними опитування, втрачає шанс подолання 5-відсоткового бар'єра:
    9). партія «Громадянська позиція» (4,1%)
    Знову Тігіпко пролізе в Раду??? Чого чекати - давайте вже і Єфрємова/Богатирьову/Симоненка запросимо. А може і для Паши Губарєва знайдемо тепленьке містечко? Для мене це незрозуміло, ХТО ці майже 10% людей («Сильна Україна» – 5,1% + Комуністична партія України (3,8%)). Вони були у іншій реальності останні місяці майже з початку 2014 року???
    23q
    23-й участник

кто-то ж должен представлять Донбасс. Так что губарев вполне может пройти в верховну зраду, порошенко переговоры вел, сказал что завершились успешно, може и пообещал ему местечко. а то что он не баллотируется -не беда, все можно подправить ради такого дела.
    модератор

Ответ Сообщение от pierro Посмотреть сообщение
    Знову Тігіпко пролізе в Раду??? Чого чекати - давайте вже і Єфрємова/Богатирьову/Симоненка запросимо. А може і для Паши Губарєва знайдемо тепленьке містечко? Для мене це незрозуміло, ХТО ці майже 10% людей («Сильна Україна» – 5,1% + Комуністична партія України (3,8%)). Вони були у іншій реальності останні місяці майже з початку 2014 року???
    еще несколько лет назад таких людей было 50%, так что 10 уже хорошо. Оппозиция всегда должна быть!
    Пророк

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    так что 10 уже хорошо. Оппозиция всегда должна быть!
    У нас фактически пособники врага рядяться в тогу "оппозиции". И наше демократическое госудаство это молча проглатывает, что есть проблемой. А дестабилизацию и переворот может совершить и 0,5 процентa, чему примеры на бывших территориях Украины от Крыма до лугандона. Беда в том что в условиях войны государство пытается играть по демократическим правилам, что есть мягко говоря опасно.
    Пророк

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    С каких таких пор снижение налогов стало популизмом?
    я займався тетчерізмом, по роботі. зниження податків стало її найпершою економічною реформою у хворій стагнуючій британії. Тетчер встановила найнижчу на той час у ЄС ставку податку на прибуток компаній - 35% (найвища була в Німеччині - 70%. на замітку нашим бізнесменам). це дало короткочасне зниження зборів, але в середній перспективі - величезний ривок уперед.

другим кроком був розпродаж усіх державних активів, якими так пишались лейбористи: Брітіш стіл, Брітіш коул, Брітіш Лейланд, Брітіш гес, Роллс-Ройс, Брітіш телеком, Брітіш рейл, Брітіш ервейз і т.д. Будь-кому. але це був прозорий розпродаж, як Криворіжсталь, а не як Укртелеком.

у 2004 році цим шляхом пішла Грузія.

Результати ви бачити самі. вони почали проявлятися за 2-3 роки.

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    Щось, мені "підказує", що лідер (переможець) парламенських перегонів 26.10.2014р. - вже "визначився" до їх безпосереднього проведення.......................
    це теж може бути технологією, на жаль.

Я дивуюсь тому Опозиційному блоку. там на чолі Бойко, якого закрити проще простого. Вишки Бойка - мабуть, найпростіша з усіх корупційних справ. Знов нема політичної волі. Путін вимагав представництва "Новоросії" в парламенті, але я не думаю, що його думка якось мала б впливати на українську владу.

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    кто-то ж должен представлять Донбасс...
    Хай Семенченко з Мельничуком та Іриною Довгань представляють.
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Правый сектор и Балашов онлайн
    Подивився... Здається мені, що цей Балашов просто дурак або дебіл... Особливо мені "сподобалася" його відповідь про розвиток освіти в Україні... Не дай бог такому ідіоту прийти до влади. Все, для мене це крапка. Більше я його, як і Ляшка навіть обговорювати не хочу.

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Беда в том что в условиях войны государство пытается играть по демократическим правилам, что есть мягко говоря опасно
    Згоден, але протилежне теж не менш небезпечно. Бо по-перше, одного разу з’їхавши з демократичних рейок, назад можна вже й не повернутися, а по-друге, тоді можна й втратити міжнародну підтримку.
    Постійний відвідувач

Для мене все ж дивно, що кожен 3-й виборець готовий голосувати за Порошенка. Чому ми бідні..?
    Завсідник

Ответ Сообщение от Професор Посмотреть сообщение
    Для мене все ж дивно, що кожен 3-й виборець готовий голосувати за Порошенка. Чому ми бідні..?
    Звідки такі цифри??? 25 травня за нього був більше ніж кожен другий. падіння популярності?

Його блок явно не такий популярний, як сам лідер.
    а шо тут песать?

Ответ Сообщение от pierro Посмотреть сообщение
    Звідки такі цифри??? 25 травня за нього був більше ніж кожен другий. падіння популярності?

Його блок явно не такий популярний, як сам лідер.
    бред!
    За Петра Порошенко проголосовали 54,51% тех, кто пришел на выборы!!! а это (9,524 млн) избирателей -- это разве каждый второй?. Это даже меньше, чем за тимошенко в 2010, когда она проиграла януковичу -- Тимошенко Юлия Владимировна — 45,47 % (11 593 340 избирателя). Я понимаю, что сми и прочие тщательно манипулируют общественным мнением, но надо стараться и свои мозги включать. Все данные взяты на сайте ЦИК Украины
+ Ответить в теме
Страница 14 из 46