Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2600Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 267
Показано с 41 по 50 из 2666.
 1. #41
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  U.S. Embassy Kyiv Ukraine намекает:

  #‎44Presidents‬

  Одним з недоліків президента Воррена Гардінга (1921-23 рр.) було те, що він призначив багато друзів на впливові посади, хоча вони й не мали необхідних кваліфікацій, а потім закривав очі на те, як вони працювали. Багато з цих призначенців брали хабарі, укладали незаконні угоди і взагалі вели нечесний бізнес, використовуючи державні ресурси. Багато з цих друзів створювали проблеми для Гардінга і спричинили низку скандалів. Найбільш відомим був скандал "Тіпот Дом". Альберт Фолл, міністр внутрішніх справ Гардінга, таємно продав права на запаси нафти в Тіпот Дом, штат Вайомінг в обмін на гроші і худобу. Його викрили і засудили до тюремного ув'язнення. Ще кілька членів уряду Гардінга потрапили до в'язниці за різні злочини, і принаймні один покінчив життя самогубством. З цієї причини Гардінга, передусім, пам'ятають як президента, який сприяв корупції.

  Коли почали просочуватися повідомлення про корупцію в уряді, Гардінг вирушив у тривалу подорож по всій країні, щоб виступити з серією промов, в тому числі й на Алясці. Його здоров'я помітно погіршилося під час подорожі, а 2 серпня 1923 року він помер в Сан-Франциско від серцевого нападу. Його раптова і передчасна смерть залишила велику кількість питань без відповідей стосовно того, чи брав він участь або чи був у курсі корупційних схем, які потрясли його уряд. Дружина Гардінга лише погіршила ситуацію, знищивши практично всі його особисті документи відразу ж після його смерті, для того щоб захистити його спадщину. Історики, як правило, низько оцінюють роль Гардінга порівняно з іншими президентами. Однак під час свого президенства Гардінг користувався широкою популярністю.

 2. #42
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  "Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБ України затримали "на гарячому" під час отримання хабара у розмірі 60 тисяч гривень директора одного з департаментів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг України. Чиновник, який має 2 ранг державного службовця, вимагав гроші за надання ліцензії на здійснення страхової діяльності", - йдеться у повідомленні.

  Голосіївським районним судом міста Києва стосовно хабарника обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту та ухвалено рішення про відсторонення від займаної посади.

  Також у рамках відкритого кримінального провадження були проведені обшуки в житлових і службових приміщеннях затриманого директора департаменту та ще двох - чинного та колишнього посадовців Нацкомфінпослуг. Зокрема, під час обшуків у колишнього члена комісії співробітники спецслужби вилучили договори користування індивідуальними банківськими сейфами, документацію на володіння депозитами членів його родини на загальну суму $700 тис. та 5 млн. грн.

  Відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст.368 Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.
 3. #43
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Тварей во власти еще очень много.
  Среди судейского-прокурорского корпуса, хороших (или относительно хороших), вообще единицы.
  Но и все же нужно иногда сбавлять темп в тотальных наездах без разбора.
  Ведь во власть приходят и нормальные люди, которые хотят изменить страну, так же, как и мы хотят.
  И если их оплевывать и по ним топтаться, эти люди сломаются и уйдут.
  И тогда на их место, с удовольствием вернутся отморозки.

  * * *

  Ігор Жданов (Міністр молоді та спорту)

  Сьогодні на засіданні Уряду вперше бачив міністра, що плаче. З етичних міркувань, зрозуміло, не буду називати прізвища.
  Знайомий з колегою лише два місяці, але переконаний, що ця людина є справжнім патріотом, професіоналом. Міністра дістали слова, які в запалі політичного популізму кинули на Верховній Раді: не професіонал, нічого не розуміє і взагалі нафік з поля.
  Кинули людині, яка відбулася і яка покинула попередню роботу, власний високоприбутковий бізнес, аби допомогти своїй Батьківщині. Багатьом така мотивація пустий пафос. А для когось - намір і конкретна дія.
  Я та мої товарищі, що пройшли школу політичної боротьби в Україні - більш товстошкірі, ніж наші колеги, які змінили громадянство і часто просто не розуміють - за що їх так: фейсом об тейбл.
  Але скажу відверто: і мені, м'яко кажучи "некомфортно", коли розумієш, що ту гидоту, яку про тебе публікують, читають твої діти.
  Як їм пояснювати?
  А якщо разом, як із сином Арсеном, стояли під пулями на Майдані?
  І він питає зараз: папа, а ти ж тепер береш хабарі?
  Ось бачиш написали, що ви вже мільярд вкрали.
  Відповідь єдина: а в твоєму житті, сину, щось змінилося як я став міністром? Ні.
  Як ти їздив на маршрутці до універу, так і їздиш. Як я їздив на нашій сімейній машині, так і далі їзжу. Як живемо ми у нашій квартирі, так і далі живемо. Як ми спілкувалися з нашими друзями, так і далі спілкуємося.
  Від особистого до суспільного: кожного потрібно оцінювати по його діях. Не можна вважати, що ти злочинець, тільки тому що ти міністр або зайняв якусь посаду.
  Так ми загубимо державу та реалізуємо плани Кремля про третій Майдан.
  P.S. Вибачте за рефлексію. Дістало.
  Дістало, тому що так думають, навіть, найближчі друзі, хоча вони бачать твоє життя після призначення - в ньому нічого не змінилося.
  Додалося лише роботи та відповідальності.
 4. #44
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Юрий Бирюков
  ‪#‎реформывмо‬ Плотно проработали сегодня с Nelly Stelmakh график проведения переговорных процедур по самым "пекучим" позициям.
  Результат - график расписан до конца марта, так что мы теперь имеем четкое представление о грядущих поставках. И тут кроются приятные сюрпризы:

  1) На этой неделе будут переговоры по резиновым сапогам. Для меня и для волонтеров - это супер-приятная новость, раньше резиновые сапоги НЕ закупались никогда. Отсюда вывод: коллеги-волонтеры, закрывая текущие заказы на резиновые сапоги, не планируйте большие закупки данной позиции в марте месяце (и дальше). Теперь это будет задачей МО.

  2) Уже начата поставка дождевиков (куртка-брюки), количество измеряется десятками тысяч. ВДВ начинает получать дождевики на этой неделе, а на следующей неделе получать механизированные бригады. Аналогично первому пункту - скоро МО начнет закрывать эти потребности, а значит можно будет переориентировать траты.

  3) На следующей неделе - спальники, карематы, костюмы танкистов идут в переговоры. От переговоров до подписания договоров три недели, а потом поставки.

  Или мне кажется, или мы понемногу начинаем подменять волонтеров
 5. #45
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Или мне кажется, или мы понемногу начинаем подменять волонтеров
  Берите их на службу. Благо разогнав дармоедов можно волонтерам поставить даже очень приличное жалованье.
 6. #46
  Offline
  Новачок

  Re: Жити по-новому


  Лично мое мнение по поводу того, как нам жить по-новому такое.
  Сразу же после расстрела Майдана и бегства яныка, нужно было устроить что-то, на подобии варфоломеевской ночи(без убийств конечно) для всей старой системы: депутаты, судьи, прокуроры и прочая шваль, в особенности замеченных в делах против Майдана. Другими словами, нужно было ввести военное руководство в стране с жесткими условиями, а не играть с регионалами в демократию. Сейчас мы пожинаем плоды честной игры со зверем, который не понимает ничего кроме выстрела в лоб. Очень надоело уже смотреть на то, как еле еле они в Верховной Раде сидят и что-то принимают, а танки могут быть за пару дней под Киевом.
 7. #47
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Ответ Сообщение от сергей 55 Посмотреть сообщение
  Лично мое мнение по поводу того, как нам жить по-новому такое.
  Сразу же после расстрела Майдана и бегства яныка, нужно было устроить что-то, на подобии варфоломеевской ночи(без убийств конечно) для всей старой системы: депутаты, судьи, прокуроры и прочая шваль, в особенности замеченных в делах против Майдана. Другими словами, нужно было ввести военное руководство в стране с жесткими условиями, а не играть с регионалами в демократию. Сейчас мы пожинаем плоды честной игры со зверем, который не понимает ничего кроме выстрела в лоб. Очень надоело уже смотреть на то, как еле еле они в Верховной Раде сидят и что-то принимают, а танки могут быть за пару дней под Киевом.
  Гы-гы-гы... )))) Как же коротка наша память ))))
  Мы тут хотим, чтобы мы или наши дети учились на уроках истории, на примерах Героев Крут или других славных Героев. А сами уже не может просто вспомнить недавнее... год назад.
  Напомню.
  Расстрел Майдана, бегство Яныка, мгновенное начало операции по оккупации Крыма и... охренительная пропагандистская компания о том, что:
  - в Киеве фашистский переворот;
  - Крым едут захватывать поезда с правосеками;
  - воинствующие фашисты готовы вырезать русскоговорящих.
  ... и прочая, прочая ересь, которой тогда верило больше половины МИРА (цивилизованного) !!!
  Не забывайте, что если хорошо все проанализировать, то такой сценарий разрабатывался в Кремле очень давно и был прекрасно просчитан.
  И в такой ситуации Вы предлагаете сделать то, что описали??? ))))
  Я так думаю, что если бы Кровавый Пастор в то время не сдержался и не послушал более умных людей с Запада - мы бы уже полгода как жили в состоянии полномасштабной войны в лучшем случае, а в худшем под полной оккупацией хуйлостана. И при таком раскладе мы бы были одни перед ордой без никакой поддержки всего остального цивилизованного мира.
  Нельзя хотеть стать частью цивилизованного мира и достигать этого методами хуйла, орды и средневековья.
 8. #48
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  обоє автори вище по-своєму праві.
  от що з цим робити?
  Кому війна, а Луценкам - Маврикій
  Автор: Валентин ТОРБА, «День»

  Подружня пара депутатів Луценко - Юрій і Ірина - свою зимову відпустку провели на острові Маврикій.
  Про це по-жіночому безпосередньо розповіла пані Ірина відомій українській телеведучій Катерині Осадчій. Засмагла Ірина Луценко «посекрету» поділилась, що стати депутаткою, не зважаючи на попередні заяви чоловіка Юрія про те, що в Раді не може бути «сімейних підрядів», її переконав сам Петро Порошенко, бо знає її як «порядну людину і патріотку».

  Ми б не звернули на це увагу, якби мінімум не дві обставини. Поперше, Юрій Луценко є главою президентської і найбільшої фракції в парламенті. А по-друге, за подібними розмовами якось забувається про такі «дрібниці», як лінія фронту. А тамвночі з 2 на 3 лютого наші війська вкотре відбили атаку бандитів на Станицю - Луганську. В Дебальцевому наші військові відбиваються від шаленої навали обкурених (це не помилка і не форма висловів, а факт) найманців.

  У всіх своя робота - кому відбиватись від бойовиків, кому збирати гроші по копійці на берці для солдатів, а комусь кілька разів на місяць збиратись під куполом Верховної Ради. Якщо депутати так втомились, що під час втрат територій і життів свого народу дозволяють собі відпочинок, то, може, їм краще скласти мандат і не обтяжувати себе зайвим тягарем? ...
  і прочитав сьогодні, що під час 1 світової на фронті загинули 19 членів палати лордів і 19 же - палати громад. це у них там, в британії. Черчилль командував батальйоном, будучи депутатом парламенту.
 9. #49
  Offline
  Banned

  Re: Жити по-новому


  Ответ Сообщение от сергей 55 Посмотреть сообщение
  Другими словами, нужно было ввести военное руководство в стране с жесткими условиями, а не играть с регионалами в демократию.
  Региональные демократии, договорившись между собой такое центральное правительство скидывают через 5 минут. Если не скидывают, то идут в коалицию с агрессором и устраивают полный армагедец! Совок - такой совок - бессмысленный и беспощадный!
  Ответ Сообщение от сергей 55 Посмотреть сообщение
  Сейчас мы пожинаем плоды честной игры со зверем, который не понимает ничего кроме выстрела в лоб.
  Это аналогия на "украинское правительство" или "Россия"? Я не понимаю разницы.
  Тем более, что первая формулировка противоречит второй! Т.е. первая цитата напрочь ложит смысловой ряд второй!
  Ответ Сообщение от сергей 55 Посмотреть сообщение
  Очень надоело уже смотреть на то, как еле еле они в Верховной Раде сидят и что-то принимают, а танки могут быть за пару дней под Киевом.
  Там RAMM же в соседней ветке писал, что не покупать у России газ = призывать её войска войти в страну! Потому еще не в Киеве, а зачем им танки, если у них есть такие "слуги народа"?

  Ответ Сообщение от сергей 55 Посмотреть сообщение
  нужно было устроить что-то, на подобии...
  Нужно было на выборах в октыбре за 5.10 голосовать или какую другую партию подобного типа!
  Заводить в Раду людей, которые не привыкли зарабатывать на распилах, схемах и предательстве! Подумай об этом на досуге! Заодно показать действующим в правительстве совкам, какой и на что запрос делает народонаселение, а народонаселение оказалось банальным электоратом! Ты сам за кого голосовал? вот на себя и пеняй теперь!
  Майдан был только ради этой возможности! По крайней мере я его только за это поддерживал, за то, чтобы такие партии как 5.10 себя легитимизировали, когда вышибали двери в кабинет регистранта!


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  Черчилль командував батальйоном, будучи депутатом парламенту.
  Черчиль еще кроме прочего, вроде, был воякой, где-то в Азии, вроде, воевал, поправьте, если не прав, Гитрел, кстати, тоже воякой был не по наслышке
 10. #50
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  ну, хай тут буде трохи аозитиву від сьогоднішнього дня, хоча б на рівні планів і декларацій:
  На що Україна підписалася за $40 млрд допомоги

  МВФ та Україна погодили суму та умови нової 4-річної програми фінансової підтримки від фонду та інших кредиторів. Наша держава має отримати загалом аж $40 млрд, проте просто за гарні очі ніхто грошей не обіцяє

  Сьогодні директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард повідомила, що місія фонду в Україні досягла домовленостей з владою країни. За її словами, нова програма фінансової підтримки країни (EFF) в $17,5 млрд розрахована на чотири роки і замінить існуючу програму стенд-бай (складала $17 млрд з який Україна вже встигла отримати $4,58).

  "Ця нова чотирирічна угода буде направлена на підтримку безпосередньої економічної стабілізації в Україні, а також на ряд сміливих політичних реформ, спрямованих на відновлення стійкого зростання в середньостроковій перспективі і підвищення рівня життя для українського народу", - повідомила директор-розпорядник Фонду.

  Щоправда прем'єр Арсеній Яценюк сьогодні заявив, що Україна просить у МВФ саме $25 млрд протягом чотирьох років, з яких $17,5 млрд - кошти для стабілізації фінансової ситуації в Україні.

  Крім того, за словами Лагард, загальний пакет міжнародної фінансової допомоги для України складе $40 млрд. Ці гроші планується залучити з різних джерел. Керівник місії МВФ в Україні Микола Георгієв розповів про три ключових донора для України.

  Перший - це саме програма МВФ, яку в фонді називають “фінансовою підтримкою для запровадження реформ”.

  Другий - широкомасштабна підтримка міжнародної спільноти. А саме, Георгієв зазначив про допомогу Єврокомісії, США, Світового банку, ЄБРР та Європейського банку інвестицій. В свою чергу міністр фінансів України Наталія Яресько уточнила, що якщо програма МВФ чітко розрахована на 4 роки, то інші партнери поки не робили чітких заяв саме на цей проміжок часу.

  "Деякі наші партнери оголосили суми тільки на цей або наступний рік. Вони не говорять, якою буде підтримка за чотири роки. Наприклад, в цьому році від США ми отримаємо 2 млрд доларів, від ЄС - 2,2 млрд євро. Низка країн також заявили про фінансову підтримку", - повідомила вона.

  І третім фінансовим донором представник МВФ визначив приватний сектор, підтримка якого буде надана після консультацій з українським урядом.

  Тобто “план Сороса”, який наголошував, що для стабілізації української економіки міжнародні фінансові інститути повинні надати $50 млрд має реалізуватися.

  Проте крім радісних новин, що “нам дадуть гроші”, Україні дали чітко зрозуміти, що крім коштів вона отримає чимало "реформаторських зобов'язань".

  Керівник місії фонду в Україні Георгієв наголосив, що реформи будуть зосереджені на тому, щоб залучити інвестиції та посилити потенційний економічне зростання. Для цього визначили три основні компоненти:

  - перший - антикорупційна реформа і реформа судового сектору;

  - другий - дерегуляція і реформа адміністрування податків для того, щоб поліпшити бізнес-клімат і залучити інвестиції;

  - третій - реформа державних підприємств України, включаючи реструктуризацію “Нафтогазу”.

  Але, звісно, це ще не все. В певних галузях Україна має взяти на себе наступні зобов'язання:

  Тарифи: Вже звично найболючіша тема для українців - підвищення тарифів на енергоносії. За повідомленням МВФ, український уряд в рамках нової програми буде підвищувати енерготарифи. Проте, мабуть цього разу українській стороні вдалося переконати фонд, що це надто болісне питання і для нього потрібні певні послаблення. За словами Яценюка, програма передбачає допомогу у вигляді 12,5 млрд грн в 2015 році для малозабезпечених верств населення від зміни цін і тарифів.

  "Нафтогаз": Підвищеннями тарифів МВФ планує вивести до 2017 року “Нафтогаз” на бездефіцитний бюджет. Як повідомляв раніше прем'єр Арсеній Яценюк, дефіцит "Нафтогазу" наразі складає 103 млрд грн, що більше ніж дефіцит держбюджету. І його борг так само лягає на плечі українців.

  Грошова політика та інфляція: МВФ підтримує НБУ і наголошує на продовженні режиму гнучкого курсоутворення. У фонді вважають, що така політика дозволить опустити інфляцію нижче 10%.

  Банківська система: МВФ наголошує, що Нацбанк повинен продовжити політику зміцнення банківської системи та довіри населення до неї. Банки повинні повернутися до рівня, коли вони могли здійснювати кредитування, яке підтримувало економічну активність.

  Пенсійна реформа: В Україні будуть скорочувати розмір спецпенсій (які надаються нардепам, прокурорам, суддям та інші). За словами Яресько, передбачені тільки такі зміни, питання щодо підвищення пенсійного віку поки не піднімалося. Також уряд планує протягом чотирьох років провести пенсійну реформу.

  Скорочення держапарату: МВФ наполягає на суттєвому скороченні роздутого держапарату. "Ми будемо скорочувати державні структури", - заявила Яресько.

  Дефіцит бюджету: Глава Мінфіну Яресько повідомила, що уряд перегляне розмір дефіциту держбюджету зменшивши його до 4% від ВВП. "Ми переглянемо розмір дефіциту бюджету, щоб дефіцит сектору загальнодержавного управління становив 4% ВВП", - сказала Яресько. Держбюджет-2015 був прийнятий з граничним дефіцитом 3,7% ВВП 63,67 млрд грн.

  Отже, затяжний вояж МВФ в Україні все-таки дав свій фінансовий результат. Але слід розуміти, прискіплевий підхід фонду означає, що ніяких поблажок в реалізації реформ українська влада не отримає.

  Також уряду крім "реформаторської готовності" потрібно запастись аргументами для отримання підтримки парламенту, який буде уникати від таких пагубних для політичного рейтингу кроків.
+ Ответить в теме
Страница 5 из 267

Похожие темы

 1. Вчера фильм по новому...
  23q в разделе Кіно
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 24.12.2010, 12:45
 2. Переказ грошей по-новому
  fragov в разделе Новини операторів мобільного зв'язку
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 05.05.2009, 18:36
 3. Все готовы к новому году? Страховка ГО
  denisnt в разделе Авто & Мото
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 22.02.2008, 03:42