Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2388Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 54 из 241
Показано с 531 по 540 из 2405.
    Пророк

Re: Жити по-новому

Жити по новому: https://www.youtube.com/watch?t=27&v=ubO4UA9-v7s
    Відеозвернення Чернушенка Антона Васильовича - Голови Апеляційного суду м. Києва

"Стверджую про те, що справа відносно мене є виключно замовною. Це розправа у зв’язку з тим, що я не виконав відповідне замовлення Адміністрації президента. Що я ослухався президента України, а також заступника голови адміністрації пана Філатова Олексія Валерійовича і не вирішив в судовому засіданні відповідні судові справи так, як вони від мене вимагали", - стверджує Чернушенко.

Як приклад він навів справу щодо вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. "По цій справі в травні 2015 року мене викликав заступник глави Адміністрації президента України пан Філатов і довів до мого відома позицію президента про те, що вирок суду першої інстанції бажано залишити, як він висловився, таким, як він є", - розповів відсторонений голова Апеляційного суду.

За його словами, Філатов заявив про те, що по цій справі в жодному разі не потрібно викликати в якості свідків колишнього президента України Леоніда Кучму, а також інших осіб.

Я заперечив проти цього, і сказав про те, що ця справа є надзвичайно актуальною, що вона тривалий час розглядається в Апеляційному суді міста Києва і неможливо у будь-який спосіб впливати на думку суддів з цього приводу. Більше того, я навіть сказав про те, що це буде аморально по такій справі вести розмову про те, щоб чогось не зробити по цій справі, якщо в цьому виникне необхідність", - запевнив Чернушенко.

Він стверджує, що знає Порошенка багато років, і він начебто неодноразово звертався до голови Апеляційного суду "з різними проханнями" ще до того, як був обраний президентом.

Чернушенко розповів, що після того, як Порошенко став президентом, його викликали до Адміністрації, де Порошенко познайомив його із Філатовим і сказав, що співпрацювати вони будуть саме через нього.

"Петро Олексійович спочатку познайомив мене з Філатовим Олексієм Валерійовичем і сказав про те, що між нами повинна бути відповідна співпраця, що він до мого відома буде доводити всі питання, які будуть виникати у нього з цього приводу, і щоб кожне таке питання я сприймав як позицію президента"
    , - заявив він.

Пророк

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    Жити по новому: https://www.youtube.com/watch?t=27&v=ubO4UA9-v7s
    отож воно таке лице шоколядного. а нєкоторі на нього чуть лі не мастурбірують
    Пророк

Дмитрий Дубилет

На днях команда iGov приняла важное решение.

До последнего времени мы старались запускать электронные услуги в рамках текущего законодательства. Ведь, что бы там ни говорили сопротивляющиеся чиновники, почти всегда законы это разрешают.

Но теперь мы стали выписывать все несуразности и атавизмы, с которыми столкнулись, и от которых никак, кроме как меняя законы, не избавиться.

Зачем требовать справку о несудимости для участия в тендере? Зачем заставлять платить сбор 0.51 грн? Почему нельзя фото на паспорт подавать в электронном виде, если первичная идентификация уже была проведена? И таких примеров очень много. Сейчас нам приходится выкручиваться и переводить эти глупости в электронную форму.

Будем объединяться с другими инициативными группами и добиваться упрощения процессов на законодательном уровне. Кстати, возможно, запущенные на днях онлайн-петиции на сайте Президента тоже будем использовать.

p.s. То, что нам нужно не только подстраиваться под текущие законы, но и пытаться их менять, говорили многие. Но окончательно нас в этом убедил один из грузинских реформаторов David Kiziria. Спасибо, Давид!
    Пророк

Слідство у справі про зловживання колишнім главою Міністерства доходів і зборів України Олександром Клименком на суму понад 3 мільярди гривень втратило докази, це випливає з ухвали Печерського суду Києва, розміщеного в Єдиному реєстрі судових рішень, повідомляє "Первая инстанция".

За даними слідства, на запит Генпрокуратури банк "Капітал", топ-менеджери якого підозрюються у реалізації злочину, відповів, що, через затоплення серверної, диск, що містить файлову групу, вийшов з ладу, і бази даних за період з 1 січня 2012 року по 21 грудня 2013 нібито втрачені.

До цього в березні 2015 року в банк двічі були направлені запити про надання списку співробітників, однак фінустанова в цьому відмовило, пояснивши, що "запитувана інформація відноситься до конфіденційної".

Раніше повідомлялося, що ГПУ в грудні 2014 року звинуватила екс-міністра Клименка і його колишніх підлеглих у привласненні 3 млрд грн з держбюджету. Як з'ясували слідчі ГПУ, ці гроші були безпідставно перераховано у вигляді відшкодування з ПДВ трьом компаніям: "Мегатерії", "Газіновація" і "Ексімтех" в 2012 - 2013 роках. Прокуратура підозрює, що до реалізації злочину залучалися також топ-менеджери банку "Капітал", оскільки рахунки компанії "Ексімтех" розміщувалися в цьому банку.

В папровому вигляді звісно їх немає)))))))
    Пивовар

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    В папровому вигляді звісно їх немає)))))))
    "Штраф за отсутствие документации гораздо меньше, чем штрафы, которые нароют из этой документации всякие проверки"
    Пророк

Roman Kul'chuns'kyj
    Вгадайте, що на фотці? Може Естонія, чи там Польща? Це центр по оформленню іноземних паспортів на Осокорках. Привітні консультани, приємний дизайн, дитяча зона. Черг немає. В країні нічого не змінилося. Майдан стояв даремно. Влада тільки краде

Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Roman Kul'chuns'kyj
    Вгадайте, що на фотці? Може Естонія, чи там Польща? Це центр по оформленню іноземних паспортів на Осокорках. Привітні консультани, приємний дизайн, дитяча зона. Черг немає. В країні нічого не змінилося. Майдан стояв даремно. Влада тільки краде

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphoto...94&oe=56AA7C0E
    и даже за оформление только 170 грн. требуют, да?
    Пророк

Пророк

Sergey Fursa

Конфликт Саакашвили с Яценюком и Коломойским - это прекрасно. Это свидетельство того, что где то идут реформы. Яценюк и Коломойский представляют собой два оплота системы, против которой и направлены реформы. Отсутствие конфликта означает отсутствие попыток реформ.

С одной стороны - бюрократия. Яценюк - плоть от плоти этой системы, 20 лет являясь неотъемлемой ее частью. Трудно ожидать, что он начнет с ней бороться. Более того, он должен ее защищать. А для успеха реформ эта система должна быть уничтожена. Но не может премьер-министр отрубить себе руку, даже если она ворует. Для него нападение на систему - это зло, ведь он ее часть. В беде и радости. Не просите и не ждите от человека больше, чем он может дать. Яценюк искренен в своем сопротивлении, как искренен любой людоед, когда протестует против запрета каннибализма.

Коломойский - это другая сторона украинской беды. Олигарх - сидящий на потоках. Не бизнесмен, стремящийся к росту капитализации (чему очень бы помогли реформы). Его потоки обмелеют если реформы будут проведены. И для него естественно воевать за свое. Как и для нас естественно желать ему поражения.

Саакашвили сейчас воюет не за пост премьера. Или не только за него. Он воюет за нас с вами, ведь схлестнулся с гидрой, двуглавым драконом, старой системы. Которая до сих пор правит бал. И мы должны ему помогать. Союзников больше нет. Не вечно же ждать звонка Байдена...
    Пророк

з коломойським воюють кожен день, а от ахметова шось не чипають....
+ Ответить в теме
Страница 54 из 241