Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2470Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 29 из 249
Показано с 281 по 290 из 2487.
    бог
    Unhappy

Re: Жити по-новому

...с такой "торбой" жить по новому что-то не хочется

Banned

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    http://tn.new.fishki.net/26/upload/p...ecb77151a1.jpg
    Я в вопросах морали и этики -- некомпетентный человек, мне сугубо наплевать, все равно когда-нить узнают...
    Banned

живем по новому. Экономим на всех что только можно . З/п то по старому платят.
    бог

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Я в вопросах морали и этики -- некомпетентный человек, мне сугубо наплевать, все равно когда-нить узнают...
    ...согласен, но не пичкать же с малых лет. Тут просто лишаю выбора... одно дело стихийно как-то...в школе, на улице...но вот так, в детской литературе пропихивать-это уже слишком.
    Пророк

И все же, кое-что мне нравится.
    Готовность некоторых людей пришедших во власть, слышать и реагировать. И делать это оперативно и публично.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oleksa Shalayskiy
    4 год. ·
    Покаянний пост.
    Саме в ці хвилини я мав би бути в АП на засіданні Національної Ради Реформ, але крісло біля моєї таблички лишилось порожнім. Так от. Я не винен.
    Історія така. Запросили мене туди учора, і я, звісно, відмовився. Не люблю, коли тебе поїдають хронофаги. Однак сьогодні зранку подзвонив поважаний чоловік і відмовитись було вже гріх.
    Прокравшись повз всі кордони міліції і пікет Автомайдану, я дістався врешті турнікету, де мене в списках знайшли, однак, оскільки я був без краватки - не пустили. Міліціонери з жалем зітхали, але було видно, що я - не перша людина, послана з цього органу влади через дрес-код.
    Охоронець показав мені список, де першими двома номерами стояли Яценюк-Гройсман і сказав: "Ви ж розумієте, які там люди".
    Я звісно був без смокінгу, але далеко не в лахмітті. Ідея з"їздити в обід туди-сюди, аби перевдягнутись в лаковані мешти - мені навіть на думку не спадала: робоча зустріч. Про реформи. На них краватка не впливає.
    Так що не потрапив я в святая святих. Хоча мені туди і не дуже треба було, але однаково - каюсь.
    І все ж таки, вийшовши з АП і купивши в сусідній забігайлівці пиріжок з м"ясом, подумав: "А якби я так само думав тільки про шашечки, то би вже здох з голоду"-)

---

Dmytro Shymkiv*
    9 хв.
    Сьогодні зранку запросив на засідання Ради Реформ Олексу Шалайського, головного редактора "Наші Гроші". Просив прийти як експерта, і дуже тішився, що матимемо його точку зору під час обговорення реформи державних закупівель. Внесли в список запрошених. Я не знаю пана Шалайського особисто, тому під час обговорення реформи був здивований не почувши його коментаря, потім мої колеги сказали, що його не було (це засмутило).... але годину тому через FB я взнав, що охорона АП не пропустила його ... через "форму одягу" (!), незважаючи на факт того, що людина була запрошена на важливе засідання. Особа охоронця, що перевищив службові повноваження (адже в АП немає жодних вимог до дрескоду) - встановлено. Буду вимагати його відсторонення або догани. Мені дуже соромно за інцидент, приймаючи до уваги наші зусилля у зміні Адміністрації Президента на сучасну проєвропейську інституцію. Мені прикро, що ми втратили нагоду почути експертну думку фахівця. Я хотів би вибачитися перед Oleksa Shalayskiy за те, що сталося.

-----
    * Dmytro Shymkiv - заместитель главы Администрации Президента Украины по вопросам проведения административных, социальных и экономических реформ,[1] новатор, украинский топ-менеджер в сфере информационных технологий, экс-генеральный директор «Майкрософт Украина»
    Banned

Офтоп:
    Тут просто лишаю выбора...
    Это педагоги лишают выбора, когда рассказывают твоей жене, что твоя дочь сидела под предлогом "какись" на горшке, пока не пописали все мальчики =)
    Не видела, интересно стало... Любознательная...

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Готовность некоторых людей пришедших во власть
    Люди пришли во "власть" и "реагируют"!!! Ахахаххаха!!!
    Не... это слово-паразит неизлечимо, люди на тебя ругаются, что ты говоришь при них, якобы, оскорбительные слова, а то, что они выражаются при мне н менее оскорбительно "власть", например, то это их никак не смущает, хотя, лучше говорить слова, связанные с сексом, чем с этим...
    Пророк

Пророк

Olga Chervakova
    Маю приголомшливу новину. Обухівський райвідліл міліції порушив кримінальну справу за фактом "втручання в приватне життя" Варвари Чеботар. Це дочка одіозного заступника Авакова, біля будинку якої в селищі Лісниках було здійснено напад на знімальну групу телеканалу ZIK. Пані Чеботар звернулася до міліції, яка порушила кримінальну справу.
    Журналістам почали приходити повістки. Їз викликають на допити, поки що - як свідків. Редакція в шоці. Навіть за часів Януковича за викриття махінацій чиновників проти журналістів на порушували кримінальних справ.
    Міліція Авакова все більше схожа на міліцію Захарченка. Натомість щоб порушити справу про перешкоджання професійній діяльності журналістів, вона цькує редакцію провадженням на вимогу якоїсь неврівноваженої тьотки, яку навіть Майдан не навчив тому, що таке демократія і свобода слова. І це - тільки тому, що тьотка - дочка заступника головного міліціонера. Ганьба.
    Пророк

http://tn.new.fishki.net/26/upload/p...ecb77151a1.jpg

lде ви це взяли??? це явно не українські реалії. і не європейські. на малюнку маленькі кацапи.
    Banned

Хорошо, замените в этой песне слово Россия словом Украина, мне наплевать, мне главное -- результат, кто первый, блять, все ебланы?
    Не, ебланьте, будьте серьезными, это же так круто с видом грозного африканского пигмея отсасывать у улыбчивого гейропейского политикана!
    Что-то мне кажентся, что русский мир или сам себя истребит (как сейчас) или сам себя излечит, выбор за вами, зря вы думаете, что вы не русский мир, ох, зря!!!
    Самый ебланский русский мир. Но, лучше быть флагманом русского мира, чем думать, что ты -- не русский и мир и платить ему последние гроши за газ, ага?
    Вы -- русский, самый настоящий мир! Вы не сделали вообще ничего, чтобы хоть как-то попытаться от него отличиться, красава, ребята, молодца!
    Особенно Энтер -- это просто уникальный адепт русского мира, настоящий путинист, если слово "путин", щаменить на "порошенко", то разницы никто не сможет заметить, отвечаю!
+ Ответить в теме
Страница 29 из 249