Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2388Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 34 из 241
Показано с 331 по 340 из 2401.
    Пророк

Re: Жити по-новому

Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
    Переведи на язык нормальный
    Разъясняю для тех, кто не в состоянии сделать это самостоятельно.

1. Я разместил сообщение замгенпрокурора, в котором он официально уведомляет, что трое фигурантов смс-скандала, уволены из прокуратуры.
    2. Ты ставишь под сомнение их увольнение, ссылаясь на Авакова.
    3. Должны ли люди тебе не верить потому что Аваков врет?

Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Разъясняю для тех, кто не в состоянии сделать это самостоятельно.

1. Я разместил сообщение замгенпрокурора, в котором он официально уведомляет, что трое фигурантов смс-скандала, уволены из прокуратуры.
    2. Ты ставишь под сомнение их увольнение, ссылаясь на Авакова.
    3. Должны ли люди тебе не верить потому что Аваков врет?
    отвечаю для особо одаренных ..ты видел приказ??.. Ты знаешь уволить и отстранить это разные вещи.но даже если и так это пешки всякие прокуроришки мелкие мусорки .Кого уволили и тем более посадили??Фейсбушные замыливания а конкретики ноль
    Пророк

отвечаю для особо одаренных ..ты видел приказ??.. Ты знаешь уволить и отстранить это разные вещи.но даже если и так это пешки всякие прокуроришки мелкие мусорки
    12.06.2015

Трьох працівників прокуратури, скандальне смс-листування яких було оприлюднено у ЗМІ, звільнено з органів прокуратури

За результатами проведеної прокуратурою м. Києва перевірки, наказом в.о. прокурора міста Києва за скоєння ганебного вчинку, порушення "Присяги працівника прокуратури" та «Кодексу професійної етики та поведінки працівників прокуратури» Тендітного Артема Петровича та Солов’я Дениса Юрійовича звільнено з посад прокурорів прокуратури Дніпровського району міста Києва, а Лисенка Сергія Сергійовича - з посади старшого прокурора відділу прокуратури міста Києва.

Як повідомлялося, вчора прокуратурою міста Києва проведено службову перевірку стосовно працівників органів столичної прокуратури, смс-листування яких опубліковано у засобах масової інформації та викликало значний суспільний резонанс, нанесло шкоду репутації та авторитету органів прокуратури.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
    Генеральної прокуратури України
    Пророк

отвечаю для особо одаренных ..ты видел приказ??.. Ты знаешь уволить и отстранить это разные вещи.но даже если и так это пешки всякие прокуроришки мелкие мусорки .Кого уволили и тем более посадили??Фейсбушные замыливания а конкретики ноль
    та да. було б цікаво їх допитати на дибі і дізнатися про систему незаконного позасудового залякування громадян правоохоронними органами.

на початку тижня миліція так робила з активістом чергового майдану.
    Інна Богословська
    Український політик
    Рустам Ташбаев нашелся
    10 червня 2015, 16:19

Он был задержан милицией и передан бандитам. Избит и выброшен в лесу. Как гражданин США, выехал из Украины. Перед украинской властью сейчас стоит такой же выбор, как 30 ноября 2013 года был выбор перед Януковичем. Или должны быть немедленно отстранены от должностей и потом уволены парламентом все виновные руководители, или будет буря.

Спираль новейшей украинской истории повторяет свой виток.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    на початку тижня миліція так робила з активістом чергового майдану...Інна Богословська...
    И давно Богословская стала для тебя авторитетным источником?

було б цікаво їх допитати на дибі і дізнатися про систему незаконного позасудового залякування громадян правоохоронними органами
    предложил сторонник законных методов
    Пророк

12.06.2015

Трьох працівників прокуратури, скандальне смс-листування яких було оприлюднено у ЗМІ, звільнено з органів прокуратури
    Це, звичайно, непогано, але...
    Ну, звільнили цих трьох, що спалилися. Але ж там, у прокуратурі, таких - відсотків 80, як мінімум. Як і коли будемо чистити всі ці авгієві конюшні?..

у мене до призначення Саакашвілі одна претензія - я підозрюю, що він не відмовився від грузинського громадянства, а це значить, що його призначення може бути незаконним, а всі його розпорядження - недійсними.
    Можете не підозрювати - не відмовився. В інтерв'ю Собчак він сказав, що, за українським законодавством, у нього є 2 роки перехідного періоду, впродовж якого він, маючи українське громадянство - має право не відмовлятися від інших.
    Та й взагалі: Коломойському ж купа паспортів не заважала рулити областю - то чому ж Саакашвілі повинна завадити?
    Пророк

Enter, будьте ласкаві піти нахєр. ваш авторитет набагато нижчий від Богословської. вона із мавпи потихеньку стає людиною, а у вас відбувається зворотній процес. досвід останніх півроку такий, що я вшидше повірю Богословській, аніж вам.
    ви вчора виконали дводенну норму за кількістю дописів і виссаних з пальця цитат, сьогодні я даю вам відгул.
    Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Коломойському ж купа паспортів не заважала рулити областю - то чому ж Саакашвілі повинна завадити?
    З Коломойським теж нічого хорошого. вибірковість правосуддя мене не тішить.

як людина, яка отримувала українське законодавство, я не дуже йому вірю про 2 роки перехідного періоду. без довідки про вихід з іноземного громадянсьва ніхто з тобою навіть не розмовляє.
    Пророк

Enter, будьте ласкаві піти нахєр. ваш авторитет набагато нижчий від Богословської. вона із мавпи потихеньку стає людиною, а у вас відбувається зворотній процес. досвід останніх півроку такий, що я вшидше повірю Богословській, аніж вам.
    ви вчора виконали дводенну норму за кількістю дописів і виссаних з пальця цитат, сьогодні я даю вам відгул.
    З Коломойським теж нічого хорошого. вибірковість правосуддя мене не тішить.

як людина, яка отримувала українське законодавство, я не дуже йому вірю про 2 роки перехідного періоду. без довідки про вихід з іноземного громадянсьва ніхто з тобою навіть не розмовляє.
    Все правильно..но может дадим Михо поблажку?)...аааа?
    Пророк

"На лінійці останнього дзвоника у Коломийській школі №1 сталася виняткова подія, яка сколихнула спочатку Коломию, а потім і всю область. Випускник Марко Левандовський зняв свою золоту медаль і передав її своїй однокласниці Олі Мацюк. Далі взяв мікрофон та, звертаючись до дівчини, сказав, що вона несправедливо залишилася без медалі, хоча найбільше з усіх присутніх її заслуговує. Тому це її медаль…

Першим, хто оприлюднив інформацію про цю подію, був Петро Крив’юк, батько одного з учнів цієї школи. На своїй сторінці у соціальній мережі він написав: «Був свідком неординарного випадку на останньому дзвонику. Але спочатку трішки передісторії. В одному класі вчилась дуже розумна дівчинка, вона навіть школу починала з другого класу. Вона вірила у справедливість і в те, що країна у нас помінялась. Старанно вчилась, майже все на 12 балів, ставала переможницею і призеркою олімпіад з різних предметів. Але одна вчителька з історії в 11-му класі (мабуть, за те, що дівчинка не ходила до неї на репетиторство), ставить їй 8 і "рубає" золоту медаль. І ось на лінійці виходить до мікрофона її однокласник-медаліст Марко Левандовський і каже приблизно таке: "Ці слова я хочу сказати для Олі Мацюк. Ти не одержала золотої медалі, хоча, як ніхто, її заслуговуєш, тому це твоя медаль". При цьому знімає з себе медаль і вішає Олі на шию. Оце справжній чоловічий вчинок»
    http://gk-press.if.ua/node/22056
    Пророк

12.06.2015

За результатами проведеної прокуратурою м. Києва перевірки, наказом в.о. прокурора міста Києва за скоєння ганебного вчинку, порушення "Присяги працівника прокуратури" та «Кодексу професійної етики та поведінки працівників прокуратури» Тендітного Артема Петровича та Солов’я Дениса Юрійовича звільнено з посад прокурорів прокуратури Дніпровського району міста Києва, а Лисенка Сергія Сергійовича - з посади старшого прокурора відділу прокуратури міста Києва.

Як повідомлялося, вчора прокуратурою міста Києва проведено службову перевірку стосовно працівників органів столичної прокуратури, смс-листування яких опубліковано у засобах масової інформації та викликало значний суспільний резонанс, нанесло шкоду репутації та авторитету органів прокуратури.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
    Генеральної прокуратури України
    я писал ты лично приказ видел??.. А не эти отписки .На заборе тоже много чего пишут.и кстати написано уволены с должности но не совсем с прокуратуры.Или снова я такой сякой не правильно понимаю
+ Ответить в теме
Страница 34 из 241