Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2322Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 233 1 2 3 11 51 101 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 2321.
    Пророк

Жити по-новому

мені захотілося створити тему, де кожен охочий міг би розповісти про свої враження від змін на краще у різних сферах життя нашої країни, які є критично важливими для всіх нас. все-таки Уряд працює вже більше півроку, Президент - понад 3 місяці. Вони багато чого декларували.
    навскидку, це:
    економіка:
    - спрощння умов ведення бізнесу, спрощення оподаткування, заохочення виробництва
    зовнішня політика:
    - європейська інтеграція, візи, ЄС, НАТО,
    боротьба з корупцією,
    реформування ОВС, Прокуратури, судів, взагалі адміністративної служби. щоб був один закон для всіх, і щоб людям було зручно,
    реформування політичної системи, особливо вибори - виборча система, чесність виборів,
    обороноздатність
    кадрова політика, вкупі з очищенням державної системи, тобто люстрацією.
    може я щось пропустив. доповніть. будемо ділитись гарними новинами.

Пророк

Re: Жити по-новому

Виктор, так начните. Ваши мысли?
    Пророк

Ответ Сообщение от Pentax Посмотреть сообщение
    Виктор, так начните. Ваши мысли?
    мои мысли - на жаль, не помічаю НІЧОГО, що свідчило б про нові підходи президента та уряду. ні в чому. особливо це стосується корупції і призначення одіозних людей з банди Януковича на найвищі посади.

але може хтось бачить, що в чомусь країна дійсно стала жити по-новому, в хорошому сенсі. тому я підніму тему.
    хочеться позитиву, якщо чесно.
    bvn
    йог на танке

Ні, я також поки нічого не побачив... :(
    Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Ні, я також поки нічого не побачив... :(
    Нажаль, це правда. Більш того, Порошенко - для нашої країни все більше і більше стає схожим на Горбачьова М. С., в плані "розавлу" ("поділу", "розмежуванню" і т. д.). Горбачьов М. С. - "допоміг" повалити СРСР, а Порошенко нажаль "допоможе" повалити Україну. Нажаль, питання лише в часі..........

Нам, всім потрібно цього не допустити. Україна повинна бути єдиною!

PS: Жити по новому - красти по старому!!! (так прості люди розуміють, нажаль Порошенка).
    Пророк

неактивна гілочка виходить!
    я сьогодні надибав таку картинку в тему:

і це ж Ярема... ми з ним разом 18 травня минулого року БРДМ зупиняли біля Софійської площі.
    от же ж... не думав я. навіть якщо він взагалі нічого не вирішує, він не має права поводитись таким чином.
    ЖОДНОЇ доведеної до кінця справи проти злодіїв, таких як Бакулін, Бойко, Колесников.
    ЖОДНОГО процесу над ляльководами сепаратистів, типа Єфремова.
    соромно.
    Пророк

українець з Криму пише про херсонську митницю:
    Не знаю, какие реформы они в состоянии провести... :X

6 жовтня 2014 16:29:31

Я имею ввиду Порошенко и Яценюка.
    Но пока у них не получилось просто прекратить элементарные поборы на Херсонской таможне.
    Мои скромные попытки протестовать по этому поводу в Киеве - в главке закончились отфутболиванием в собственную безопасность таможни в Херсоне.
    Это прикол такой - считать,что начальник ВБ может не знать, что у него в таможне с каждой машины берут?

Расценки такие. В самой таможне миндоходов в Херсоне - 100 баксов с декларации ( машины) оформленной.
    То есть - это когда все документы в порядке и все чин - чинарем.Если что то не так - расценки понятно другие.
    На "границе" с Крымом - ситуация посложнее. Там 15 000 гривен с каждой фуры. Иногда по 200 фур в очереди стоит...
    Вот интересно - каким вооружением можно оснастить батальон "Херсон" - если ему дать порулить "границей" хотя бы неделю...
    "ЦАХАЛ" наверное нервно покурит в сторонке...
    Боюсь - при таком раскладе 26 го можно голосовать за кого угодно - только не за них...
    Вот какой власти не хватает - чтобы прекратить хотя бы это?
    Ну не станет инспектор требовать - если будет знать, что его не прикроют. В случае чего. И начальник отдела не станет брать у инспектора - если у него начальник поста не возьмет долю. И так до самого верха. Что тут неясного?
    А если не требовать - то просто так никто не даст - это тоже ясно.
    Banned

Нет таможни - нет коррупции на таможне (Балашов)
    Вот чем его программа нравится - так тем, что совсем иное у него отношение к коррупции. Не следует контролировать зажравшихся чинуш, следует просто ликвидировать их отрасли, а их по миру пустить, пусть идут со всеми на равных бизнес делать!
    Нервова, курррва

А може треба шукати безпосередньо винних. А то вже від цього говносрача на Пороха тошно! Хто всравсь? Невістка!
    Почніть кожен з себе! Порох Порохом, але він цю систему не створював! Він пристосуванець. Його можна звинувачи лише в уповільненні подолання цієї системи!
    А Вікторіус і цьогорічний неврожай огірків готовий на нього повісити.
    Філософф

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Нет таможни - нет коррупции на таможне (Балашов)
    По суті це те саме, що і "нема країни - нема корупції в країні". Оригінальний вихід у Балашова.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 233 1 2 3 11 51 101 ... ПоследняяПоследняя