Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2600Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 90 из 267
Показано с 891 по 900 из 2665.
 1. #891
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Вячеслав Геннадиевич Поездник

  От мне тока скинули инфу эту, и я прозрел. Два месяца назад Дорсервис покупал дорожные знаки в количестве 25 шт. (большие такие знаки, которые указывают несколько направлений на одном знаке. ну типо то село туда, то село туда и тд)
  Так вот. фирма, у которой Дорсервис покупала дорожные знаки по тендеру ещё с 2011 года, захотела на электронных торгах привычную для себя сумму в 120 000 грн за те 25 дорожных знаков.

  120 000 гривен..... Запомнили?

  А теперь посмотрите до какой суммы упала цена на электронных торгах...

  http://zakupki.prom.ua/dz/27012

  29 000 грн.

  Да, ещё раз напишу, ошибки нет.. 29 000 грн.

  В четыре, сука, в ЧЕТЫРЕ раза дешевле.

  Я у шоке. И начальник Дорсервиса пан Дрозд доси не под следствием? Вы представляете сумму отката которую он получал?

  У меня больше слов нет. Одни маты. Их писать не буду. Вы и так уже все поняли.

 2. #892
  Offline
  бог
  Cool

  Re: Жити по-новому


  ...и так во всех сферах.
 3. #893
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  "Нефьодов на одном из семинаров по ПроЗорро сказал, что людям не верит - только механизмам"© (Для тех, кто не в курсе: Нефедов - зам Абромавичюса, который написал заявление вместе с ним).

  Еще о нашей Системе в общем и об Айварасе, в частности. А также - о перспективах. Как по мне - очень увлекательно: http://petrimazepa.com/aivaras.html
  Жыть по-новому в нашей стране = это "ребрейдинг" жизни по-старому!!!!

  ******************************
  Сім'я Гонтаревою мільйони гривень з ліквідованої структури не виводила, ви що? (За даними Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, перед банкрутством з "Дельта Банку" загалом було виведено 20 млрд грн.)


  "Дельта Банк" оприлюднив інформацію про вклади невістки голови Національного банку України Валерії Гонтаревої.

  "Станом на 03.03.2014 (за рік до введення тимчасової адміністрації в АТ "Дельта Банк") на ім'я Гонтаревої Валерії Владиславівни було відкрито п'ять банківських рахунків у національній та іноземній валютах (в тому числі чотири поточні рахунки і один депозитний рахунок). Загальна сума коштів, що надійшла на зазначені рахунки Гонтаревої В.В. після відкриття рахунків, склала 406,0 тис. грн", - повідомляє прес-служба банку. Мова йде про Гонтареву Валерію Владиславівну, яка є невісткою глави НБУ. Повідомляється, що станом на 03.03.2015 (день введення тимчасової адміністрації в АТ "Дельта Банк") залишок коштів на рахунках Гонтаревої В.В. склав 169,9 тис. грн.

  За словами глави НБУ Валерії Гонтаревої, після введення тимчасової адміністрації у "Дельта Банк" її старший син Антон, маючи депозит 800 тис. грн, зміг забрати лише 200 тис.
  Цю ж суму невістка Гонтаревої отримала в якості компенсації відшкодування за вкладами.


  Несчастная Гонтарева. Нужно скинуться всем миром деньгами, что бы она не голодала. Или посадить ее в тюрьму, на казенные харчи, что бы была сыта всегда.
 4. #894
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Max Nefyodov

  ВИМАГАЄМО ЗМІН!
  Відкрита заява
  Кожен з нас здійснив низку успішних реформ, в інтересах українців.
  Ми – професіонали, що прийшли із різних сфер, часто відмовившись від високих зарплат і спілкування з родиною. Ми прийшли, бо розуміли: якщо не ми, то хто? І якщо не зараз, то коли?
  Останнім часом багато з нас подали у відставку, тому що не бачили можливості продовжувати робити реформи. Але навіть ті, хто поки залишається «лупати сю скалу», солідарні з ними у необхідності публічно заявити про системну кризу та критично важливі кроки для її подолання.
  Всіх вже ДІСТАЛО що:
  • Через відсутність чіткого мандату від політичних сил багато реформ, для здійснення яких потрібно 3-6 місяців, і на які чекають люди, не дають завершити і протягом року, а іноді навіть і розпочати.
  • Корупція толерується на всіх рівнях, безкарність і лицемірство все ще є нормальним явищем
  • Немає технократичного уряду, за духом і принципами, неможливо залучати достатню кількість некорумпованих професіоналів до роботи на державній службі
  Якщо ми не протиставимо себе старій системі, ми відчуватимемо себе ширмою для корупції.
  В нас немає наміру займатись політикою, ми хочемо і надалі працювати у своїх сферах.
  І ми можемо побудувати Нову Україну, якщо НАС підтримати у здійсненні реформ.
  Зміни повинні розпочатися саме з Президента, як голови держави, та Прем’єр-Міністра, як голови уряду, які одночасно є лідерами найбільших парламентських фракцій.
  Принцип «друзям-все, ворогам – закон» – має залишитись в минулому!
  Тоді справжній технократичний уряд зможе змінити життя українців на краще!
  Слава Україні!

  Ця заява є відкритою. Ви можете приєднатись до неї заповнивши форму
 5. #895
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  В нас немає наміру займатись політикою
  Ключове твердження. Чесні і порядні люди НЕ ХОЧУТЬ займатись політикою. Тому політикою в нас займаються, відповідно, НЕчесні і НЕпорядні. А яким би "технократичним" не був уряд - державою керують, перш за все - політики.
  Так що, марно волати про те, що "має бути", до тих, хто звик і хоче продовжувати займатися політикою виключно в своїх особистих "шкурних" інтересах...
 6. #896
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Зміни повинні розпочатися саме з Президента, як голови держави,
  Невозможно. Нема процедуры импичмента.

  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Зміни повинні розпочатися саме з ... Прем’єр-Міністра, як голови уряду,
  А этого "незаменимого" клеща вообще не вырвать.
 7. #897
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  А этого "незаменимого" клеща вообще не вырвать.
  Много на него "по закрывали" обещаний - олигархи разных мастей!!! Потому так! Как на нашего полтавского Мотю = деньги вложенные и не малые, а молоко пока как с козла.....))))
 8. #898
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
  Жыть по-новому в нашей стране = это "ребрейдинг" жизни по-старому!!!!

  ******************************
  Сім'я Гонтаревою мільйони гривень з ліквідованої структури не виводила, ви що? (За даними Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, перед банкрутством з "Дельта Банку" загалом було виведено 20 млрд грн.)
  Верховна Рада повинна розглянути питання, чому невістці голови НБУ Гонтаревій дозволили вивести готівкою 12,5 млн грн з рахунків "Дельта Банку" за кілька днів до його банкрутства (Заява народного депутата Сергій Соболєв).

  За його словами, якщо НАБУ доведе корупційну домовленість невістки голови НБУ, то на цей факт повинна і відреагувати Рада.

  На даний момент НАБУ отримало доступ до рахунків невістки глави НБУ Валерії Гонтаревої. Слідством вже встановлено, що "зловживаючи службовим становищем, голова Нацбанку інформувала членів сім'ї про фінансовий стан ПАТ "Дельта Банк", надала їм можливість зняти кошти з депозитних рахунків на суму близько 12,5 млн грн".

  У розпорядженні слідчих також знаходяться копії виписки по операціях з картковим рахунком Валерії Гонтаревої (свекруха і невістка - тезки) за період с 2 лютого 2015 до 27 лютого 2015.

  Документ свідчить, що 10 лютого 2015 син глави НБУ Артем Гонтарев перерахував зі свого рахунку в "Дельта Банку" на рахунок дружини 300 тис. грн. Хоча, як раніше стверджувала сама Валерія Гонтарєва, гроші її сина "згоріли" в проблемному банку.

  Також у матеріалах слідства стверджується, що дружина Артема Гонтарева з незрозумілих причин почала дробити переказ на частини і переводити третім особам.

  11 і 12 лютого 2015 року вона перерахували в 149,9 тис.грн, 50 тис. грн. і 50 тис. грн. невідомим одержувачам.

  На думку слідчих, це свідчить про дроблення вкладів з метою отримання повного відшкодування Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. Вказується, що це призвело до збільшення обсягу зобов'язань Фонду на 100 тис. грн.

  За фактом зловживань з боку керівництва Нацбанку відкрито кримінальну справу: слідчі стверджують, що Валерія Гонтарєва - дружина Артема Гонтарєва - оплатила "Дельта Банку" 125 тис. грн комісії за зняття готівки з каси. Це свідчить про те, що вона забрала з банку 12,5 млн грн готівкою в період, коли банк уже фактично не видавав вклади населенню.

  ******************************
  Але, то квіточки.........

  Компанія ICU, якою керувала Валерія Гонтарева, була посередником у закупівлі євробондів в інтересах "Сім'ї” Віктора Януковича (Видання "Цензор").

  За словами видання, йдеться про розміщення грошей "Сім'ї", що були попередньо відмиті в ОАЕ, Гонконзі, Уругваї та на Кіпрі, у фонді Franklin Templeton. "Цензор" стверджує, що вони були розміщені для покупки українських євробондів із знижкою в 50 відсотків.

  Фонд Franklin Templeton почав активно скупати українські євробонди саме після візиту першого віце-прем'єра України Сергія Арбузова і екс-міністра фінансів Юрія Колобова до США у січні 2013 року, під час якого вони зустрічалися із представниками фонду. Тоді Franklin Templeton сконцентрував третину боргових зобов'язань України.

  "На даний момент є підстави стверджувати, що посередником, що допомагав скупати євробонди в інтересах "Сім'ї", була компанія "Інвестиційний капітал України" (ICU), якою на той момент керувала нинішня керівниця НБУ Валерія Гонтарева", - стверджує видання.

  В розслідуванні також згадується, що "Сім'я" неодноразово використовувала цю компанію для реалізації схем виведення коштів з державних структур та компаній.

  У коментарі "Цензору" представник групи "Депутатський контроль", народний депутат Максим Поляков не виключив, що Гонтарева була у зговорі із Януковичем та його оточенням. "Якщо ми говоримо про Гонтареву, то вона - найталановитіший менеджер з виведення коштів з країни за часів Януковича", - заявив нардеп.

  Жити по-новому? Ну, ну!
 9. #899
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


 10. #900
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Сергей Марченко
  32 мин · Киев ·
  ‪#‎Работынема‬! Бедные люди. Голодное село. Замечательная история от Юлия Шулимова (немного сокращенная). Тема бедности раскрыта полностью,наслаждайтесь:
  Небольшой агро-компании нужно еще 6 водителей, которые весной сядут на трактора, летом-осенью на комбайны, в конце осени снова на трактора. ЗП - больше 12К только ставки, не считая внеурочки и выработки, на время уборки урожая получают от 24К до 48К грн/мес. Технике – до 4 лет.
  Двое из 6-ти отказались даже обсуждать возможность трудоустройства когда узнали, что их на 2 недели отправят на учебу в другую область. "На 2 недели? Не, у меня коровы, свиньи, жена, дети - не поеду". Как будто безработной жене и детям отсутствие папы на 2 недели важнее чем 12 000 гривен минимум каждый месяц. Ну то такое. Дело каждого.
  Из четверых один во время учебы ушел в запой.
  Осталось 3. Все трое на курсах были удивленны, что в технике стоит система навигации и контроль расхода топлива. То есть фиг обманешь. Как само собой это не воспринимается, трактористы это воспринимают, как их жучить собираются: "Паны селян за рабов и идиотов держат".
  Теперь этих 3-х переучивают каждое утро лезть в трактор не в ветровке, в которой коровник чистили, а одевать комбинезон-униформу. Утром и после обеда выдается по 1.5 литровой бутылке минералки. В обед привозится с кухни предприятия питание в расчете 900 ккал на порцию. Тормозки с борщом от жены по прежнему "случайно" разливаются внутри салона.
  Один из этих 3-х недавно украл недавно канистру с химикатами, стоимость около 1000 долл. СБ таки нашла вора и канистру. На вопрос: нафига воровать при такой зарплате, трудоутроенное лицо ответило: "Мммммм...я читал, что в Киеве зарплаты по 30 тысяч, а вы нам, селянам, мало платите, это была бы компенсация". Взывания к логике, что в округе трактористы больше 6-ти тысяч не получают, эффекта не дали.
  От себя добавлю. Действительно бедных, нуждающихся в опеке людей, которые не выживут без посторонней помощи, очень немного. Чаще всего бедность – сознательный выбор каждого человека. Выбор страдать, мучить своих домашних, жалеть себя, но не брать ответственность за свою жизнь в свои руки. Это неприятные слова, но это правда.
+ Ответить в теме
Страница 90 из 267

Похожие темы

 1. Вчера фильм по новому...
  23q в разделе Кіно
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 24.12.2010, 12:45
 2. Переказ грошей по-новому
  fragov в разделе Новини операторів мобільного зв'язку
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 05.05.2009, 18:36
 3. Все готовы к новому году? Страховка ГО
  denisnt в разделе Авто & Мото
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 22.02.2008, 03:42