Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2164Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 23 из 217
Показано с 221 по 230 из 2164.
    Пророк

Re: Жити по-новому

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение

може ще за неправильну парковку неможна штрафувати, бо водія в авто немає, і фіг зна хто його запаркував - власний авто чи хтось іньший
    Игорь..самое интересное то что ты пишешь по нашим законом любой суд признаёт тебя правым...если нет доказательств кто поставил машину то все.Почему и пишу пока не сделают поправки в конституцию..все это до одного места

Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    наприклад, використання в правах чіпів RFID які будуть детектитися приладом, встановленим поряд з камерою...
    вы же первый будете кричать, что вас устраивало старое водительское удостоверение и вы не намерены платить за выпуск нового!
    А как быть с теми, кто откажется менять старый бланки на новый с чипом? Лишать права управления ТС?
    А как быть, если ваше водительское удостоверение украдут и будут ездить с ним возле фоторадар со скоростью 150 км/час? Как вы будете доказывать, что это не вы были за рулем того автомобиля? )
    Я уже молчу про стоимость подобного проекта.
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от GVL224 Посмотреть сообщение
    у меня такое ощущение что bvn троллит... по поводу штрафов.
    А в мене таке враження, що дехто в нас аж занадто робить "одобрямс" будь-яким "нововеденням" нашої влади... в лапка, тому що це аж ніяке не нововведення, бо це вже було... А знаючи, в якій країні живем, то можна припустити, що знову будуть безпіставні "листи щастя" і ти як ішак повинен будеш доводити, що ти "не верблюд" :)

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Откройте техпаспорт и прочитайте, кто владелец транспортного средства.
    Вот на этом основании.
    Знову Ви про те саме... Право власності не робить з мене порушника автоматично, а мою вино повинна доводити сторона звинувачення... це вже третє чи четверте коло?..

Вы хотите, чтобы в минутном ролике Гуладзе рассказала все детали закона и реформ? )
    Я цього не казав. Навпаки, я тіпа погоджуюсь, що суперечка безпредметна, потрібно читати, що вони там навигадували, а тоді з новою силою... :)
    Хоча мені вже досить таки набридло... треба якось зупинитися :)
    Пророк

Enter,презумпция невиновности.. я больше не буду писать насчёт этого...так что можешь не отвечать на это..ясогласен с тем что нужно как то наказывать но ещё раз пишу у нас все через жопу..посмотрим как придёт время и тогда с удовольствием пообщаюсь...кстати забыл ещё и 63 статья конституции
    bvn
    йог на танке

вы же первый будете кричать
    Звісно, що буду... Давайте тему закриєм, ні до чого не прийдем. Ще раз повторююсь - треба читати, що там буде насправді написано в законі.

А мне кажется, что многие граждане нашей страны настолько привыкли, что за них все решают, все думают, все утрясают,
    От якраз навпаки, не хотілось би, щоб за мене все вирішили, навіть не спитавши...
    Пророк

Пророк

Павло Петренко

Сьогодні на засіданні Уряду презентував онлайн сервіси Мін'юсту.

Віднині на оновленому порталі міністерства new.minjust.gov.ua можна буде без черг і хабарів отримати витяг, довідку чи виписку із Єдиного держреєстру та витяг із Реєстру нерухомості.

З будь-якої точки світу, 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Ми порахували: на хабарі із прискорення багатогодинних черг підприємці щороку витрачали до 400 млн. грн. і до 6,5 млн. годин робочого часу.

Тепер, лише маючи інтернет вдома, в кафе чи в офісі, а також платіжну картку, ви можете отримати документ і тут же роздрукувати.

Він матиме таку ж юридичну силу, як і звичний «паперовий». А якщо знадобиться копія – то за унікальним номером можна виводити сформовану виписку безліч разів.

Так само це робитимуть нотаріуси, банкіри, реєстратори, які не будуть вимагати у бізнесу паперових витягів і виписок з ЄДР.

Що ми робитимемо далі?
    Уже наступного тижня ми запустимо інформаційну кампанію із роз’яснення підприємцям, що стояти в чергах більше не потрібно.
    Більше того, співробітники реєстраційних служб повинні будуть активно інформувати громадян про онлайн-сервіси.
    Впевнений, що черг і хабарів в реєстраційних офісах стане менше.
    А з огляду на те, що частину функцій із реєстрації ми передамо нотаріусам, у банки та органам місцевого самоврядування, то зовсім скоро від державних реєстраторів як таких можна буде відмовитись взагалі.

Сьогодні ж я запрошую вас активно тестувати нові онлайн сервіси Мін'юсту в реальному часі, інформувати нашу службу підтримки про виявлені проблеми, а також висловлювати побажання щодо удосконалення системи.

Не гайте часу в чергах! Користуйтесь онлайн сервісами Мін'юсту!

http://new.minjust.gov.ua/ua
    Пророк

Ролик Игорю..такие у нас законы пока действуют по конституции и будет тоже самое https://m.youtube.com/watch?v=1KWigUcMQdE
    Пророк

Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
    Ролик Игорю..такие у нас законы пока действуют по конституции и будет тоже самое https://m.youtube.com/watch?v=1KWigUcMQdE
    і до чого тут конституція? чи змінивши конституцію свідомість громадян зміниться і всі стануть законослухняними?
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    і до чого тут конституція? чи змінивши конституцію свідомість громадян зміниться і всі стануть законослухняними?
    В РФ - чудова, супер-демократична конституція. І шо? Кладуть на неї всі, зверху до низу, і влада, і народ...

************************************************** ***********************************

"Сегодня назначили нового директора "Укртранснафта" Сергея Сукало, который раньше работал в компаниях Жвании-Мартыненко. Потом премьеру и президенту начал звонить Коломойский...
    В общем, Сукало больше не и.о.. Написал заявление об отказе от должности
    Это была самая короткая карьера чиновника в истории украинской Независимости "
    https://www.facebook.com/sevgil.musa...05306659522535
+ Ответить в теме
Страница 23 из 217