Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2193Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 152 из 221
Показано с 1,511 по 1,520 из 2209.
    23q
    23-й участник

Re: Жити по-новому

Публично проводить тесты на полиграфе. Для каждого нового судьи, и раз в пол года. Всех старых на 0.

Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Всех старых на 0.
    Это ключевое условие.
    Методы контроля за новыми могут быть разными, это уже чисто техническая проблема.
    Пророк

Пророк

Пару минут посмотрел Балашова. На цитатах маразматика Соскина закончил.
    Из того, что успел услышать и зная, что делает Балашов, хочу сказать вот что.
    Балашов пытается себя вести как царь страны, - "никому не плачу, никаким правилам не подчиняюсь". Это видно по тому, как он паркует свой мерседесах на тротуарах, перекрывая проход пешеходов и как он защищает таких же отмороженных людей.
    Кроме этого, он пытается возглавить защиту всяких кафишек, мафов и прочей ерунды, которую бизнесмены ставят где им вздумается.
    Т.е, - он защищает то, против чего мы возмущаемся, когда не понятно как, октябрьскую превращают в один сплошной ларек.
    А вот Балашов таких людей собирает вокруг себя и кричит "это частная собственность, они не имеют права вас трогать, торгуйте на здоровье".

* * *

* * *

Порошенко достались очень дырявые сапоги, я ему не завидую - волонтер
    Пророк

Ви щойно повернулися з регіонів, можете назвати якісь успішні місцеві проекти, на що громади на місцях витрачають гроші?

Володимир Гройсман: Ви можете побачити такі проекти, програми по всій країні. Зараз коштів на місцях стало набагато більше і це означає, що місцева влада має можливості для того, щоб багато речей робити. Якщо зараз ви побачити у будь-якому місті, районі, області нову школу, новий дитячий садочок, нову дорогу, новий тротуар – це все є децентралізація.

Добре, але все одно часто складається враження, що місцеві органи влади не дуже розуміють, як краще скористатися новими, у тому числі, фінансовими можливостями. Наприклад, робиться гарна справа – будується дорога. Але будується вона без стратегії і розуміння – з нікуди в нікуди. Тобто, гроші витрачаються на дорогу, якою ніхто не доїде з пункту А в пункт Б, бо громада потребує дороги до пункту В. А влада про це не подумала…

Володимир Гройсман: Ви абсолютно праві. Іноді ми маємо певні прояви інституційної слабкості, коли немає стратегічного, системного бачення, що ми робимо і навіщо. Але хочу нагадати, що в Україні зараз діє безліч програм навчання, підвищення інституційного розвитку, в тому числі, для органів місцевого самоврядування, які дозволяють робити більш професійними наших колег на місцях. Наприклад, нещодавно запустили програму «U-LEAD» (програма з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку, яка спільно фінансується Європейським Союзом та країнами-членами – Данією, Німеччиною, Польщею та Швецією, з метою підтримки українського уряду у впровадженні реформи децентралізації в Україні, загальний бюджет програми становить 102 млн євро, – УНІАН). Крім цього в Україні є велика кількість грантових програм. Тобто, інструментів, які дозволяють сьогодні підвищувати інституційну спроможність, безліч. Децентралізація – це процес. Такий самий, як коли господиня навчається готувати. Дійсно, коли вона робить це вперше, можливо, в неї не дуже виходить. Але коли вона продовжує навчання, через два-три тижні, через місяць, через півроку, ситуація змінюється. Так і з децентралізацією. Ми розпочали процес. Зараз – тільки перші результати. Нагадаю, що коли ми починали, мене критикували з усіх сторін. Говорили, що ми знищуємо місцеве самоврядування, села і міста, що робимо все неправильно. Але потім від цієї риторики почали відходити, бо за 3-5 місяців роботи цієї системи (фінансової децентралізації, – УНІАН) почали з’являтись перші результати. Зрозуміло, що можуть бути якість помилки.

...Більше того, сьогодні знайшли більше 3 000 підприємств, які були невідомо де. І зараз у нас є 3 800 підприємств, які не становлять жодного інтересу, жодного стратегічного значення для держави. Чим вони слугують? Там призначили когось з депутатів, там – з міністрів, там родичі, там свати, там брати… Хто на цьому живе? Живе каста поборників, які займаються тим, що державне майно використовують у власних цілях. А це, в тому числі, приватизація. Це – інвестиції…

unian.ua
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Якщо зараз ви побачити у будь-якому місті, районі, області нову школу, новий дитячий садочок, нову дорогу, новий тротуар – це все є децентралізація.

Нет доверия человеку которого папочка в свет выпихнул.
    Пророк

Не депутаты, не президенты не менты и прокуроры. Обычные граждане. Миллионы обычных украинцев

Алексей Давиденко

Чтобы быстрее найти сотрудников некоторые вакансии мы передаём в Центр Занятости.

Оттуда практически ежедневно присылают людей, которые якобы ищут работу.

Почему "якобы"?!

Да потому что задача этих людей не найти себе работу, а как можно дольше получать пособие по безработице. На собеседовании, эти люди делают все возможное, чтобы не понравиться потенциальному работодателю и получить мотивированный отказ.

Вот к нам из Центра Занятости пришла девушка. На старте собеседования она сразу сказала:
    - Я думаю, я вам не подхожу, поэтому поставьте мне отказ и я пошла.

Но мы решили стать на принцип и сказали:
    - Нет. Отчего же. Вы нам подходите. Мы готовы вас брать. Выходите на работу.

Она скривилась, что-то ещё говорила, что работать все равно не будет. Но мы приняли твёрдое решение обломать ее надежды на шаровые деньги от государства и сообщили, что ждём её на работе.

К нашему удивлению, в Понедельник она к нам официально трудоустроилась и вышла на работу, а уже во Вторник она ушла на больничный по уходу за ребёнком из которого уже месяц как не возвращается.
    На звонок из кадров она ответила:
    - Я же вас предупреждала, что все равно работать не буду.

Таким образом не мытьём так катанием государство все равно будет ей платить деньги за безделье.

Эта девушка - просто пример.
    В день приходит таких как эта девушка от трех до пяти человек из Центра Занятости и все с порога просят только поставить отказ в предоставлении работы по причине их не соответствия должности. Это касается всех вакансий: от бухгалтер до водителя.

В стране, уже образовался целый класс взрослых работоспособных людей, которые ни хрена не хотят делать, вообще не желают работать, а только доят государство на различные пособия, выплаты, льготы и субсидии.

А на обеспечение каждого такого дармоеда работаем все мы.
    Пророк

В стране, уже образовался целый класс взрослых работоспособных людей, которые ни хрена не хотят делать, вообще не желают работать, а только доят государство на различные пособия, выплаты, льготы и субсидии.

Ми в цьому аж ніяк не самотні. У будь-якій державі, що позиціонує себе, як соціальну, дармоїдів - хоч греблю гати.
    Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Ми в цьому аж ніяк не самотні. У будь-якій державі, що позиціонує себе, як соціальну, дармоїдів - хоч греблю гати.
    У нас масштабы бездельников превосходят те страны.
    Пророк

Не депутаты, не президенты не менты и прокуроры. Обычные граждане. Миллионы обычных украинцев

Алексей Давиденко

Чтобы быстрее найти сотрудников некоторые вакансии мы передаём в Центр Занятости.

Оттуда практически ежедневно присылают людей, которые якобы ищут работу.

Почему "якобы"?!

Да потому что задача этих людей не найти себе работу, а как можно дольше получать пособие по безработице. На собеседовании, эти люди делают все возможное, чтобы не понравиться потенциальному работодателю и получить мотивированный отказ.

Вот к нам из Центра Занятости пришла девушка. На старте собеседования она сразу сказала:
    - Я думаю, я вам не подхожу, поэтому поставьте мне отказ и я пошла.

Но мы решили стать на принцип и сказали:
    - Нет. Отчего же. Вы нам подходите. Мы готовы вас брать. Выходите на работу.

Она скривилась, что-то ещё говорила, что работать все равно не будет. Но мы приняли твёрдое решение обломать ее надежды на шаровые деньги от государства и сообщили, что ждём её на работе.

К нашему удивлению, в Понедельник она к нам официально трудоустроилась и вышла на работу, а уже во Вторник она ушла на больничный по уходу за ребёнком из которого уже месяц как не возвращается.
    На звонок из кадров она ответила:
    - Я же вас предупреждала, что все равно работать не буду.

Таким образом не мытьём так катанием государство все равно будет ей платить деньги за безделье.

Эта девушка - просто пример.
    В день приходит таких как эта девушка от трех до пяти человек из Центра Занятости и все с порога просят только поставить отказ в предоставлении работы по причине их не соответствия должности. Это касается всех вакансий: от бухгалтер до водителя.

і скільки платять безробітним?
+ Ответить в теме