Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2388Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 207 из 241
Показано с 2,061 по 2,070 из 2405.
    kit
    Гуру

Re: Жити по-новому

А вот это уже интересно:
    Порошенко одобрил создание Финполиции и единого реестра НДС

"До 31 декабря 2021 года вводятся налоговые каникулы (с нулевой ставкой налога на прибыль) для предприятий, созданных после 1 января 2017 года, или действующих, в которых за три предыдущих года годовой доход не превышал 3 млн гривен."

Это для каких, интересно, предприятий - для юриков только?

Пророк

Лучше пусть идет в оставку со всей пиз@абратьей своей
    бог

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    у Північній Кореї, теж залізниці, електростанції, та підприємства важкої промисловості.
    А туалетного паперу, та їжі немає
    Красиві та правильні слова. Їх легко говорити з меж процвітаючої країни, яку правильно будували десятиріччя за десятиріччям, ще до того, як ти народився. Ти приїхав туди, отримав освіту, й просто почав жити по напрацьованому іншими людьми.
    Та зовсім інакше це виглядає в країні, де жопа скрізь, - в каналізаційній системі, водопровідній, будівельній, законодавчій....
    Депутати 25 років постійно приймали закони про льоти. Різні. Великі та малі. Їх неможливо перерахувати. Приймаючі все нові, та нові закони, вони не переймалися, за рахунок чого це буде робитися.
    Робили жирні пенсії суддям, чорнобильцям (а проблема у тому, що чорнобильцями у нас зразу стали всякі приблуди). А Конституція не дозволяє зменшити оті пенсії...
    Пророк

Ти всю статтю прочитав, чи спіткнувся на слові "комуністи"?
    До речі, у Північній Кореї, теж залізниці, електростанції, та підприємства важкої промисловості.
    А туалетного паперу, та їжі немає

Красиві та правильні слова. Їх легко говорити з меж процвітаючої країни, яку правильно будували десятиріччя за десятиріччям, ще до того, як ти народився. Ти приїхав туди, отримав освіту, й просто почав жити по напрацьованому іншими людьми.
    Та зовсім інакше це виглядає в країні, де жопа скрізь, - в каналізаційній системі, водопровідній, будівельній, законодавчій....
    Депутати 25 років постійно приймали закони про льоти. Різні. Великі та малі. Їх неможливо перерахувати. Приймаючі все нові, та нові закони, вони не переймалися, за рахунок чого це буде робитися.
    Робили жирні пенсії суддям, чорнобильцям (а проблема у тому, що чорнобильцями у нас зразу стали всякі приблуди). А Конституція не дозволяє зменшити оті пенсії...
    не так то воно і погано було у союзі як ти розказуєш, і я впевнен що навіть не бизько до того як це у півн. кореї зараз

а парламентарії міністри і тд могли вже давно взяти за приклад і закони і взагалі систему функційовання держави у якихось ушпішних країн, а не вигадувати колесо і не проводити випробувань по типу а може колесо і квадратним нормально буде функціювати
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    не так то воно і погано було у союзі як ти розказуєш
    Я жив у союзі. Не зважаючи на усі труднощі сьогодення, я не хотів би знову жити у союзі. Тому я проти россії, яка намагається відтворити радянську імперію.
    А ти жив у Радянському Союзі?
    Пророк

Я жив у союзі. Не зважаючи на усі труднощі сьогодення, я не хотів би знову жити у союзі. Тому я проти россії, яка намагається відтворити радянську імперію.
    А ти жив у Радянському Союзі?
    я ж вже сказав що народився і був малий коли він розвалився
    ніяких жахів про совок мені а ні бабусі дідусі а ні батьки не розповідали
    Пророк

Ответ Сообщение от маскаль Посмотреть сообщение
    ну блять и дегенерат!!!!
    Ми тут усі проти рф
    бог

ну блять и дегенерат!!!!
    ...а, так вы и этого не видите, что

россія намагається відтворити радянську імперію.
    ...это уже и слепые увидели, слушая вашу Киселёвщину и другие одебиливающие зомбоСМИ РФ, а вы всё не видите... это вы, "милейший"

дегенерат
    ...и конкретный!
    المزيد من النفط

ну это ваще дело,тем более рф вас тоже больше содержать не собирается -один крым куй поднимешь-каждый год на него больше чем на чечню разбомбленную тратится, а на всю украину у рф денег не хватит и за 1000 лет
    А почему ты разрешаешь пуйлу тратить народные деньги на крым и на чечню ?
    бог

ну это ваще дело,тем более рф вас тоже больше содержать не собирается -один крым куй поднимешь-каждый год на него больше чем на чечню разбомбленную тратится, а на всю украину у рф денег не хватит и за 1000 лет
    ...

Вот это ты

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    дегенерат
    рф вас тоже больше содержать не собирается
    ...
+ Ответить в теме