Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2600Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 71 из 267
Показано с 701 по 710 из 2666.
 1. #701
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Anna Maievska у Центр Обслуговування Громадян

  Ходила сегодня за госуслугой в Центр обслуговування громадян. Все было идеально и быстро! Если бы не моя забывчивость, то все бы и сделали при мне сегодня. Без очереди, без узких нависающих и темных коридоров с вечными очередями и вопросами "Кто крайний?" Хватит ругать Саакашвили и говорить, что он только заборы на пляжах умеет сносить. Давайте ценить то, что уже делается. Дайте время и не мешайте! Если после него останется только этот центр, это уже в тысячи раз больше того, что якобы делали наши "хозяйственники" десятки лет. Мне сегодня впервые в жизни захотелось взаимодействовать с государством. И я даже получила удовольствие от этого:)
  http://cog.odessa.ua/
  0487055555, 15-35. Пр.Шевченко, 4А


 2. #702
  Offline
  Частий гість

  Re: Жити по-новому


  Противно одним словом.
 3. #703
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Ответ Сообщение от GrayFox Посмотреть сообщение
  Противно одним словом.
  Что именно противно?
 4. #704
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Ответ Сообщение от GVL224 Посмотреть сообщение
  Что именно противно?
  Без буржуйки, водки и валенок, как они привыкли
 5. #705
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  19.10.2015. Они возвращаются...

 6. #706
  23q
  Offline
  23-й участник

  Re: Жити по-новому


  Украина покинула десятку главных производителей стали
 7. #707
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
  Украина покинула десятку главных производителей стали
  Я Вам больше скажу, ее освободившаяся нишу на международном рынке переходит России.......


  PS: Украина должна быть сырьевым придатком ЕС, в другом качестве она не интересна ЕС, а официальное бла-бла.......
  В стратегическом и геополитическом плане Украину больше поддерживает США чем ЕС.....
 8. #708
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
  Украина должна быть сырьевым придатком ЕС, в другом качестве она не интересна ЕС, а официальное бла-бла..........
  спірне твердження. а в якій якості ЄС цікаві Польща, Румунія, Угорщина?
  в 2015 році ці три країни показали найвищі в ЄС темпи росту ВВП. при чому ЄС фінансує в усіх трьох країнах купу проектів з розвитку інфраструктури чи підтримки с/г.
  тому я би закликав розглядати нашу країну як суб'єкт, а не об'єкт, і пам'ятати, що наш розвиток на 90% залежить від нас самих.
 9. #709
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  наш розвиток на 90% залежить від нас самих.
  Золоті слова! Мало хто їх вірно розуміє, або робить вигляд і дії, що не розуміє........нажаль.......

  Як кажуть в Україні, на Бога надійся, а сам не плошай!

  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  в якій якості ЄС цікаві Польща, Румунія, Угорщина?
  Гадаю, з цього питання потрібно дискутувати в іншій темі.
 10. #710
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  У Житомирі створять підприємство, яке виготовлятиме бортові кабельні системи для відомих марок європейських автомобілів

  Безперервне виробництво та сучасні технології за такими принципами вже десять років у Луцьку працює підприємство «Кромберг енд Шуберт Україна». На заводі виготовляють бортові кабельні системи для відомих марок європейських автомобілів. Фінансовий директор «Кромберг енд Шуберт Україна» Олександр Шаварський розповідає: керівництво підприємства ухвалило рішення відкрити ще один завод в Україні. Через ряд переваг, місцем де буде створено ще один завод німецької компанії було обрано саме Житомир.

  «Протягом 10-ти років у місті Луцьку наше підприємство досягло максимальних виробничих показників і ті всі процеси, які запроваджені тут було вирішено копіювати в іншому місті. Чому Житомир? Житомир – це місто приблизно з такою ж соціально-демографічною ситуацією як і місто Луцьк, географічно – недалеко від кордону, для нас це важливо. Але перевага Житомира – це набагато краща інфраструктура доставки вантажів», - розповідає фінансовий директор підприємства «Кромберг енд Шуберт Україна» Олександр Шаварський.  Олександр Шаварський додає: головним пріоритетом для підприємства завжди була безпека праці на заводі та екологічність виробництва.

  «Важливий аспект умов праці є дотримання вимог до безпечності умов праці. В зв’язку з цим, перед тим як починати виробництво наше підприємство буде перевірятись нашим головним офісом, де є дуже високі стандарти екологічності у Європейському союзі. Після того будуть перевіряти окремо представники від автоконцернів і, звичайно, всі державні органи будуть атестувати наші робочі місця», - каже фінансовий директор підприємства «Кромберг енд Шуберт Україна».

  На заводі «Кромберг енд Шуберт Україна» у Луцьку нині працює п’ять з половиною тисяч людей. Технічний директор підприємства Славомір Качмарек розповідає: житомирське підприємство так само забезпечить роботою багато житомирян.

  «Наші плани – це друге підприємство в місті Житомир. Це підприємство на якому будуть працювати близько трьох тисяч людей. Нові проекти у Житомирі це проекти, які знаходяться і тут. Це те що ви бачите – це нові марки авто, які вийдуть на ринок у 2017 році. Це Audi Q2 та BMW купе кабріолет. Ми європейське підприємство. Наші клієнти – то найкращі клієнти на світі. Ми говоримо про Volkswagen, Audi, BMW, Porsche. Ми не будуємо, а складаємо кабельну мережу. І всі деталі, які ми отримуємо погоджені з Європейським союзом, а, як ви знаєте, екологічні стандарти в Європейському союзі вищі ніж українські в два рази», - технічний директор підприємства «Кромберг енд Шуберт Україна» Славомір Качмарек.

  Самі працівники заводу розповідають: відчувають велику відповідальність, бо партнерами підприємства відомі на весь світ виробники автомобілів. Перш ніж братися до роботи кожен новий працівник проходить курс теоретичного та практичного навчання.

  «Керувати маленьким колективом дуже складно. І керувати людьми, які приходять нові, які не знають що тут – їм страшно. І оцей бар’єр страху ми тут допомагаємо їм подолати. І буквально за тиждень ми можемо дати їм теоретичні знання і оцей бар’єр страху можемо зменшити. Буквально за тиждень часу ми даємо людині можливість розкласти проводку, обмотати, спробувати всі операції які можуть бути виконані на проводці», - розповідає помічник інструктора виробничого навчання Владислава Лапка.

  На заводі «Кромберг енд Шуберт» у Луцьку вже більш як півроку навчаються близько сімдесяти житомирян, які стануть «кістяком» персоналу підприємства у нашому місті.

+ Ответить в теме
Страница 71 из 267

Похожие темы

 1. Вчера фильм по новому...
  23q в разделе Кіно
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 24.12.2010, 12:45
 2. Переказ грошей по-новому
  fragov в разделе Новини операторів мобільного зв'язку
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 05.05.2009, 18:36
 3. Все готовы к новому году? Страховка ГО
  denisnt в разделе Авто & Мото
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 22.02.2008, 03:42