Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2368Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 137 из 240
Показано с 1,361 по 1,370 из 2393.
    бог
    Question

Re: Жити по-новому

Ответ Сообщение от FLY_INTER Посмотреть сообщение

Сообщение от Victorious спроба "поставити на місце"
    Нет, это попытка показать человеку, что я не буду "скакать" потому что все скачут. Попытка показать, что у меня есть свое мнение и оно отличается от мнения большинства.

Сообщение от Victorious Україна вам власне до лампочки
    Да, без угрызений совести скажу - "Украина при текущей власти мне до лампочки". Государство не сделало для меня абсолютно ничего за что я мог бы его благодарить. Понимаю что сейчас некоторые "умники" скажут любимую фразу - "Не спрашивай, что страна сделала для тебя. Спроси, что ты сделал для страны?" а в конце так и хочется добавить "что бы олигархам стало жить лучше." Обычно эту фразу говорят те, кто сам палец об палец не ударил, но смотрят кто должен что-то для них сделать.

Сообщение от Victorious ви, україномовного...російською мовою.
    ...у каждого человека должно быть собственное мнение. Пусть оно и отличается от мнения большинства. А если ему навязывают то как надо "правильно" делать, то
    это полицейское государство тоталитарного режима.
    +100500!!!

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    Очень сдержанный, аргументированный а самое главное - адекватный ответ. Ставлю лайк

Пророк

"Украина при текущей власти мне до лампочки"
    А дозвольте поцікавитись, при якій владі Ви, все ж, любили свою Батьківщину? Чи це почуття Вам взагалі невідоме?
    бог

Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    А дозвольте поцікавитись, при якій владі Ви, все ж, любили свою Батьківщину? Чи це почуття Вам взагалі невідоме?
    Свою Отчизну я любил и люблю ВСЕГДА! Но вот как государство, я его презираю.

А теперь ответьте вы на вопрос - при какой власти (или в какое время) Вы любили свою страну именно как государство?
    Пророк

"Украина при текущей власти мне до лампочки"
    Свою Отчизну я любил и люблю ВСЕГДА!
    А дозвольте тоді ще поцікавитись: а де ж вона тоді, Ваша "Отчизна", яку Ви так любите, якщо Україна Вам "до лампочки"?

А теперь ответьте вы на вопрос - при какой власти (или в какое время) Вы любили свою страну именно как государство?
    А я ніколи не стверджував, що люблю Україну, "как государство". І ніколи не ототожнював поняття Батьківщини з системою державного управління і мордяками у високих владних кабінетах.
    Я любив і люблю ту Україну, про яку писав Сосюра:

Любіть Україну, як сонце, любіть,
    як вітер, і трави, і води,
    в годину щасливу і в радості мить,
    любіть у годину негоди!

Любіть Україну у сні й наяву,
    вишневу свою Україну,
    красу її, вічно живу і нову,
    і мову її солов'їну.

Як Ви, напевне, розумієте, тут мається на увазі зовсім не держава (тоді, коли це було написано - власне, і держави Україна не існувало, як такої). І вітання "Слава Україні!" відноситься саме до того поняття Батьківщини, що не залежить від ефективності державного апарату і ВВП. Це із зовсім іншої категорії, із такої, яку сприймають не розумом чи шлунком, а серцем і душею.

Пророк

А дозвольте тоді ще поцікавитись: а де ж вона тоді, Ваша "Отчизна", яку Ви так любите, якщо Україна Вам "до лампочки"?
    Моей отчизной была и всегда будет Украина. Но Вы видимо не разбираетесь в элементарных понятиях, ну да ладно вики в помощь:
    Отечество, отчизна — родная страна
    Родина происходит от славянского род; укр. роди́на — «семья», болг. роди́на — «родина, место рождения»
    Можно сменить имя, фамилию гражданство. Но страну происхождения сменить нельзя. Когда я говорил что

Украина при текущей власти мне до лампочки...
    ...то говорил я как раз про государство а не про то что Вы написали или подумали. Что тут непонятного?
    Пророк

Что тут непонятного?
    Не зрозуміло, чому Ви вважаєте, що вітання "Слава Україні!" - "Героям Слава!" має відношення до держави і влади (а тим більше - нинішньої влади). Адже, як я зрозумів, саме тим, що Вам "Украина (тобто, нинішня українська держава) до лампочки", Ви пояснюєте своє небажання підтримувати це традиційне вітання українських патріотів.
    Пророк

Не зрозуміло, чому Ви вважаєте, що вітання "Слава Україні!" - "Героям Слава!" має відношення до держави і влади (а тим більше - нинішньої влади). Адже, як я зрозумів, саме тим, що Вам "Украина (тобто, нинішня українська держава) до лампочки", Ви пояснюєте своє небажання підтримувати це традиційне вітання українських патріотів.
    Элементарно, Ватсон!!! :) Как по вашему? Ляшко, Тягныбок, Фарион.... потриоты или блазни? Они блазни высокого полёта! А есть куча других помельче. Которые так же бегают с языком, вышиванками, флагами....
    Вот он просто не хочет быть на них похожим. Какая бы не была история этого витання, флага и тд. Сейчас они сплюндровани клоунами!
    Пророк

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    Сейчас они сплюндровани клоунами!
    На жаль, для багатьох в нашій країіні це мода............

PS: З 1991 року і далі було по іншому, а зараз мода (всі розуміють, чому це массово появилось по всій нашій країні з листопада 2013 року)!!!
    Пророк

Сейчас они сплюндровани клоунами!
    Як Ви низько цінуєте зусилля патріотів України кількох поколінь, пережиті ними страждання і пролиту кров...
    І Україна, і її символи - набагато вище за тих клоунів. Рилом не вийшли вони, щоб все це сплюндрувати.
    Я, наприклад, тему про Ляшка на цьому форумі взагалі не читаю (втім, як і про Тимошенко). Ляшки, Тягнибоки, Фаріонши і Ющенки - приходять і уходять, а Україна (і любов до неї справжніх українців) - залишається.

Вот он просто не хочет быть на них похожим.
    Багато людей у різних країнах і в різні часи лицемірили святими речами, внаслідок моди та кон'юнктури. Але ж, наприклад, справжній віруючий не перестане молитись, тому що те ж роблять колишні комсомольці та комуністи, що стадами у нові часи поперли до храмів?
+ Ответить в теме