Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2164Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 18 из 217
Показано с 171 по 180 из 2164.
    Пророк

Re: Жити по-новому

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    1. Уже в этом году у водителей работников ГАИ должна появиться возможность принимать штрафы у водителей...
    Це прикол якийсь, мабуть?

Пророк

З 1 квітня 2015 року Державне підприємство "Укрспирт" знизило вартість одного декалітру спирту з 244 грн до 240 грн, це повідомлення розміщено на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України.

"Ми постійно слідкуємо за ринковою ситуацією та реагуємо максимально швидко на всі зміни. Зниження вартості — це логічне віддзеркалення поточної економічної ситуації в Україні, зокрема на ринку сировини. Ми і надалі будемо переглядати цінову політику, виходячи зі змін на ринку", – зазначив в.о. директора ДП "Укрспирт" Роман Іванюк.

Зниження ціни стало можливим завдяки стабілізації вартості зерна на рівні 3200,00 грн за тонну. На початку минулого місяця тонна зерна коштувала 3500-4400 грн, це призвело до підвищення вартості виробництва спирту.

На початку березня 2015 року значний скачок підвищення цін на спирт, а тепер "намальовані" знижки по 4 грн.))))))))))))))))))

З іншої сторони, тарифи на комуналку в нашій країні піднялися з 01.04.2015 року (і т.д.), потрібно досліджувати, реакцію українців, в разі потреби гасити її не лише АТО, а і зеленим змієм))))))) Приклад беремо з Росії, ще в майбутньому залишилося - курс гривні зрівняти з рублем))))))))
    Banned

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    Приклад беремо з Росії, ще в майбутньому залишилося - курс гривні зрівняти з рублем)
    Да, есть тут товарищи на форуме, им хоть в глаза ссы, рассказывают им, что украшка в рузьке мир скатывается, будет бить себя в грудь и кукарекать, шо цэевропа!
    Эти товарищи давно на улицу не выходили, да и на другие ресурсы не ходили давно, таже poltava.pl.ua почитали бы, шо там пишут местные тусовщики! Совсем потеряли контакт с действительностью. Я такой ненависти к презику с времен Януковича не наблюдал! Я думал, что больше, чем этого овоща уже ненавидеть будет некого, ан нет Парашник нарисовался с кроликом-премьером.
    Забулдыги-попрошайки галимые!
    =========================
    Там когда-то, когда проект Балашова обсуждался, Фаб писал, что нема ризону кассовый аппарат для его бизнеса устанавливать, интересно, что он скажет теперь?
    المزيد من النفط

rasta-koy, а почему Балашов носит блестящие пиджаки, как у Поплавского ?
    Banned

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    rasta-koy, а почему Балашов носит блестящие пиджаки, как у Поплавского ?
    Я не знаю, я на это внимание как-то не обращал, вот сейчас его программу со Славой Рабиновичем вчерашнюю смотрю, в рубашке сидит не блестящей.
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Я не знаю, я на это внимание как-то не обращал, вот сейчас его программу со Славой Рабиновичем вчерашнюю смотрю, в рубашке сидит не блестящей.
    Вы выкладывали видео, где он вещает в темном блестящем пиджаке.
    Banned

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Вы выкладывали видео, где он вещает в темном блестящем пиджаке.
    Может, я на шмотки мало внимания обращаю обычно

================================

Пластинку еще не испортили, хотя изрядно затерли до дыр! Наша песня хороша, начинай сначала! Какие лохобаны еще на этого "витчизняного выбобныка" ведутся?
    Пророк

Богдан Карпенко

НІХТОНЕСИДИТЬ, ВСІХВІДПУСКАЮТЬ!

Ось є здичавіла Росія, там посадять (і швидко) любого, на кого вкаже цар. Там суди існують для картинки. Там неможливо захистити себе, якщо перейдеш дорогу набагато впливовішому. Цього бажаєте? Тоді навіщо був Майдан? Ми все це мали - суди під кальку рішення виносили, закон не працював. Забули?

Ось є цивілізований світ. В ньому працюють закони. В ньому працюють суди. Ми ж туди бажаємо, до людей, а не до кацапських виродків, хіба ні?

То скажіть мені будь ласка - якого дідька закидуєте питаннями: а чому не садять того і того, він же винен? Ви бажаєте, щоб у нас Президент судами керував? Так тоді забудемо про цивілізацію і розходимось. Ні? Ок. Давайте, як то кажуть, "на пальцях": МВС, ГПУ, СБУ - збирають докази злочинів, затримують порушника і передають до суду. Суд приймає рішення. Прокурор звинувачує, адвокат захищає. Нічого нового вам не вповів? Пройдемось по проблемам:

а) ті, кого всі так бажаємо засадити, прекрасно орієнтуються у законодавстві, ба, більше того, його під себе приймали. Вони мають торби грошей, завдяки яким можуть будувати свій захист

б) ті, хто МВС, ГПУ, СБУ - величезні структури, у котрих працюють на низових ланках ті ж самі люди, що працювали там і 5 і 10 років тому. Замінити? На достойних, чесних, справедливих, на патріотів! ДАВАЙТЕ! ПОКАЖІТЬ мені тисячі людей, котрі готові вже, у цю мить, перейти на державну службу, змиритись з нашим слабим фінансуванням зараз, а ще, що немаловажно, сходу врубатись у специфіку. От покажіть. Кричати люстрація - одне, найти ким замінити - інше. Так, у нас поступово почали міняти керівників, союзники допомагають проводити контроль. АЛЕ ДЕ ЗНАЙТИ 10-ки тисяч готових кадрів вже зараз, га?

в) Суди. Ви в курсі, як важко міняти суди, ви в курсі, як суди у нас захищені? Ви бачите, скільки мороки тільки з одним Печерським? Ви бачите, що справа нарешті зрушила з місця? Зрушила, але це не питання одного дня.

ЧОМУ НЕ МОЖНА ТУ ВСЮ НАВОЛОЧ РОЗІГНАТИ, ПЕРЕВІШАТИ, РОЗСТРІЛЯТИ?? Тому що, товариство, там, куди ми хочемо вирватись з "обійм" їбанутої Московії, є свої правила. І ті правила говорять - ніяких розстрілів, повішань і порушень законів. У нас був невеликий період після Майдану, коли б на щось подібне у нашому виконанні світ би міг закрити очі. Але не тепер. Все. Приємно вам це чи ні, далеко не один місяць займе наведення порядку у судах, заміна чи "перевиховання" силовиків. І весь цей час ота бидлота, котра роками крала, буде користуватись ситуацією, слабкими місцями і пробувати уникнути відповідальності.

А тепер головне: що ж можна зробити особисто вам? Відчуваєте себе таким, котрий принесе користь, готові працювати при обмеженому фінансуванні, перетерпіти складні часи? Запропонуйте свою допомогу державі, пройдіть конкурси МВС, ГПУ, СБУ, ваша допомога дуже потрібна. Не чекайте поки хтось, а не ви, буде змінювати систему. І тоді ті зміни прийдуть набагато швидше і завдяки вам у тому числі.

Дякую за увагу
    Banned

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    а) ті, кого всі так бажаємо засадити, прекрасно орієнтуються у законодавстві, ба, більше того, його під себе приймали. Вони мають торби грошей, завдяки яким можуть будувати свій захист

б) ті, хто МВС, ГПУ, СБУ - величезні структури, у котрих працюють на низових ланках ті ж самі люди, що працювали там і 5 і 10 років тому. Замінити? На достойних, чесних, справедливих, на патріотів! ДАВАЙТЕ! ПОКАЖІТЬ мені тисячі людей, котрі готові вже, у цю мить, перейти на державну службу, змиритись з нашим слабим фінансуванням зараз, а ще, що немаловажно, сходу врубатись у специфіку. От покажіть. Кричати люстрація - одне, найти ким замінити - інше. Так, у нас поступово почали міняти керівників, союзники допомагають проводити контроль. АЛЕ ДЕ ЗНАЙТИ 10-ки тисяч готових кадрів вже зараз, га?

в) Суди. Ви в курсі, як важко міняти суди, ви в курсі, як суди у нас захищені? Ви бачите, скільки мороки тільки з одним Печерським? Ви бачите, що справа нарешті зрушила з місця? Зрушила, але це не питання одного дня.
    Интересно, чтобы написал Энтер, если бы слово в слово эту же телегу задвинул бы, например, Януковощь?
    Новачок

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Интересно, чтобы написал Энтер, если бы слово в слово эту же телегу задвинул бы, например, Януковощь?
    Януковощь бы не церемонился. Запхал йульку в СИЗО и превет.
+ Ответить в теме
Страница 18 из 217