Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2600Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 76 из 267
Показано с 751 по 760 из 2664.
 1. #751
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Max Nefyodov з Юрієм Бирюковим та ще 54

  Свеженькая статистика по ‪#‎зраде‬

  21 тыс. тендеров на 5 млрд. грн. в Система електронних державних закупівель ProZorro
  1.5 тыс. организаторов сделали 400 млн. грн. экономии.
  12% бюджетной экономии в среднем.

  Наш пилот уже близится к завершению. Мы еще продлим его на пару месяцев, но в целом это очень и очень неплохо. Спасибо всем участникам торгов, кто поверил в изменения! Спасибо всем закупщикам, кто терпел эксперимент! Спасибо всем партнерам, которые поддерживали и помогали!

  Уже скоро-скоро законопроект про е-закупки пойдет на КМУ - собираем согласования и комментарии от всех органов. Не все хорошо воспринимают нововведения, но куда они денутся с подводной лодки!


 2. #752
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Що спільного у двох концепціях податкової реформи (яку планується прийняти в нашій країні уже до кінця поточного року, щоб вона запрацювала або з 01.01.2016 р. або з 01.04.2016 р. - як при колишній старій владі - привіт Азарову)?

  На жаль, це ігнорування інтересів малого і середнього підприємництва. Обидві концепції передбачають ревізію спрощеної системи оподаткування. Пропонуються зміни, після яких, швидше за все, продовжиться процес звуження спрощенки і триватиме він до тих пір, поки вона не буде ліквідована.


  Що це означає?
  Що дрібні підприємці виявилися однаково не цікавими для розробників обох концепцій. Про причини можна лише здогадуватися. В кожного вони свої.
  Наприклад, великий бізнес вбачає загрозу в малому підприємництві. Сьогодні дрібні підприємці створюють конкуренцію, особливо в роздрібній торгівлі та в сфері послуг. Зазвичай, ціни у них нижчі, обслуговування теж дуже часто на висоті. Великий бізнес це не тішить, оскільки не дає можливості диктувати свої умови і стримує зростання доходів.

  Є свій інтерес і у фіскалів.
  Чим складніше адміністрування податків, тим краще для них. За таких умов, фіскали, діючі і колишні (як податкові консультанти), завжди матимуть роботу. Очевидно, що зі звуженням спрощеної системи, з'являється великий ринок нових клієнтів. В українських умовах, це великий плюс і хороша мотивація для того, аби й далі наступати на спрощенку.

  Багатьом політикам малий бізнес теж дошкуляє.
  Не лише через те, що вони виражають інтереси великого, але й через зайву самостійність дрібних підприємців. Останні завжди мають власну точку зору на події в країні, менш чутливі до популізму і, як правило, хоч якось намагаються контролювати владу. Згадаймо хоча б Майдан, де велика частина людей були саме з малого і середнього бізнесу.

  Деякі наші іноземні партнери також не в захваті від спрощеної системи оподаткування.
  Судячи з останніх категоричних заяв Івана Міклоша та Андерса Аслунда, українські кредитори більше думають про те, як Україна буде віддавати борги, аніж про її довгострокову економічну перспективу. Для них цільовий показник – виконання бюджету, а не ціни, робочі місця чи інші показники. Саме тому наполягають на максимальному звуженні спрощеної системи оподаткування.

  Таким чином, можна констатувати створення неформальної коаліції з числа представників різних спільнот. Коаліції, яка прагне задовольнити власний інтерес за рахунок малого і середнього підприємництва. Коаліції, яка не бачить в підприємництві драйвера змін і фактору економічного зростання. Яка переймається сьогоденням і забуває про завтрашній день, про те, що в цій країні є мільйони молодих людей, які прагнуть себе реалізувати.

  Чи означає це, що малий бізнес прийме наступ на спрощенку як належне? Ні. Підприємці не один раз доводили, що вміють захищати себе, свої сім'ї і весь середній клас. І на Податковому майдані за часів Януковича-Азарова, і в цьому році, коли Уряд намагався ввести касові апарати.

  Багато з них сьогодні активно приймають участь в захисті нашої незалежності. Вони пішли добровольцями, волонтерами, виплачують заробітну плату мобілізованим. Одним словом, є частиною великої української армії, то ж вони вже вийшли і проявили свою позицію. І не потрібно нікому, щоб підприємці приходили під Кабінет Міністрів з пікетами, як це було при «азаровщині». От і маємо, "жити по-новому"!
 3. #753
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Жить по новому........

  В нашей стране проявляются первые признаки самосуда, причём отчётливо. "Самосуд - первый признак не работающей системы правосудия и вообще законодательной базы"

  Логично - вдумайтесь, СБУшник, который должен быть люстрирован, учит комитет ВР жизни. Корбана берут 500 альфовцев иииииииииииииии? Где эти альфовцы в гостях у налоговиков, силовиков и т.д.? Шокин это вообще мрак!!!

  И что дальше? Общество это изначально Саморегулирующая структура, и никакой рошен-Петя не в состоянии это уничтожить.


  PS: А, рошенопорохоботам, типа Ентера, рекомендую ознакомиться со статьей в Википедии "Коліївщина".........................
 4. #754
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  http://m.nv.ua/publications/znamenit...ite-81288.html
  В одном из них после почти трехмесячных переговоров знаменитый украинский актер, а теперь еще и музыкант Алексей Горбунов соглашается пообедать и поговорить с НВ
 5. #755
  Online
  бог

  Re: Жити по-новому


 6. #756
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  http://poltava.to/news/36226/
 7. #757
  23q
  Offline
  23-й участник

  Re: Жити по-новому


  пересекался с ним в 2004 году, когда выборы были, обьясните, каким образом он в облсовете... непонятно...  Александр Масюк в кресле председателя облсовета
 8. #758
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
  пересекался с ним в 2004 году, когда выборы были, обьясните, каким образом он в облсовете... непонятно...
  http://i1.poltava.to/uploads/2015/11.../oblrada-5.jpg


  Александр Масюк в кресле председателя облсовета
  http://i1.poltava.to/uploads/2015/11...-24/masjuk.jpg
  Меня тоже этот товарищ смущает.
 9. #759
  Offline
  المزيد من النفط

  Re: Жити по-новому


  Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
  Меня тоже этот товарищ смущает.
  Ещё бы. С такой-то рожей...
 10. #760
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Кто там массово собирался в Европу ? Резервация ваш удел..... http://ukrnews24.com/s-1-yanvarya-20...at-iz-ukrainy/ Как там в анекдоте ? Сидите в своем болоте и не квакайте ?
+ Ответить в теме
Страница 76 из 267

Похожие темы

 1. Вчера фильм по новому...
  23q в разделе Кіно
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 24.12.2010, 12:45
 2. Переказ грошей по-новому
  fragov в разделе Новини операторів мобільного зв'язку
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 05.05.2009, 18:36
 3. Все готовы к новому году? Страховка ГО
  denisnt в разделе Авто & Мото
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 22.02.2008, 03:42