Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2404Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 62 из 242
Показано с 611 по 620 из 2418.
    Пророк

Re: Жити по-новому

ось є ще такий рецепт:
    Хочете справжніх реформ? Викиньте геть всіх прокурорів, суддів та податківців - Аслунд

Провідний економіст країн СНД і засновник Київської школи економіки Андрес Аслунд презентував сьогодні в Києві книгу "Україна: що пішло не так і як це виправити". Під час свого виступу шведський експерт на пальцях пояснив, як зробити українські реформи успішними.

.........

В Україні 19 тисяч прокурорів і 10 тисяч суддів, практично всі вони корумповані. Просто викиньте їх усіх! Немає сенсу люструвати 10-20% з них! Це зробили у Східній Німеччині після об'єднання, в Естонії та Латвії після звільнення. Вони вигнали всіх, хто там працював і набрали людей "зовні". В Україні тисячі юристів, тисячі фахівців, які зараз працюють за кордоном і досить іноземців, які готові допомогти у будівництві нової країни. Тільки тоді у вас буде нова політика. На жаль, саме цей напрямок - самий неуспішний в українських реформах наразі.

У шведському пенсійному фонді працює тисяча чоловік. Знаєте, скільки в українському? Майже сорок тисяч! Жодної причини для їх існування немає. У Центробанку України працювало на початку минулого року 11 000 осіб, у Швеції - 400. Навіщо вам "азарівська" податкова система?! З 19 тисяч прокурорів достатньо залишити чотири, з 10 тисяч суддів - дві-дві з половиною.
    я додам, що так само робили і в Західній Німеччині, Японії, Грузії.
    та й у країнах Східної Європи після їх окупації СССР не "реформували" старий суд і поліцію, а створювали нову.

Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    ... книгу "Україна: що пішло не так і як це виправити".
    Cколько еще таких книг надо написать? Почему сразу не делать "так"?
    Пророк

http://sprotiv.org/59094#

kit
    Гуру

Три вопроса о налоговой реформе
    Днепропетровская 908 вывозит всех сотрудников в Польшу
    https://www.facebook.com/yevgen.syso...58292247515382
    Пророк

Доступ к реестру собственников недвижимости откроют в начале октября
    Пророк

Ентеру вся правда о гос/реестах и не только - http://faktu-week.ictv.ua/ua/index/view-media/id/102630

Ексклюзивне інтерв'ю з Міхеїлом Саакашвілі. Факти тижня, 20.09.2015
    Пророк

Син бізнесмена Вадима Гриба Роман призначений начальником управління з питань корпоративних відносин Фонду державного майна України, відповідна інформація розміщена на сайті ФДМУ.

Гриб був призначений на посаду начальника управління з питань корпоративних відносин Департаменту договірного менеджменту, міждержавних майнових та контрактних відносин 23 липня 2015 року.

Роман Гриб народився 13 травня 1986 року. Працював в ТОВ "Тект-капітал" - директором аналітичного департаменту, ТОВ "Тект-Трейд" - керівник департаменту операцій з цінними паперами, Державне підприємство генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв - заступник генерального директора.

Вадим Гриб (входить до списку найбагатших українців журналу Форбс) у 1995 році переїхав до України і отримав українське громадянство. До цього жив і працював у Тольятті (Росія).

У 2010 році він був призначений радником голови СБУ Валерія Хорошковського. У 2005 році Гриб також працював заступником голови уряду Криму Анатолія Матвієнка - колишнього губернатора Вінницької області.

Це називається жити по-новому!!!!
    Пророк

Вячеслав Сёмка
    Зрада она такая. Всем мобилизированным положен второй комплект полевой формы через 6 месяцев службы. Я понимаю что у нас в "учебке" форма живет дольше чем в АТО но попробуйте 8 месяцев походить в одних штанах в постоянными вылазками на полигон и тактическое поле. Вот в вторник я и подошел к Зампотылу батальона с очередным 100500 вопросом "Где?" Мне сказали "Нет на вашу волну и не будет" Терпение у меня закончилось и я написал человеку который у меня в "друзьях" и за делами которого я с уважением как бы это не звучало громко, слежу это Юрий Бирюков. Он ответил,мы пообщались и ... вечером с дивизии к нам в штаб прибежал взмыленный логистик и накинулся на Зампотыла с воплем "где списки не получивших 2 форму с 4 волны мобилизации?!" короче,вчера списки ушли в Киев.Вот так)
    Все постепенно меняется.
    P.S. Хочу поздравить нашего Главнокомандующего с Днем рождения, сил и здоровья. Мы победим
    Зануда

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Вячеслав Сёмка
    Зрада она такая. Всем мобилизированным положен второй комплект полевой формы через 6 месяцев службы. Я понимаю что у нас в "учебке" форма живет дольше чем в АТО но попробуйте 8 месяцев походить в одних штанах в постоянными вылазками на полигон и тактическое поле. Вот в вторник я и подошел к Зампотылу батальона с очередным 100500 вопросом "Где?" Мне сказали "Нет на вашу волну и не будет" Терпение у меня закончилось и я написал человеку который у меня в "друзьях" и за делами которого я с уважением как бы это не звучало громко, слежу это Юрий Бирюков. Он ответил,мы пообщались и ... вечером с дивизии к нам в штаб прибежал взмыленный логистик и накинулся на Зампотыла с воплем "где списки не получивших 2 форму с 4 волны мобилизации?!" короче,вчера списки ушли в Киев.Вот так)
    Все постепенно меняется.
    P.S. Хочу поздравить нашего Главнокомандующего с Днем рождения, сил и здоровья. Мы победим
    Змінюється? Цієї ситуації потрібно соромитися, а не пишатися. А якби у друзях не було Бірюкова? Взмилєний...накінулся...Вся штука в тому, щоб реформування цих питань почалося не "знизу", а "згори". Чому логістику, штабу дивізії, було нас**ть на те, що перелік не отриманий вчасно, а по дзвінку від Бірюкова він підскочив?
    І взагалі, нехай спочатку форма доїде, і не просто тюки які попалися, а ті розміри, що потрібно.
    Отже, я хочу сказати, що на зміни особисто я дуже сподіваюся, але наразі вони такі, що пишатися рано. І ця ситуація....ну не з тієї опери.
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Змінюється? Цієї ситуації потрібно соромитися, а не пишатися. А якби у друзях не було Бірюкова?
    1. Бирюкову может написать каждый, у кого есть интернет. И не только Бирюкову. Т.е., "докричаться" сейчас можно, было бы желание.
    2. Мы с тобой говорили и ранее, - многое зависит не только от генштаба и его логистических центров. Зачастую, тупят, тормозят и не хотят работать люди на низших уровнях (как в данном случае).
    3. В Украине пофигизм, воровство, непунктуальность, безответственность и плохое отношение к своим обязанностям, это не проблема 3% граждан, находящихся на руководящих постах. Этот тотальная проблема, касающаяся всех граждан. Попробуй найти бригаду ремонтников, которые работают качественно, профессионально, без бухалова и воровства. Это очень непросто. Вокруг есть кучи "специалистов", но начни с ними работать...
    Естественно, в армии находятся эти же самые люди, - наши сограждане.

Жить по новому заключается в том, что меняются системы закупок, качества, логистики. И там много позитивных перемен. А то, что не смогли заменить всех украинских граждан на более добросовестных, то это не вина генштаба.
+ Ответить в теме
Страница 62 из 242