Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2164Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 33 из 217
Показано с 321 по 330 из 2164.
    Пророк

Re: Жити по-новому

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    Деолігархізація. Наслідки - https://www.youtube.com/watch?v=RxYYpYTorB8

Проблема у політичному впливі, кажуть експерти. Оскільки олігархи України - це не просто багаті люди, а ті, хто збагачуються за рахунок впливу на політичну систему!
    Звідтіля ж таки:

"Разом з тим, є інша сторона медалі: громадяни також мають відповідально ставитись до процесу, і робити вони це можуть через волевиявлення. "Громадяни йдуть голосують за політичні сили, які фінансуються тими олігархами. Тобто, відповідальність громадян не менша, ніж відповідальність тих, хто зараз ніби об'явив цей похід проти олігархів."

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    "Разом з тим, є інша сторона медалі: громадяни також мають відповідально ставитись до процесу, і робити вони це можуть через волевиявлення. "Громадяни йдуть голосують за політичні сили, які фінансуються тими олігархами. Тобто, відповідальність громадян не менша, ніж відповідальність тих, хто зараз ніби об'явив цей похід проти олігархів."
    Порошенко = Фирташ
    Ляшко = Фирташ
    Яценюк = Фирташ
    В каком месте искать гражданскую ответственность?
    Пророк

Ответ Сообщение от Пропаганда Адеквата Посмотреть сообщение
    Порошенко = Фирташ
    Ляшко = Фирташ
    Яценюк = Фирташ
    Я вже свою думку висловлював неодноразово: виключити з виборчого процесу виборців, в яких не вистачає кеби не вестись на популізм - це як максимум. Як мінімум - виборцям прискіпливо вивчати інформацію про кандидатів, не ведучись лише на бігборди та телевиступи (тобто, на куплену "популярність"). І звертати уваги не лише на розпіарених кандидатів, звісно. Бо у людини з головою і совістю цілком може не бути грошей на гучні компанії.
    Пророк

Ответ Сообщение от Пропаганда Адеквата Посмотреть сообщение
    Порошенко = Фирташ
    Ляшко = Фирташ
    Яценюк = Фирташ
    Порошенко = Фирташ - доведено візитом першого до останнього в квітні минулого року. я б додав, що Фірташ - Путін, якщо згадати розірвання газових контрактів з Росією та Туркменістаном і появу "Росукренерго" в 2005 році.
    Ляшко = Фирташ і Яценюк = Фирташ - це все-таки поки що припущення, хоч і не безпідставні. Уряд непогано поскупав Хстхем та інші активи Фірташа, а Ляшко з'являвся на Інтері тому, що Коломойський здуру вирішив з ним воювати.

==========
    намагаюсь відшукати трохи позитиву.
    Віктор Уколов
    Сержант замінює генерала – є надія...
    11 червня 2015, 12:49

Сержант Павло Жебрівський замінює генерала Олександра Кіхтенка – більш ніж красномовне рішення Президента.

Треба очікувати на докорінний трус апарату ДОДА і повну ревізію підходів.

Павло Жебрівський має відповідний організаційний досвід – керував ОДА Житомирської області. Водночас, він учасник бойових дій на Донбасі – один з небагатьох народних депутатів, хто добровільно пішов в АТО. Служив сержантом у розвідувальному батальйоні Збройних Сил. Брав участь у боях із терористами під Дебальцевим і Волновахою. Навіть якщо відключити емоції – це вчинок, який заслуговує на повагу. Особливо, якщо врахувати, що сержанту вже 50-ть.

Звичайно, курчат по осені рахують, але за нього я триматиму кулаки. Тепер пройдисвіти не повинні отримувати підряди на будівництво фортифікацій, а контрабанда не повинна вільно гуляти через лінію розмежування, озолочуючи нечистих на руку ділків.

Все буде залежати чи знайде Павло команду чесних донеччан, що працюватимуть разом з ним. Передбачаю, що це буде не просто, але маю надію на прихід справжніх змін.
    я навіть знаю, де взяти цю команду. Повернути Ржавського. звільнити з СІЗО "Равликів". Запросити Казанського, а може, й Іванова. Запросити Ландика. і з Богом, вперед.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    ==========
    намагаюсь відшукати трохи позитиву.
    Victorious, а як Ви вважаєте: Саакашвілі замість Палиці - це для Одеси позитив?
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Порошенко = Фирташ - доведено візитом першого до останнього в квітні минулого року
    - По-твоему, я говорю неправду?!
    Выходит, я обманываю?!
    3начит, я вру?
    Брешу, так сказать?
    Значит, я собака?
    Мама! Он меня сукой обозвал!

* * *

* *

*

Вчера я выкладывал новость от Vasyl Krutchak "Як і обіцяв викладаю фото переписки прокурора Дніпровського району міста Києва Тендітного А.П...."

Прошли сутки. Реакция:

Davit Sakvarelidze (С 16.02.2015 - заместитель генерального прокурора Украины):

Вчера же прокуратурой города Киева была проведена служебная проверка в отношении сотрудников органов столичной прокуратуры, смс-переписка и поведение которых обнародовали в средствах массовой информации. Инцидент вызвал значительный общественный резонанс, нанес ущерб репутации и авторитету органов прокуратуры.

По результатам этой проверки, Приказом и.о. прокурора города Киева за совершение проступка, который порочит работника прокуратуры, нарушает присягу и Кодекс профессиональной этики и поведения Тендитный Артем Петрович и Соловей Денис Юрьевич были уволены с должности прокуроров прокуратуры Днепровского района города Киева, а Лысенко Сергей Сергеевич - с должности старшего прокурора отдела прокуратуры города Киева.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    - По-твоему, я говорю неправду?!
    Выходит, я обманываю?!
    3начит, я вру?
    Брешу, так сказать?
    Значит, я собака?
    Мама! Он меня сукой обозвал!

* * *

* *

*

Вчера я выкладывал новость от Vasyl Krutchak "Як і обіцяв викладаю фото переписки прокурора Дніпровського району міста Києва Тендітного А.П...."

Прошли сутки. Реакция:

Davit Sakvarelidze (С 16.02.2015 - заместитель генерального прокурора Украины):

Вчера же прокуратурой города Киева была проведена служебная проверка в отношении сотрудников органов столичной прокуратуры, смс-переписка и поведение которых обнародовали в средствах массовой информации. Инцидент вызвал значительный общественный резонанс, нанес ущерб репутации и авторитету органов прокуратуры.

По результатам этой проверки, Приказом и.о. прокурора города Киева за совершение проступка, который порочит работника прокуратуры, нарушает присягу и Кодекс профессиональной этики и поведения Тендитный Артем Петрович и Соловей Денис Юрьевич были уволены с должности прокуроров прокуратуры Днепровского района города Киева, а Лысенко Сергей Сергеевич - с должности старшего прокурора отдела прокуратуры города Киева.
    так пишу вообще за грузина .Пиз..ть не мешки таскать. Аваков тоже говорил писал что уволили ментов гаишников и так далее..не уволен был никто.
    Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Victorious, а як Ви вважаєте: Саакашвілі замість Палиці - це для Одеси позитив?
    сподіваюсь на це. для мене і Палиця був в принципі позитив, якщо рівняти з попереднім імпотентом від Народного фронту (який взагалі був непоганою людиною).
    у мене до призначення Саакашвілі одна претензія - я підозрюю, що він не відмовився від грузинського громадянства, а це значить, що його призначення може бути незаконним, а всі його розпорядження - недійсними.
    подивимось на практичні дії. він пообіцяв до кінця року відремонтувати дорогу Одеса - Рені. я по ній маю їхати в серпні. це стратегічна дорога для Одеси і всієї України, якщо він це зробить - це принесе купу грошей країні і наверне у наш бік ватних мешканців Ізмаїльсткого, Ренійського, Болградського районів. дуже на це сподіваюсь.
    Пророк

Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
    так пишу вообще за грузина .Пиз..ть не мешки таскать. Аваков тоже говорил писал что уволили ментов гаишников и так далее..не уволен был никто.
    Ели Аваков болтун, значит ли это, что и ты врешь и даешь пустые обещания?
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Ели Аваков болтун, значит ли это, что и ты врешь и даешь пустые обещания?
    Переведи на язык нормальный
+ Ответить в теме
Страница 33 из 217