Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2164Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 86 из 217
Показано с 851 по 860 из 2164.
    Пророк

Re: Жити по-новому

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Що за дивне запитання? 7 тис. грн - це мала зарплата в принципі, лише для одинокої людини, це може бути достатньо
    1. Каждый человек решает для себя, чего он стоит и за какие деньги готов продавать свой труд и свои знания.
    2. Вести в Полтаве разговоры о том, что 7 тыс. гривен, это плохая зарплата, немного странно. Подскажите по Полтаве свободные вакансии с такой зарплатой.
    3. Притенения состояла в том, что у него большая семья и им этого мало. Я и задал вопрос, обязан ли работодатель платить зарплату, учитывая не рентабельность и конъюнктуру рынка, а количество детей в семье?
    Человека никто насильно не заставлял подписывать контракт. Во время подписания контракта, зарплата была значительно ниже сегодняшней. Т.е., сегодня ее подняли. Но у человека претензии....

"Налог на пенсию работающих пенсионеров отменить!" - требует Ляшко.
    "Понизить квартплату" - требует хор ляшков.
    "Платить пособия, помощь и выдавать жилье атошникам"
    "Отремонтировать дороги!"
    "Индексировать зарплаты и пенсии!"
    ....
    А ЗА КАКИЕ ДЕНЬГИ ВСЕ ЭТО ДЕЛАТЬ?!!!!!!!!!

Пророк

Дмитро Гнап, журналист:

В ці хвилини (2 години назад) в Краматорську почався суд над сержантом Олександром Ружанським. Він був першим, хто почав викривати шикарний спосіб життя військового прокурора АТО Кулика. Далі цю тему продовжили наші колеги і ми. Ружанського прокурори спочатку звинувачували в хуліганстві. Він справді побився з двома місцевими в Краматорську. А в одного навіть вистрілив з травматичного пістолета.
    Втім, дослідження обставин бійки та результати суд.-мед. експертизи, які ми отримали, показують, що Ружанського можна звинувачувати хіба що у завданні легких тілесних ушкоджень. А це значить, його треба випускати з СІЗО. Але військова прокуратура на чолі з Куликом підвищує ставки. І Ружанського вже звинувачують у тероризмі. Мій колега Александр Курбатов в ці хвилини в суді і повідомлятиме про хід процесу над Ружанським.

Дякую за репост.

Ружанського залишили на два місяці під арештом. Мільойнер-прокурор Кулик домігся свого. Бля.

Хот не знає передісторію. Є такий війсковий прокурор К. Кулик, який живе, так би мовити "не по средствам". Джипи для себе та близьких, квартири в столичних елітках, теж не тільки для себе. І з іншої сторони Олександр Ружанський, який став відомий завдяки своїм викриттям у фейсбук цього прокурора.
    І от пародоксальність нашої країни в тому, що навіть після того, як антикорубційне бюро заводить справу на Кулика за гратами опиняється не він, а його, так би мовити, викривач.

Тут більш детально можна почитати, про цю історію
    Зачем трогать военного прокурора АТО Кулика? Оставьте его в покое, не выполняйте заказ за деньги
    Сожительница прокурора АТО купила авто за 1,21 млн грн
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    2. Вести в Полтаве разговоры о том, что 7 тыс. гривен, это плохая зарплата, немного странно. Подскажите по Полтаве свободные вакансии с такой зарплатой.
    Я так розумію ви цим пишаєтесь? Перемога?!

3. Притенения состояла в том, что у него большая семья и им этого мало. Я и задал вопрос, обязан ли работодатель платить зарплату, учитывая не рентабельность и конъюнктуру рынка, а количество детей в семье?
    Человека никто насильно не заставлял подписывать контракт. Во время подписания контракта, зарплата была значительно ниже сегодняшней. Т.е., сегодня ее подняли. Но у человека претензии....
    Не знаю що за "притененія", весь сир бор пішов з дещо... ой, як би пом’якше назвати... дивної пропозиції йти в армію за грошима і сказали що 7 тис. це непогані гроші... на що я відповів, що непогані (замітьте, я в принципі погодився), але лише для одинокої людини... Що не такого я сказав?

Для нормального життя в наш час 7 тисяч на сім’ю - це пшик, як тут вже писали. І теж, скажіть, що не вірного в цьому ствердженні?

А тещо там, де в полтаві... і каждий для сібя рєшаєт - це все теж вірно, але до чого тут це? Я констатував факти.
    Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Для нормального життя в наш час 7 тисяч на сім’ю - це пшик, як тут вже писали. І теж, скажіть, що не вірного в цьому ствердженні?
    Можно утверждать, что и 10 тысяч, это мало (всего 345 евро).
    Но все познается в сравнении. Да и обстоятельства нужно учитывать.
    Многие жители Полтавы живут на зарплату 2-3 тыс. грн.

* * *
    Заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко оприлюднив, скільки заробив за січень. Сума сягла мйже 11 тис. грн.

Нагадаємо, раніше Ханко заявив, що не використовуватиме всю зарплату на власні потреби, а "братиме в родину" лише 3,5 тис., аби не відрізнятися від левової частини громади. Схоже, чиновник поки слова дотримався, бо оприлюднив звіт, куди підуть зароблені гроші:

"Отримав заробітню платню в розмірі 10 986 грн (я дуже здивувався :)))
    - 3500 грн - в сім'ю )
    - 4000 грн - на видання книги історика О. Ілюхи " Котелевщина в часи радянсько-німецької війни";
    - 2000 грн - на видання книги про мого побратима полеглого Героя Дмитра Коряка "Дорога в безсмертя: Дмитро Коряк";
    - 1000 грн - на турнір зі змішаних єдиноборств "Кубок Героїв";
    - 993 грн - на лікування хворої дитини бійця РУВ (служив 16-й ОМВТ при 92-й бригаді) Євгена 28.12.12 року народження з Великобагачанського району (діагноз гострий лімфооблазний лейкоз (рак крові)
    p.s. 500 перенесу на лютий", - нааписав Ханко у Фейсбуці.

Нагадаємо, раніше Анатолій Ханко також оголосив, що відмовляється від службового авта, яке йому положено за посадою.

vpoltave.info
    Пророк

Нагадаємо, раніше Ханко заявив, що не використовуватиме всю зарплату на власні потреби, а "братиме в родину" лише 3,5 тис., аби не відрізнятися від левової частини громади. Схоже, чиновник поки слова дотримався, бо оприлюднив звіт, куди підуть зароблені гроші:
    Честно говоря странно все это )
    У меня детей нет, з/п больше, чем 3,5, но живу я довольно таки скромно. А если у него нет других источников доходов и есть дети, то либо дети серьезно недоедают, либо это пиар ))
    А так з/п его считаю адекватной по нынешним временам, пусть всю забирает, если взятки и откаты не будет брать )
    bvn
    йог на танке

Можно утверждать, что и 10 тысяч, это мало (всего 345 евро).
    Для сім’ї з 5-ти чоловік малувато...

Многие жители Полтавы живут на зарплату 2-3 тыс. грн.
    Не живуть, а виживають...

Заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко оприлюднив, скільки заробив за січень. Сума сягла мйже 11 тис. грн.

"Отримав заробітню платню в розмірі 10 986 грн (я дуже здивувався :)))
    - 3500 грн - в сім'ю )
    - 4000 грн - на видання книги історика О. Ілюхи " Котелевщина в часи радянсько-німецької війни";
    - 2000 грн - на видання книги про мого побратима полеглого Героя Дмитра Коряка "Дорога в безсмертя: Дмитро Коряк";
    - 1000 грн - на турнір зі змішаних єдиноборств "Кубок Героїв";
    - 993 грн - на лікування хворої дитини бійця РУВ (служив 16-й ОМВТ при 92-й бригаді) Євгена 28.12.12 року народження з Великобагачанського району (діагноз гострий лімфооблазний лейкоз (рак крові)
    p.s. 500 перенесу на лютий", - нааписав Ханко у Фейсбуці.

Нагадаємо, раніше Анатолій Ханко також оголосив, що відмовляється від службового авта, яке йому положено за посадою.
    Бачив, молодець Анатолій Ханко, хоча для матері міг би теж щось залишити... І ніколи не цікавився його сімейним станом... 3500 в сім’ю... це звучить жорстко... Цікаво, в нього діти є?

Ага... ось http://poltava.to/dossier/134/
    Таки в сім’ю - це схоже і є собі та матері, бо сім’ї в нього нема, як такої... Тоді зрозуміти можна, хоча я б і на такі жертви не пішов, таки тисяч зо 5 собі б залишив (ну, не всім же буть такими супер-героями, я не претендую).
    Пророк

Не знаю, действительно ли говорил Ли Куан Ю такое, но считаю здравым такой подход в построение "життя по-новому".

Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    кум на контракте, с атошными 7 тысяч=260 долларов. сравнимо с заработком сомалийских пиратов и собиральщиков каучуковой смолы в камбоджии это, без условно, "большая" зарплата.
    Это был подход "зрада", "мне все должны", "все вокруг п***сы, а один я честный, хороший и справедливый".

Вот другой вариант:

Николай Нагорный
    30 січня о 18:13 ·

Нам подняли з\п - получили по 7 - 8К теперь родным есть что выслать и волонтерам наконец то можно отдохнуть! Иногда так и хочется крикнуть хватит нас баловать!!! Постоянное нытье про голодных и холодных - брехня! Там у вас на гражданке люди за 2 - 3 штуки в месяц горбятся и ухитряются есть пить одевать и учить детей, плотят за коммуналку и еще нам ухитряются помогать... Милые волонтеры - месяц хотя бы не приезжайте что бы эти "герои" ,прости господи, научились ценить то, что вы для нас делаете! Может перестанут выбрасывать печенье с сухпайков (или начнут хотя бы собирать и раздавать местным), узнают сколько стоят носки и зубная паста, моющее и салфетки... На берн и всякую гидоту деньги у них есть - значит на тазик и порошек тоже найдут. Стыдобище - а нафига стирать если можно новое одеть? Ржавый шомпол им а не шоколадные конфеты тоннами... Зажрались до такой степени что забыли кто мы и за что мы... За старим козацьким звичаєм - хліб не доїв - поклади в хустинку та в кишеню але не ВИКИДУЙ, тварюко - це ж хліб! ... і покажем що ми, браття, козацького роду!... ага пройшов по бліндажах та подивився... показали... Не доїв - на піч, зроби сухарів - та де там! Гидко і соромно... За всіх хто зловживає, не цінує і шось для себе особливе вимагає - пробачте... і дуже прошу - віддихніть від нас, зробіть собі ласку - зробіть щось для себе, для своїх близьких.. Без Вас все одно нікуди та може хочь навчимось цінувати..
    Пророк

Нам подняли з\п - получили по 7 - 8К теперь родным есть что выслать и волонтерам наконец то можно отдохнуть! Иногда так и хочется крикнуть хватит нас баловать!!! Постоянное нытье про голодных и холодных - брехня! Там у вас на гражданке люди за 2 - 3 штуки в месяц горбятся и ухитряются есть пить одевать и учить детей, плотят за коммуналку и еще нам ухитряются помогать... Милые волонтеры - месяц хотя бы не приезжайте что бы эти "герои" ,прости господи, научились ценить то, что вы для нас делаете! Может перестанут выбрасывать печенье с сухпайков (или начнут хотя бы собирать и раздавать местным), узнают сколько стоят носки и зубная паста, моющее и салфетки... На берн и всякую гидоту деньги у них есть - значит на тазик и порошек тоже найдут. Стыдобище - а нафига стирать если можно новое одеть? Ржавый шомпол им а не шоколадные конфеты тоннами... Зажрались до такой степени что забыли кто мы и за что мы... За старим козацьким звичаєм - хліб не доїв - поклади в хустинку та в кишеню але не ВИКИДУЙ, тварюко - це ж хліб! ... і покажем що ми, браття, козацького роду!... ага пройшов по бліндажах та подивився... показали... Не доїв - на піч, зроби сухарів - та де там! Гидко і соромно... За всіх хто зловживає, не цінує і шось для себе особливе вимагає - пробачте... і дуже прошу - віддихніть від нас, зробіть собі ласку - зробіть щось для себе, для своїх близьких.. Без Вас все одно нікуди та може хочь навчимось цінувати..
    це канєшна карашо шо військовим зарплатню підняли ,але це не значить що їм не потрібна допомога. просто треба помагати не всім підряд, а тільки передовій, і не все підряд їм везти, а тільки саме необхідне, те що військовий може купити собі сам чи його забезпечують на це не потрібно витрачати кошти
    Пророк

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    це канєшна карашо шо військовим зарплатню підняли
    Не лише військовим, але і всьому силовому блоку потрібно піднімати зарплатню, бо інакше як Рошен і Ко, будуть захищатися від нас з Вами (від українського народу).................Ростов не резиновий же))))
+ Ответить в теме
Страница 86 из 217