Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2600Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 93 из 267
Показано с 921 по 930 из 2666.
 1. #921
  23q
  Offline
  23-й участник

  Re: Жити по-новому


  Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
  Обігрівач зайвий, а от вайфай це дійсно добре.

  Може по прикладу Кличка (Київ) і Мамай (Полтава) щось подібне в нашому місті відтворить!  За подібні життєві історії сумно і болісно......
  Че это обогривач зайвий?

  Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
  у Києві шо усі зупинки такимі зробили? якщо ні то це те саме шо сфотографувати біля вр мерседеси, і написати автомобілі в Україні, таке наче усі в Україні саме на таких i їздять

  а обігрів відкритої зупинки це шо, чергова спроба обігріти всесвіт?
  Так в киеве так и есть, одни иномарки новые, даже ланоса трудно найти

 2. #922
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Жити по новому..............Один з власників харківського аграрного холдингу "Агросвіт" Олександр Бічуч зареєстрував нові юридичні особи зі схожими назвами, щоб перекласти на них активи і господарську діяльність компанії ("Українські новини").

  За інформацією адвоката Олександра Крайза, який багато років супроводжує угоди "Агросвіту", Бічуч створив три нові компанії - ТОВ "Граківські комбікорми", ТОВ "Слобожанська елеваторна компанія" та ТОВ ТПК "Слобода". За даними державного реєстру, всі вони пов'язані або із самим Бічучем, або з його цивільною дружиною Ганною Коломенською.

  "Наприклад, ТОВ ТПК "Слобода" належить кіпрській фірмі "Боритісану-холдинг", яку представляє Ганна Коломенська. Це саме та компанія, яка брала участь у незаконній оборудці купівлі-продажу, і тепер вимагає в "Агросвіту" неіснуючий борг у сумі понад 200 млн грн", - уточнив юрист.

  Адвокат стверджує, що зараз всі три компанії почали господарську діяльність на базі активів, що належать "Агросвіту". А працівники підприємств з групи "Агросвіт" проходять процедуру звільнення і переведення на ті компанії, які належать Бічучу.

  щоб контрагенти нічого не запідозрили, Бічуч переконав їх, що нові юридичні особи діють від імені "Агросвіту", і хвилюватися немає причин. Адже різниця всього в одній букві у назві", - йдеться в статті Крайза.

  Олександр Крайз вважає, що Олександр Бічуч пішов на створення "компаній-близнюків", щоб забрати собі компанію, в якій йому належить лише 50% акцій.

  "Спочатку Бічуч встановив контроль над основною компанією - "Агросвіт". Боячись не втримати цей контроль (оскільки ми в правовому полі намагалися протидіяти агресивному захопленню), він створив компанії-клони. І тепер робить все, щоб повністю заволодіти холдингом. Всі господарські процеси контролюються на 100% одним акціонером - Бічучем. Хоча власність розділена між двома акціонерами 50 на 50", - стверджує адвокат.

  При цьому, на думку юриста, Олександр Бічуч не мав права розпоряджатися активами компанії - ні відчужувати, ні здавати в оренду, оскільки власність підприємства знаходиться під арештом через судові процеси і кримінальні справи, порушені проти Бічуча, призначеного їм директора Лупінської та інших осіб.

  Також у публікації наголошується, що з 11 березня 2016 року директором "Агросвіту", за даними держреєстру, знову є Андрій Левін, якого влітку минулого року за допомогою підробленого протоколу незаконно звільнив Бічуч, призначивши Лупінську. За словами Левіна, зараз він має намір з'ясувати, де знаходиться майно "Агросвіту".

  "Я поки не розумію, де це майно - кому передано, не відчужено. Зараз почну з'ясовувати, що з ним відбувається, і до кінця вирішення цих спорів буду стежити, щоб воно нікуди не зникло, не було виведено і розпиляно на металобрухт", - пообіцяв Левін.


  PS: Протягом місяця регіональні та центральні ЗМІ висвітлюють скандал навколо харківської аграрної компанії "Агросвіт". Мова йде про конфлікт двох акціонерів харківського аграрного холдингу. Незважаючи на те, що акції компанії розділені між ними порівну, Олександр Бічуч за допомогою цілої низки протизаконних дій намагається встановити повний контроль над підприємством.
 3. #923
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
  ..................жителі Миргорода, котрі 28 лютого зібралися на велелюдне віче, щоб не лише висловити моральну підтримку рідним дільничного О.Овсієнка, котрий 23 лютого ц.р. покінчив життя самогубством, а й протест проти імітації реформ правоохоронної системи в Україні.............................

  У Миргороді депутати міськради звинуватили поліцейських в затягуванні розслідування смерті дільничого

  Як уже повідомлялося, в Миргороді громадськість звинуватила керівництво місцевої поліції у вимаганні хабарів від своїх підлеглих. Жителі Миргорода впевнені, що саме через налагоджену корумповану систему миргородський поліцейський Олександр Овсієнко наклав на себе руки.

  Депутати Миргородської міськради звинуватили поліцейських в непрофесіоналізмі - http://poltava.to/news/37654/
 4. #924
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Довольно актуальная тема.
  http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=911030.0
 5. #925
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Там и соседняя тема - также довольно актуальная!
  http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=911016.0
 6. #926
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
  Там и соседняя тема - также довольно актуальная!
  Слишком большой текст. Весь не осилил. В комментариях вижу, что автора обвиняют в манипуляциях.
  Со субсидиям выскажу свое мнение.

  1. Яценюк спешил ввести субсидии и максимально облегчить их получение, поэтому их до конца не проработали.
  2. Субсидии оказались чрезвычайно жирными. Люди стали меньше платить, чем платили при "дешевых тарифах Азарова" при старом курсе доллара.
  3. Субсидии раздают очень легко.

  Поэтому, любое нормальное правительство будет корректировать вопрос субсидий:
  1. Уменьшать сумму субсидий, чтобы заставить граждан учавствовать в собственных расходах и бережнее относится к ресурсам.
  2. Более грамотно отсеивать реальных нуждающихся от халявщиков.
  3. Контролировать получателей субсидии (так делает весь мир).
 7. #927
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Поэтому, любое нормальное правительство будет корректировать вопрос субсидий:...................3. Контролировать получателей субсидии (так делает весь мир).
  Контроль - это правильно и нужно! Но, изначально система субсидирования была коррупционная и преследовала интересы больших олигархических кланов (не только украинских, я бы сказал, даже в большей мере не украинских).

  Деньги с бюджета которые выделялись и выделяются под субсидии не являются адресными! "Виртуальные" счета открыты на как бы на человека, но распоряжаются в прямом смысле этого слова обслуживающие компании (контролируемые олигархами, например Григоришиным и т. д.). Даже представителей МВФ это заинтересовало, не прозрачность адресных субсидий в Украине. Можно было Яценюку "скопировать" механизм настоящих адресных субсидий в ЕС или в Норвегии, но как тогда воровать, тогда всё будет прозрачно??..................
  Афера, по нормам и количественному учёту единиц предоставляемых по ЖКХ (электричество, газ, вода и т. д.) "прописывается", "переписывается" КМУ (ручной Яценюк, все знают кем контролируемый)! Про это уже было много публикаций и в Интернете, и в прессе, и видео выпусков............. кто хоть немного, дружит с калькулятором может это сам перепроверить и ужаснуться.

  С 1991 года ЖКХ (как оно не переименовывается) в нашей стране - это (пока вечный, посмотрим как дальше будет) кландайк действующей власти!
 8. #928
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  http://strana.ua/articles/rassledova...volyuciyu.html

  http://kolo.poltava.ua/reaktsiya-gro...sbb-30620.html
 9. #929
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Juli Karpova
  Столкнулась с одним знакомым, который рассказал довольно трагикомичную ситуацию. К нему обратилась подруга юности с просьбой помочь. Её мужа, работающего в отделе образования, взяли на взятке, а у него уже есть условный срок (и он работает на старом месте) за подобное преступление, который он получил год назад! Подруга юности очень плакалась, что у них грудной ребенок (поэтому мужа и не посадили первый раз) и им финансово сейчас очень трудно, а хорошую работу мужу найти было то же трудно и вообще надо мужа срочно спасть. Знакомый жаловался, что трудно найти людей, что бы "порешать", все стали бояться. Увидев довольную ухмылку на моем лице и подозрительно спросил: "Тебе, что всё это нравится?!", а когда я в ответ начала просто смеяться, обижено развернулся и ушел.
  Не знаю найдет ли он решал, но удовольствие от его рассказа я испытала огромное.
 10. #930
  bvn
  Offline
  йог на танке

  Re: Жити по-новому


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Не знаю найдет ли он решал, но удовольствие от его рассказа я испытала огромное.
  Якщо звісно ці оповідання, не фейк...
+ Ответить в теме
Страница 93 из 267

Похожие темы

 1. Вчера фильм по новому...
  23q в разделе Кіно
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 24.12.2010, 12:45
 2. Переказ грошей по-новому
  fragov в разделе Новини операторів мобільного зв'язку
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 05.05.2009, 18:36
 3. Все готовы к новому году? Страховка ГО
  denisnt в разделе Авто & Мото
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 22.02.2008, 03:42