Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2388Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 173 из 241
Показано с 1,721 по 1,730 из 2401.
    Пророк

Re: Жити по-новому

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    дуже гарно що відкриваються такі заклади, але мені чомусь здається що подібних закладів де б люди опановували робітничи професії за сучасними програмами і за допомогою сучасного обладнання ніхто відкривати не буде:(

люди якісь дуже пихаті і не хотять робити руками, краще отримати якийсь диплом юриста, економіста і тд і сидити в офісі за копійки, але в офісі
    Браво маэстро +100500. В точку сказано.

Все хотят быть юристами, экономистами менеджерами и проч. При этом ВУЗов уже скоро будет больше чем самих абитуриентов. Куда не плюнь одни "философы" при этом в ПТУ частенько бывает недобор. Это все менталитет. Мол - сынок соседа Васи пойдет учиться в институт а мой в какое то ПТУ? Нет, только университет или академия. При этом родители сами прекрасно понимают сомнительность такого обучения, но все равно отдадут последние деньги да бы выучить свое чадо. Моя группа в этом году закончила обучение в высшей школе и получили дипломы. У меня была возможность пойти работать по специальности. Но предложенная зп меня крайне не устраивала по сравнению с той которую я получаю сейчас. Итог - половина группы уже уехала домой, оставшиеся работают продавцами и официантами при этом ноют что мол зря потратили 2 года жизни. 1-2 человека работают по полученной профессии. Я изначально знал куда я еду и что меня ждет. По этому сразу по приезду получил сертификат на рабочую профессию и полностью доволен ей. Через месяц иду на обучение по программированию станков с ЧПУ. Это бесплатное обучение. Сообщил своим одногрупникам ичто же вы думаете? Ни один не изъявил желания пойти выучиться мотивируя это тем что у них дипломы магистров и они не могут пойти работать на такую "низкую" работу. Идиотизм полный. Лучше работать продавцом с дипломом "юриста", чем взять в руки молоток.

Пророк

Правильно пусть сидят юристы и т.д и ноют от безденежья а мы будем га строительстве бабки зарабатывать)
    Пророк

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Я поставив питання: "Що вмієш робити руками?"
    І пішла "жара" на форумі, де 8 учасників з 10-ти сказали, що я "знущаюся над людиною".
    Бо хлопець же: "Хоче працювати водітЬЄлЬєм!"
    люди нехочуть робити руками, усі сфери де роблять руками теж розвиваються а не тільки ІТ
    Процитирую классика:

короче усі неправі, усі зажрались і не хочуть працювати
    Правда, это был сарказм с его стороны. Тогда он защищал тех, кто "не хотят работать"...
    Завсідник

Ответ Сообщение от FLY_INTER Посмотреть сообщение
    Через месяц иду на обучение по программированию станков с ЧПУ.
    А сейчас работаете по тому же направлению? Приятно встретить коллегу.
    Ни один не изъявил желания пойти выучиться мотивируя это тем что у них дипломы магистров и они не могут пойти работать на такую "низкую" работу.
    Довольно странная позиция. У нас в бригаде работали только люди с высшим образованием. При этом отношение было уважительное как со стороны рабочих, так и ИТР. Притом последние нередко обладали меньшей компетенцией. :)
    Вот сменный график действительно может смутить - здоровья не добавляет.
    В любом случае - успехов в обучении, могу подсказать чего-нибудь, если есть такая необходимость.
    Пророк

Ответ Сообщение от Michael Посмотреть сообщение
    А сейчас работаете по тому же направлению? Приятно встретить коллегу.
    Нет, сейчас я оператор автоматических сварочных систем (согласно контракту который я только что решил прочитать)))) Но начинал обычным сварщиком на полуавтомате. Ровно год назад заплатил 500 евро, прошел курс, сдал экзамены, получил сертификат и пошел на фирму работать. Я в жизни даже никогда не варил, но сама работа мне более чем нравится.
    Курс на который я пойду, называется - Обслуживание и программирование станков с числовым программным управлением ЧПУ. Скажу честно, я без малейшего понятия о том что это такое) а посмотрев видео в ютубе учиться как то "расхотелось")) Уж очень сложные "вещи" могут делать эти станки. Хотя так же было когда я на сварщика учился. По этому буду признателен за любую помощь с учебным материалом. (можно на англ., или немецком языке. Но лучше на русском)).
    Что касается странной позиции "коллег", так это типичное явление. Просто они когда поступали на обучение, то видели себя через 2 года в офисах и зп под 3000 злотых. Теперь они дальше с упорством будут рассылать свои CV в "пустоту" надеясь что однажды они таки поймают удачу.
    Вам тоже всего хорошего, будем на связи
    Пророк

В.Ющенко: Україна вступить до ЄС у 2017 році
    09.02.2007 - 08:06 496 RBC.UA
    Інформаційне агентство
    Україна вже через десять років стане повноправним членом ЄС, вважає Президент України Віктор Ющенко. Про це він заявив напередодні в ексклюзивному інтерв'ю німецькому телевізійному каналу "N-TV", повідомила прес-служба глави Української держави. Україна вже через десять років стане повноправним членом ЄС, вважає Президент України Віктор Ющенко. Про це він заявив напередодні в ексклюзивному інтерв'ю німецькому телевізійному каналу "N-TV", повідомила прес-служба глави Української держави. В.Ющенко заявив, що на даний час робиться акцент на прагматичних відносинах України з Євросоюзом у конкретних проектах і галузях, зокрема, у проектах енергетичної співпраці. Він відзначив, що до ЄС Україна хоче донести одне послання - якнайкращий стабілізаційний чинник у питанні газотранспортної системи - це формування такої моделі української ГТС як частини європейського ринку. Президент України вважає запорукою успіху в реалізації енергетичних проектів вироблення загальної стратегії між виробником, споживачем і транзитером газу. Кажучи про європейський енергетичний ринок, В.Ющенко сказав, що домінантою у цій сфері не може бути воля країни, яка видобуває газ. Так само як і воля споживача або транзитера. "Ми все глибше розуміємо свою зв'язаність, тому що співпраця на енергетичному ринку - це система колективної відповідальності", - зауважив Президент України. Зазначимо, що Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель після зустрічі з В.Ющенком заявила, що майбутня нова угода між Україною та ЄС міститиме певну перспективу щодо подальшого членства України в Євросоюзі. Про це повідомив "5 канал". Раніше в четвер, 8 лютого, на спільній прес-конференції з В.Ющенком у Берліні А.Меркель заявила, що нова поглиблена угода між Україною та ЄС стане "підтримкою прагнень України до реформ". За її словами, Україні та Євросоюзу слід перш за все створити передумови для спрощення візового режиму, налагодження культурного і наукового обміну і створення зони вільної торгівлі. "Ми почнемо з простих питань – таких як візи, а потім дійдемо до створення зони вільної торгівлі", – сказала вона. А.Меркель також підтвердила свій намір відвідати Україну восени цього року для участі у саміті Україна–ЄС під головуванням Португалії. Нагадаємо, в 2006 р. Берлін виступив з пропозицією розширити двосторонні угоди з такими країнами як Росія або Україна за рахунок політики сусідства. Німецький уряд навіть пропонував більше, ніж Єврокомісія. Проте у Брюсселі сказали, що самі розвиватимуть політику сусідства і у грудні 2006 р. висунули пропозиції, що стосуються полегшення візового режиму, можливості для українців працювати в країнах ЄС, економічного співробітництва, посилення політичного діалогу. Зазначимо, що за результатами засідання "Україна-Трійка ЄС" планується, що ЄС почне переговори про нову угоду з Україною на початку березня ц.р. До цього часу Україна повинна отримати згоду ради СОТ на включенні її в ряди цієї торгової організації. Саме з членством в цій організації Євросоюз пов'язує початок переговорів про зону вільної торгівлі з Україною. За прогнозами експертів, теоретично Україна може стати членом Європейського Союзу вже через 7-8 років. Для вступу в ЄС країні необхідно завершити процес приватизації, створити умови розвитку малого бізнесу, а також адаптувати під ЄС вітчизняне законодавство. Фахівці вже порахували, що адаптація країни до норм ЄС обійдеться в 2-4 % національного ВВП.
    Повний текст читайте тут: https://daily.rbc.ua/ukr/show/v_yush...odu_1171001218
    Пророк

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    І радісно, і заздрісно... ще роки 3-4 і можна йти на звалище... оці вичавлять з ринку динозаврів, на кшталт мене. І далі залишиться згадати слова Азірова, не скигліті, брати лопату і... ))))
    не треба себе так налаштовувати, людина із реальними вміннями та знаннями у своїй справі, завжди буде в ціні. до речі хорошого спеціаліста найти важко. в основному трапляються амбітні молоді ідіоти, то краще взяти людину хай під 40 але у якої голова працює в потрібному напрямку. щоб не попасти на звалище треба навчатися усе життя, а не тільки і інституті
    المزيد من النفط

В.Ющенко: Україна вступить до ЄС у 2017 році
    Ну так ещё не вечер 2017 год.
    Пророк

Это бесплатное обучение. Сообщил своим одногрупникам ичто же вы думаете? Ни один не изъявил желания пойти выучиться мотивируя это тем что у них дипломы магистров и они не могут пойти работать на такую "низкую" работу. Идиотизм полный. Лучше работать продавцом с дипломом "юриста", чем взять в руки молоток.
    ви правильно думаєте, таких людей як ви я поважаю, треба прагнути чогось і навчатися, а диплом це лише картонка, українській навіть в європі не визнають якшо не помиляюся, а ви молодець. успіхів щиро бажаю
    Пророк

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    ви правильно думаєте, таких людей як ви я поважаю, треба прагнути чогось і навчатися, а диплом це лише картонка, українській навіть в європі не визнають якшо не помиляюся, а ви молодець. успіхів щиро бажаю
    а як їх можна визнавати? де Україна і де Європа в усих сферах життя?!
+ Ответить в теме