Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2404Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 242
Показано с 31 по 40 из 2418.
    Пророк

Re: Жити по-новому

В Полтавской области Украины задержан начальник управления ГАИ МВД, который подозревается в вымогательстве, сообщает пресс-служба прокуратуры области.

Как отмечается, в ходе обыска у него было изъято более 1,5 млн грн (более $95 тыс.).

По данным правоохранителей, после назначения на должность начальник управления ГАИ МВД требовал от подчиненных работников денежные средства.

«Ежемесячные суммы от каждого руководителя подразделения составляли от $1000 до $4000. У задержанного в портфеле изъято наличными $18 тыс., а во время обыска в квартире – почти 900 тыс. грн., $20 тыс., €6 тыс. Всего изъято более 1,5 млн грн»,– говорится в сообщении.

По данному факту проводится расследование по ч. 3 ст. 368 УК Украины «Вымогательство и получение неправомерной выгоды».
    ще б запитати йому, з ким він ділився в Києві...

ри?

Victorious, через кілька місяців його виправдають по всім статтям, як піть дать.
    Може якихсь неугодних мілких сошок, шоб замилити очі, і садять за хабарництво етс, але не "чини". Усі прогнили до самих кісток, бо як же вижити тут на ЗП міліціянта? Хай бидло живе на 2 тищі!
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    а потім ще й розстріляти на камеру, і потім подивилися б в кого вистачило б після цього сміливость брати хабаря
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Возможно на его место уже есть претендент, потому так и вышло.
    Пророк

Володимир Парасюк у твіттері:

"Хто сміється - прошу на вихід з фракції. Не подобається президент - ви вільні. Ми демократична фракція і ми маємо бути однією командою"-ПП
    Також президент підкреслив, що депутати або мають проголосувати за запропоновані ним проекти, або йти з фракції.
    Ось так проштовхується бюджет. Це вам нічого не нагадує? (Наприклад як приймались закони 16 січня)
    Ох, не втримаеться ця влада до кінця виборчого сроку. Мені здається.
    Пророк

Ну так багато хто пророкував, що це збіговисько протягне недового. Видно таки все до того і йде.
    Філософф

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Victorious, через кілька місяців його виправдають по всім статтям, як піть дать.
    Думаю все буде простіше. Зараз він в больничці. Просто зникне в невідомому напрямку, як сотні інших мельників, командирів роти беркута і т.п.
    Пророк

Шось дон педро сьогодня себе совсем плохо веде:

Егор Соболев- Порошенко приехал в РАДУ, Чтобы оставить возврат НДС с экспорта зерна, Но Самопомич похоронила его просьбу
    Пророк

Віктор Ющенко: Все, що переживає Порошенко, я пережив у своїй практиці

– Як ви вважаєте, Яценюк – та людина, яка здатна свою долю покласти на вівтар долі України?
    – Ви ставите такі незручні питання…
    – Він же ваш вихованець. 9 місяців він прем’єр-міністр. Ви боїтеся його образити?
    – Я весь час зараз штовхаю вас на відповідь на те, що у персональних недоліках, якщо ми зараз розмову поведемо, ми не знайдемо жодного святого. Усі негідні, всі недостойні, до нас дійде черга – точно така ж сама оцінка буде. Ми зараз хочемо за темою персоніфікації вийти до плоду колективного.
    – Ви самі сказали, що Юлія Тимошенко несе персональну відповідальність і відкинула країну на роки назад. Тому зараз персональні стосунки Яценюка і Порошенка можуть вплинути на долю України дуже сильно.
    – Я це розумію. Ви мене запитуєте: "У нас є шанс на те, щоб ми вибралися з цієї ситуації?". Є, якщо в нас буде сформований план дій, який ми поділяємо. Поділяє не тільки Яценюк, не тільки Порошенко, а розуміє вся нація. Є в нас такий план? У мене таке відчуття, що в нас його немає, що ми не можемо у тактичних питаннях (я маю на увазі питання політичної стабілізації) знайти формулу навіть відповіді на виклики.
    Нам треба вирішити питання політичної стабільності. Я десятки разів це повторюю. Якщо ми не вирішимо це питання, все решта – це пусті слова про реформи. В питанні політичної стабільності ключове питання – це війна на Сході України. Якщо нема відповіді на те, як брудною мітлою гнати звідти путінських наймитів, якщо нема концепту перемоги, я скажу, за решту питань не беріться, не обговорюйте їх, вони не вдадуться.
    Тому мета моєї промови зараз – нам треба не уникати відповіді на російську війну, поступати симетрично, мобілізувати націю, і розуміти, що це параграф номер один у ключовому питанні, з якого потім починається спокій, економічне процвітання, соціальні стандарти. Це політична стабільність.
    Блок другий. Що відбувається з нашими цінами? 25% інфляція поточного року. Громадо, ви кожний усвідомлюєте, що вам у цьому році вмінили новий податок – 25% від ваших доходів? Ви розумієте, що ви його фізично не винесете? Якщо ми хочемо перемогти Путіна, майте на увазі, що фінансова стабільність – це другий фронт наш.
    Пророк

про бізнес на крові.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 242