Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2513Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 15 из 253
Показано с 141 по 150 из 2526.
    Пророк

Re: Жити по-новому

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    Допис від Enter
    ... ты не знаешь меня, моей жизни и моих планов.
    він розповідав - з роботою сутужно, з грошима теж. в армію не йде, строчить на форумі чужі пости, як телетайпна стрічка ТАСС, виключно за ідею.
    ==========
    я вже писав в іншій темі про американця Паславського, якого вбили в Іловайську, і про наступне захоплення його майна москальськими рейдерами. ось продовження, на відео:

до чого тут це? а для того, щоб показати, які у нашої влади пріоритети, яке ставлення до героїв, а заразом і які ми маємо кордони, суди, прокуратуру...

Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    він розповідав - з роботою сутужно, з грошима теж. в армію не йде..
    Я понимаю, что остался на форуме в меньшинстве. В коалицию всепропальщиков не вхожу. В ненавидящих Порошенко, Яценюка, тоже. Но, пожалуйста, не опускайтесь до лжи и клеветы, хотя бы относительно меня! Где я писал, что мне с работой трудно? Где я писал, что у меня проблемы с деньгами? Где я писал, что не иду в армию?

А теперь постой вопрос. Ты сторонник военного решения ситуации на Востоке. Когда ты отправляешься защищать Украину с оружием в руках?

В отличии от тебя и Игоряфинляндского, я никого не толкаю в армию и не обвиняю за то, что они не с оружием в АТО. Как вам удается, самим не воевать, но других обвинять за то, что они "не в окопах"?!
    Пророк

Офтоп:
    ти ж не читаєш мої пости. не змушуй мене шукати, бо знову буде невдобно.

що стосується армії, то я в партизани не піду. все офіційно і через військкомат, мої дані там є. на фоні сьогоднішніх заяв Наливайченка про ліквідацію добробатів я ще раз переконуюсь, що головний ворог нашої влади - це патріоти, а не якийсь там Путін.

сам-то ти не служив взагалі, я не помиляюсь? принаймні не відповів свого часу на пряме запитання.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Я понимаю, что остался на форуме в меньшинстве. В коалицию всепропальщиков не вхожу. В ненавидящих Порошенко, Яценюка, тоже. Но, пожалуйста, не опускайтесь до лжи и клеветы, хотя бы относительно меня! Где я писал, что мне с работой трудно? Где я писал, что у меня проблемы с деньгами? Где я писал, что не иду в армию?

А теперь постой вопрос. Ты сторонник военного решения ситуации на Востоке. Когда ты отправляешься защищать Украину с оружием в руках?

В отличии от тебя и Игоряфинляндского, я никого не толкаю в армию и не обвиняю за то, что они не с оружием в АТО. Как вам удается, самим не воевать, но других обвинять за то, что они "не в окопах"?!
    що стосується мене, то по перше я не живу в Україні і ніколи там живи вже не буду, по друге літом піду в місцеву армію за власним бажанням! і якщо російська чума полізе сюди, то буду і в окопах сидіти

і я нікого не звинувачую, у мене самого багато знайомих у Полтаві які не хотять йти до армії і тд., але кажуть шо якщо окупанти прийдуть до Полтави тоді і вони підуть воювать - імхо, тоді буде вже запізно йти

ну і зовсім нелогічно українцям які мешкають закордоном - лізти у окопи, коли ті українці які в Україні живуть - не воліють її захищати
    а деякі ще й захищають президента який веде бізнес на ворожий території
    Пророк

ти ж не читаєш мої пости
    Я намагаюсь не вступати з тобою в дискусію.
    А тобі мало спілкуватися з іншими, тобі обов’язково треба зачепити мене, ще й о оббрехати.
    Тому й змушений відреагувати.

Так ти не бажаєш вибачитися за брехню?
    «Где я писал, что мне с работой трудно? Где я писал, что у меня проблемы с деньгами? Где я писал, что не иду в армию?»

не змушуй мене шукати, бо знову буде невдобно
    шукай

що стосується армії, то я в партизани не піду. все офіційно і через військкомат, мої дані там є.
    Мої також є. Чим же ти відрізняєшся від мене у цьому питанні?

сам-то ти не служив взагалі, я не помиляюсь? принаймні не відповів свого часу на пряме запитання
    Помиляєшся.
    Служив.
    Знов помиляєшся, я вже відповідав на це питання. Прямо відповідав: «служив».

що стосується мене, то по перше я не живу в Україні і ніколи там живи вже не буду
    Так будь ласка, збав мене від свої повчань!
    Хто ти такій? Друг, брат, родич, знайомий? Ні! Людина, яка колись тут народилася, а потім втекла жити за кордон, "де краще".
    Що тобі дає моральне право повчати мене, як мені жити в моїй рідній країні?

по друге літом піду в місцеву армію
    То твоя особиста справа. Що для тебе фінська армія, - спортивна база, чи галочка для кар’єри, мене не турбує. До України, та її захисту, це немає ніякого відношення.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Так будь ласка, збав мене від свої повчань!
    Хто ти такій? Друг, брат, родич, знайомий? Ні! Людина, яка колись тут народилася, а потім втекла жити за кордон, "де краще".
    Що тобі дає моральне право повчати мене, як мені жити в моїй рідній країні?

То твоя особиста справа. Що для тебе фінська армія, - спортивна база, чи галочка для кар’єри, мене не турбує. До України, та її захисту, це немає ніякого відношення.
    чомусь ніколи від місцевого населення не чув дорікань шо я втік з батьківщіни і приїхав сюди на все готове, а от від деяких спібвітчизникив які залишились в України чув не одноразово

мені дає право те що ти тут на форумі і тут можна спілкуватись
    з усіма користувачами, не подобається, у правому верхньому кутку натисни "вийти"

ну так я і не живу в Україні, а от ти живеш і теж немаєш ніякого відношення до її захисту
    Пророк

чомусь ніколи від місцевого населення не чув дорікань шо я втік з батьківщіни і приїхав сюди на все готове
    Западная толерантность и сдержанность. Там многое не говорят в глаза.

мені дає право те що ти тут на форумі і тут можна спілкуватись
    Общайся на здоровье. Но меня избавь от своих поучений.

не подобається, у правому верхньому кутку натисни "вийти"
    Ты еще меня с форума прогонять будешь?!
    Я прошу тебя об одном элементарной услуге, - ИЗБАВЬ МЕНЯ ОТ СВОИХ ПОУЧЕНИЙ. А как и о чем ты будешь общаться с другими форумчанами, меня не интересует.
    Пророк

..............................я вже писав в іншій темі про американця Паславського, якого вбили в Іловайську, і про наступне захоплення його майна москальськими рейдерами. ось продовження, на відео:
    https://www.youtube.com/watch?v=3Z4H1L7IhH4
    до чого тут це? а для того, щоб показати, які у нашої влади пріоритети, яке ставлення до героїв, а заразом і які ми маємо кордони, суди, прокуратуру...

Жити по новому - це лише гарний слоган, а все ще гірше чим до ПОРОШЕНКА! Це відео лишній раз пдтверджує, що рошен, куляубийвлоб та Ко "сіли" на старі схеми............нажаль!

мені захотілося створити тему, де кожен охочий міг би розповісти про свої враження від змін на краще у різних сферах життя нашої країни, які є критично важливими для всіх нас. все-таки Уряд працює вже більше півроку, Президент - понад 3 місяці. Вони багато чого декларували.
    навскидку, це:
    економіка:
    - спрощння умов ведення бізнесу, спрощення оподаткування, заохочення виробництва
    зовнішня політика:
    - європейська інтеграція, візи, ЄС, НАТО,
    боротьба з корупцією,
    реформування ОВС, Прокуратури, судів, взагалі адміністративної служби. щоб був один закон для всіх, і щоб людям було зручно,
    реформування політичної системи, особливо вибори - виборча система, чесність виборів,
    обороноздатність
    кадрова політика, вкупі з очищенням державної системи, тобто люстрацією.
    може я щось пропустив. доповніть. будемо ділитись гарними новинами.
    Тема створена 16.09.2014 року.
    Пройшло 6 місяців, хто з форумчан відчув, що він живе по новому?
    Пророк

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    Тема створена 16.09.2014 року.
    Пройшло 6 місяців, хто з форумчан відчув, що він живе по новому?
    я сам трохи відчув минулої п'ятниці. у моєї дочки лежали гроші в банку Київська Русь, так би мовити, навиріст, десь 25 000 гривень. і от минулої п'ятниці цей банк оголосили неплатоспроможним, гроші зависли, обурені вкладники і весь антураж.

як би, це не найгірше, що може статись. війна, розруха. але: це великий банк, який успішно працював років 20, не російський, не пов'язаний з сумнівними олігархами. і от він прогорів. в той же час окремі дрібні банки, типу МІБ, що належить Порошенку, і ще той де третина статутного капіталу Гонтаревої, ростуть як на дріжжях, і їм не шкодять ні війна, ні криза, а навіть, здається, допомагають.

оце й бісить найбільше.
    Пророк

А я банкам не довіряю.
    Хіба картка пластикова, розрахунки якісь. Не більше.
+ Ответить в теме
Страница 15 из 253