Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2600Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 178 из 267
Показано с 1,771 по 1,780 из 2666.
 1. #1771
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  А маніпуляції від "Схем" на тему внесення вілли президента - дуже важливою історією, на фоні котрої можна незважати на можливу корупцію Лещенка та Заліщук. Причому історія з квартирами виникла ще за два місяці до сюжету про вілли, що не заважає Соболєву утікати від відповіді на просте питання: чому ви вигороджуєте своїх, і ігноруєте можливу корупцію у їх виконанні? Також, ми досі не отримали відповіді на питання: чому Ситник та Холодницький не внесли справу Лещенка у ЄРДР, чим порушили закон, чому досі за це ніхто не відповідає?
  А за віллу відповідати ніхто не повинен, бо на неї можна не зважати на фоні квартири Лещенка? Так? )

 2. #1772
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  А за віллу відповідати ніхто не повинен, бо на неї можна не зважати на фоні квартири Лещенка? Так? )
  Если манипуляция, то никто не должен.
  Если есть нарушение законов, - пусть обращаются в соответствующие органы и суд.
 3. #1773
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  "25 ноября истекает срок подачи заявок на должность судей верховного суда. и пока среди поданных заявок слишком много заявок от "старых" и слишком мало от "новых". найти в стране 120 честных и квалифицированных юристов - задача вполне реальная. но для этого нужно, чтобы эти юристы, как в том анекдоте, хотя бы подали заявку."
  https://www.facebook.com/roman.shrik...75541939137248

  ""А почему у нас все еще не реформированы суды?!" - спрашивает нас пенсионерка Марфа Никоноровна из Больших Удищ.

  И вроде хочется сказать "потому что власть плохая".

  Но есть маленький нюанс.

  Например, вот. Верховный Суд Украины. Подача заявок на конкурс судей. Абсолютное большинство - старые.

  Тут, конечно, можно предположить, что плохая власть стоит над душой у молодых и грозит им большой дубинкой - посмей только, фуко, податься, все пальцы переломаю!

  Ну не может же быть так, что их у нас тупо нет, а те, что есть, не хотят?"
  https://www.facebook.com/victor.treg...65056523514546


  Як на мене - це зворотній бік презирства та ненависті людей до держави. На Майдан виходили тисячі, десятки, сотні тисяч - а у Верховний суд не набирається і півтори сотні.
  А хто ж тоді буде будувати ту Українську державу, яку захочеться любити?..

  ************************************************** *************

  "Доки вирує Майдан - і бачиш навколо себе натхненні й прекрасні обличчя людей, осяяні внутрішнім жаром революції, прагненням змін - доти відчуваєш, що зміни можливі, якщо така кількість народу їх вимагає. Але революція закінчується, барикади розбираються, Хрещатик знову закладається гарною бруковою плиткою (зброєю майбутньої революції?) - і в кулуарах міністерств та адміністрацій починається рутинна робота, з її бюрократичною повільністю та заплутаністю, із нескінченними компромісами й секретними приватними домовленостями.

  Жага змін своїм жаром стикається із кригою чиновницького педантизму, а почасти і з відвертим саботажем. Ось і причина, чому українець від початку не довіряє навіть демократично новообраній владі й думає про її зміну частіше, ніж про її покращення."
  http://www.dw.com/uk/олександр-ірван...aca=ukr-tco-dw
 4. #1774
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Якось так уявляється "по-новому"...

  директору Департамента антикоррупции Румынии Лауре Ковеши присвоен титул "европеец года".. 1100 посаженных коррупционеров...
 5. #1775
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  Якось так уявляється "по-новому"...
  Наше "по-новому" еще не настало. А предвыборный слоган некой олигархической группы пусть не вводит вас в заблуждение.
 6. #1776
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Уряд скасував більше 360 обмежуючих документів для бізнесу у рамках “дерегуляційного дня”

  В Кабінеті Міністрів України відбувся “дерегуляційний день”, результатом якого стало скасування більше 360 застарілих обмежуючих нормативних актів. Крім того, Уряд значно спростив умови роботи для аграріїв і телеком-ринку.

  Рішення, які були розглянуті під час Кабміну, значно спрощують життя малому і середньому бізнесу, мінімізують корупційні ризики і заощадять підприємцям мільярди гривень, зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

  “Валовий національний продукт створює підприємництво, реальний сектор, якому ми повинні не заважати, з одного боку, а з іншого боку створювати такі регуляції такі, які б дали можливість нас робити конкурентними. А не так, як іноді це відбувається, коли держава створює штучно бар'єри і бізнес починає вигадувати, як їх обходити. Будь-який чиновник може причепитися, як до стовпа, до будь-якого бізнесу, підприємця, тому що у нього є сотні, тисячі регуляцій, деякі - ще з часів Радянського Союзу, і потім починають нараховувати штрафи, створювати тиск. Ми будемо знищувати такі регуляції, а тих, хто проти, будемо виводити поза межі роботи нашого Уряду”, - наголосив Прем'єр-міністр.

  Зі свого боку перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов зазначив, що з допомогою експертів Офісу ефективного регулювання (BRDO), створеного за підтримки Мінекономіки, а також Стратегічної групи радників з підтримки реформ було підготовлено пакет дерегуляційних ініціатив, які значно впливають на розвиток бізнесу. “Деякі з документів будуть повністю скасовані, деякі – оновлені таким чином, щоб краще відповідати сучасним вимогам. Це складна і важлива робота, і сьогодні ми зробили в неї вагомий внесок”, - додав Максим Нефьодов.

  Зокрема, під час засідання Уряду було прийнято рішення скасувати 367 незаконних та неактуальних нормативних актів. Це рішення дозволить значно зменшити адміністративний тиск та корупційні ризики при адмініструванні суперечливих норм.

  Уряд також зробив помітний крок щодо дерегуляції в телеком-секторі. Значно спрощено погодження будівництва базових станцій мобільного зв’язку (зміни до Постанови КМУ №461 від 13.04.2012 р.). Процедуру введення в експлуатацію таких об’єктів буде скорочено на 1 місяць. Також було уточнено правила визначення розміру орендної ставки за комунікаційне обладнання (зміни до Постанови КМУ №786 від 04.10.1995 р.).

  Також було ухвалено рішення щодо скасування мінімального розміру оплати послуг нотаріусів на рівні 1% (Указ №762 від 10.07.1998 р.). Таке обмеження приводило до того, що нотаріуси отримали величезні виплати, навіть якщо були готові отримати менше. За даними експертів, загальний обсяг операцій з нерухомістю у 2014 році склав 55 мільярдів гривень. Це означає, що нотаріуси отримали щонайменше 550 мільйонів гривень в якості оплати послуг (як державні, так і приватні). «Тому цей обов’язковий мінімум у розмірі в 1% має конкретну вартість для держави та інвестора. І його скасування значно зменшить витрати при договорах з купівлі-продажу нерухомості», - підкреслив перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі.

  Під час “дерегуляційного дня” Уряд також скасував заборону на змішування зерна різних сортів (правки в Наказ Мін АгроПолітики №661 від 13.10.2008 р.).Сьогодні аграрії несуть величезні втрати через цю необґрунтовану заборону. ЇЇ скасування призведе до зниження логістичних втрат, збільшення потужності елеваторів і портів, і, як наслідок, збільшення валютних надходжень до бюджету. Очікується, що економічний ефект цього рішення для бізнесу до 2020 року складе більше 10 млрд гривень.

  Крім того Уряд вдосконалив процедури розрахунку нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Термін отримання відомостей про грошову оцінку земельної ділянки заявником буде скорочено до 1 дня. Також вносяться зміни до типового договору оренду землі, що дозволить скоротити кількості судових спорів, пов’язаних із колізіями законодавства про оренду землі (наразі 20 тис. на рік).

  Кабінет Міністрів також затвердив оновлені, адаптовані до сучасних потреб правила розробки нафтових та газових родовищ, що значно зменшить тиск з боку контролюючих органів і мінімізує корупційні ризики

  Також були затверджені оновлені ліцензійні умови протипожежного призначення (зменшення кількості робіт та послуг, що підлягають ліцензуванню, з 17 до 7), а також промислового вилову біоресурсів.

  Крім того, було прийнято рішення, що кожне міністерство разом з Міністерством юстиції і Державною регуляторною службою (ДРС) проведуть ревізію застарілих регуляторних актів і через місяць доповідатимуть про їхню відміну.

  Очікується, що дерегуляційні дні, на яких будуть розглядатися пакети важливих для бізнесу ініціатив, будуть проводитись в Уряді регулярно.

  Детальніше про рішення “дерегуляційного дня”: http://bit.ly/2f5SBQ5

  me.gov.ua
 7. #1777
  Offline
  бог

  Re: Жити по-новому


  ...пусть обоснуют с какого ..... НДС люди платят СО ВСЕГО, что покупают? Что это за "добавочная стоимость"? Просто взяли и добавили к цене, ещё чуть-чуть-20% и назвали это добавочной стоимостью-зачем все его платят? Кому? Ведь есть схемы по возврату...народу кто вернёт эти 20% СО ВСЕГО??? ...а-то

  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Уряд скасував
  ...скасуйте НДС и всё сразу подешевеет и очень сильно.
 8. #1778
  Offline
  المزيد من النفط

  Re: Жити по-новому


  karlsson,ты уже с нами навсегда, или как ?
 9. #1779
  Offline
  Пророк

  Re: Жити по-новому


  Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
  ...скасуйте НДС и всё сразу подешевеет и очень сильно.
  В первую очередь, Германия и Франция не разрешит "скасувать" и пальчиком помашет)))) ...................
 10. #1780
  Offline
  бог

  Re: Жити по-новому


  Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
  В первую очередь, Германия и Франция не разрешит "скасувать" и пальчиком помашет))))
  ...уже все, кому не лень, говорят что и как делать... уже всё-равно. Как раз наступил тот момент в отношении с Любимой Украиной, что реально всё-равно, что будет...и будет ли вообще.

+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Вчера фильм по новому...
  23q в разделе Кіно
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 24.12.2010, 12:45
 2. Переказ грошей по-новому
  fragov в разделе Новини операторів мобільного зв'язку
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 05.05.2009, 18:36
 3. Все готовы к новому году? Страховка ГО
  denisnt в разделе Авто & Мото
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 22.02.2008, 03:42