Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2470Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 136 из 249
Показано с 1,351 по 1,360 из 2487.
    Пророк

Re: Жити по-новому

Ответ Сообщение от FLY_INTER Посмотреть сообщение
    Я говорю исключительно о украинской демократии, а если преследовать человека за его не традиционные взгляды, так это уже будет похуже совка
    Я не вижу преследований людей за их "традиционные взгляды" тут. В БПП масса бывших регионалов, есть целая партия ОппоБлок это те же бывшие регионалы, масса радио и тв каналов и газеток и людей, которые пускают слюни по московитскому царю и вполне комфортно себя чувствуют.

Я говорю исключительно о украинской демократии
    Всегда полезно сравнивать. Мы же не в сферическом ваакууме живем. Недаром существуют рейтинги демократий и нет исключительных демократий.

Демократия нам позволяет делать все, что не запрещено законом, в том числе и открыто выражать свои мысли.
    Да. Ведь вы, работая на НП, вполне открыто высказали свои мысли, применительно к тому что бы были на таки рабочем месте что, в демократической стране, накладывает некоторые ограничения в высказывании своих мыслей. В общежитии вы бы тому человеку сказали бы следующее:

"я бы ему сказал - "Слушай ты, умник да ведь пару месяцев назад ты даже не знал о существовании этой фразы и теперь на каждом шагу ее лепишь и считаешь себя патриотом за это"? Я ничего против патриотизма не имею, но когда это происходит в навязчивой форме, то кроме отвращения ничего больше не чувствуешь. Раз ты не такой как все значит ты ватник, поддерживаешь Россию, путена, прошлый режим януковича и проч. Хто не скаче той москаль? Печально это товарищи"

В чем проблема?

Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    В чем проблема?
    У меня нет никаких проблем. Я говорил исключительно о тех людях которые даже даже понятия не имеют о том что такое демократия, но при этом считают себя патриотами только за то что они выкрикивают "Слава Украине". Эту фразу можно приравнять к тем же арабам которые в Германии на каждом шагу орут - "Аллах акбар". Даже живучи в Западной Польше, мне часто приходится здесь слышать - "Героям Слава". Я однажды подошел к таким ребятам и спросил мол - зачем вы здесь это выкрикиваете, вы у себя дома что ли? На что они мне ответили - Так ну здесь же украинцев много, та и поляки не против. Поляки не против, просто они смотрят на вас как на идиотов. Но если вы приехали в чужую страну, то будьте добры соблюдайте ее правила и традиции. А Слава Украине надо кричать у себя дома. Вот как то так...
    Пророк

А Слава Украине надо кричать у себя дома. Вот как то так...
    Ну, "Слава Украине" не нравилось вам, как я понял, и в вашу бытность работы на Украине, так что это что-то личное наверно.

Я говорил исключительно о тех людях которые даже даже понятия не имеют о том что такое демократия, но при этом считают себя патриотами только за то что они выкрикивают "Слава Украине".
    Это глубоко оценочное суждение, вы же не знаете этих людей совсем. С др. стороны, все начинается с первых шагов, не кричат Слава Путину, уже хороший знак.

Но если вы приехали в чужую страну, то будьте добры соблюдайте ее правила и традиции.
    Та ладно. Поляки у нас вполне себе распевают "Jeszcze Polska nie zginęła" и никто им замечаний не делает. Это не относится к соблюдениям национальных правил и традиций.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    2010 - 2014 г.г.
    президент Украины - Виктор Янукович
    премьер министр - Николай Азаров

http://image.zn.ua/media/images/orig...016/156408.jpg

Я рад, что Барыга нашел себе чтиво по душе. Но для меня писанина этого человека мало чем отличается от причитаний Барыги.
    Ну если тебя радует, что у тебя вытянули из матраса, что бы СВОИ кредиты погасить.... Патамуша новые не дают!

Меня вот больше это волнует.

http://www.segodnya.ua/economics/ene...ty-641348.html
    Пророк

Олексій Мосейко

Декілька сухих інсайдерських цифр.
    Завдяки децентралізації бюджет Запоріжжя виріс на 3,7 мрд грн.
    На серпень місяць використано близько 9% бюджету, а до кінця року ця цифра скоріше за все виростить відсотків на 30.

Тобто всі ці ремонти, дороги, лавочки - це тільки 9% від усіх коштів.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Завдяки децентралізації бюджет Запоріжжя виріс на 3,7 мрд грн.
    На серпень місяць використано близько 9% бюджету, а до кінця року ця цифра скоріше за все виростить відсотків на 30.
    Старі схеми порушили, нових ще не накатали. А витрачати таке бабло чесно, мимо своєї кишені - жаба давить. Та ще ж і не просто витрачати - а працювати, шукати постачальників і підрядників, контролювати виконання робіт, та ще й, не дай Боже, десь не вляпатись у скандал...
    Ой, лишенько, сумні ж для чиновників часи настали...
    Пророк

даруйте, що так пізно, але це завжди актуально.
    ...Когда я еще работал на Новой Почте, то по своим обязанностям мне приходилось часто общаться с клиентами. И довольно часто была такая ситуация когда прощаясь клиент мне говорил - "Слава Украине". Я просто говорил клиенту - "Всего доброго". Далее начинался цирк.... Хто не скаче той москаль? Печально это товарищи
    гм. у нас на роботі є дівчинка, яка на привітання клієнта по телефону, тіпа "здрасьтє", завжди відповідала "да". їй це здавалось зручним, дотепним і заощаджувало час. насправді ж це було просто хамство і відваджування клієнта. довелось з нею працювати, аби вона навчилась вітатися у відповідь на вітання.

ідемо далі. у кожного етносу і навіть субетносу є певні традиції. Наприклад, на полонині нормальне вітання - "Слава Ісусу Христу!". і на нього бажано відповідати "Слава навіки", а не "Здравствуйте", навіть якщо ви мусульманин або юдей. (мусульманин і юдей так і роблять, москалі - ні). в цьому нема нічого принизливого, це норма.
    або якщо у нас після Великодня вітаються словами "Христос воскрес!", то у відповідь кажуть "Воістину воскрес", і навіть мій сусід-жид так каже, не вбачаючи для себе образи. Приклади можна продовжувати.

Тому я не бачу у відповіді "всего доброго" на "Слава Україні!" нічого дотепного чи взагалі раціонального. це спроба "поставити на місце" клієнта і заразом показати, що Україна вам власне до лампочки. в умовах війни в країні виглядає дико.

якщо піти далі, то видно, що ви, працюючи в сфері обслуговування, обслуговуєте україномовного клієнта російською мовою. але згідно нашого законодавства, "в усіх сферах обслуговування вживається українська мова або мова, прийнятня для сторін". досить толерантно. можна хоч румунською мовою спілкуватися, якщо це влаштовує і продавця, і покупця, я таке бачив. але продавець зобов'язаний обслуговувати україномовного покупця в Україні українською мовою. якщо він не знає, на вміє або не хоче, то він професійно непридатний навіть для такої нескладної посади. в нормальній конторі така людина не затримається.

і маленька історична довідка.
    Сьогодні ми з гордістю промовляємо «Слава Україні!». Це гасло звучить повсюди – на вулицях, з телеекранів та політичних трибун. А ще ж кілька десятиліть тому за нього українців… гноїли у концтаборах або просто розстрілювали на місці. Як цей вислів увійшов у наше життя?

Гасло «Слава Україні!» потрапило до українського лексикону в 1920-х роках минулого сторіччя – задовго до появи ОУН і УПА, стверджує український історик, голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович. Справді, з історичних джерел достеменно відомо, що заклик «Слава Україні!» виник у кінному полку «Чорних запорожців». Це була збройна формація армії УНР, яка, виборюючи незалежність, діяла впродовж 1918-1920 років на теренах України. Правда, тоді вислів звучав дещо інакше: «Слава Україні!» – «Козакам слава!» Кажуть, так віталося козацтво за часів ІІ Гетьманату Павла Скоропадського. Але у відповідь тоді промовляли «Гетьману слава!». А з відповіддю «Героям слава!» це було традиційне привітання кубанського козацтва, яке розглядалося як частина України. Адже у 1918-1920 роках існували спроби включення Кубанської народної республіки до складу УНР. Подібним чином вітали одне одного повстанці Холодного Яру. Так, 24 вересня 1920 року в Медведівці на Черкащині, де колись спалахнула Коліївщина, відбулася нарада холодноярських отаманів, у якій взяли участь командири Степової дивізії та ватажки збройних формувань з інших регіонів. На ній криворізького отамана Степового-Блакитного (Кость Пестушко) було обрано Головним отаманом усіх повстанських загонів Холодного Яру і околиць. Власне, Степова дивізія, яка налічувала від 12 до 18 тисяч бійців, і поширила вітання «Слава Україні!» – «Україні слава!». А найгучніше зазвучало з появою ОУН. Гасло «Слава Україні!» – «Героям слава!» стало символом УПА.

Скільки за ним життів, скільки доль… Промовляли його пошепки, криючись від ворога, під страхом смерті. Совєти за нього катували, мучили, вбивали. Але нескорені патріоти готові були терпіти всі муки і, віддаючи життя, на останньому видиху все одно проказували: «Слава Україні!» Тому аж мороз по шкірі йде, коли сьогодні чуєш, як під час футбольних матчів тисячоголосо зриваються стадіони й наші сучасники без страху, з великою гордістю вимовляють «Героям слава!». Це свідчення глибокої шани до людей, які віддали і нині віддають свої життя у боротьбі за Україну, символ єднання поколінь. http://visnyk.lutsk.ua/news/ukraine/24516/
    Пророк

Зіньківський районний суд виніс вирок прокурору-корупціонеру, який вимагав у фермера 19 000 доларів США, і призначив йому... 25 500 грн штрафу

* * *21 липня у Зінькові співробітники обласного СБУ разом з слідчим відділом прокуратури Полтавської області затримали місцевого прокурора на отриманні 195 тисяч гривень хабара. Пізніше стало відомо, що хабарником виявився працівник Зіньківського відділу прокуратури Богдан Денис.
    На посаду прокурора Зіньківського відділення Миргородської місцевої прокуратури Богдан Денис був призначений 13 квітня 2016 року. А вже через місяць після того, як приступив до роботи на новій посаді, вирішив збагатитися на півмільйона гривень за рахунок хабара.
    * * *На початку 2016 року місцевий фермер Василь Басенюк звернувся до Зіньківської районної державної адміністрації з клопотанням про надання в оренду нерозподілених земельних ділянок на території Велико-Павлівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Його заява була спрямована на розгляд Комісії з врегулювання земельних відносин, одним з учасників якої був прокурор Зіньківського відділу прокуратури Богдан Денис.
    * * * *В кінці травня, точної дати слідство не встановило, у зіньківському парку «Вічної слави» фермер, за попередньою домовленістю, зустрівся з прокурором. Під час зустрічі Денис повідомив, що посприяє Басенюку в прийнятті рішення комісією. Він пообіцяв, що вплине на голову Зіньківської РДА Віталія Панченка щодо надання в користування земельних ділянок площею 60 гектарів. Прокурор повідомив фермеру, що таке сприяння буде коштувати 19 000 доларів США, що згідно курсу НБУ становить 478 154 грн. Фермер погодився на цю пропозицію, однак домовився, що віддасть гроші після відповідного рішення комісії.* Цікаво, що українське законодавство не передбачає впливу прокуратури на керівників районних держадміністрацій.
    21 липня засідання комісії ухвалило рекомендувати голові РДА передати в користування фермерському господарству «Басенюк» земельні паї загальною площею в 27 гектарів. Того ж дня у Зінькові, близько 20 години біля подвір’я житлового будинку по вулиці Горького, 62 прокурор отримав частину обумовленої суми — 195 000 грн. При обшуку ці гроші були знайдені в будинку підозрюваного, причому 50 000 з них виявилися імітаційними купюрами.
    * * * Такі дії прокурора були інкриміновані обвинуваченням за частиною 2 статті 362-2 Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді штрафу від 12 750 грн до 25 500 грн, або позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.
    * * * Під час досудового розслідування між прокурором відділу прокуратури Полтавської області та обвинуваченим прокурором-хабарником 1 серпня була укладена угода про визнання винуватості. Затверджуючи угоду, сторони узгодили, що Богдану Денису буде призначене покарання у вигляді штрафу в сумі 25 500 гривень.
    3 серпня Зіньківський районний суд в особі судді Сергія Должко своїм вироком затвердив угоду між прокуратурою та прокурором-хабарником і призначив узгоджене покарання у вигляді 25 500 грн. штрафу. Також, ще раніше, Богдана Дениса було звільнено з роботи в Зіньківському відділі прокуратури. До речі, дана кримінальна стаття не передбачає додаткового покарання у вигляді заборони займати відповідну посаду або займатися відповідним видом діяльності.

http://poltava.to/news/39899/
    Пророк

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    Зіньківський районний суд виніс вирок прокурору-корупціонеру, який вимагав у фермера 19 000 доларів США, і призначив йому... 25 500 грн штрафу

* * *21 липня у Зінькові співробітники обласного СБУ разом з слідчим відділом прокуратури Полтавської області затримали місцевого прокурора на отриманні 195 тисяч гривень хабара. Пізніше стало відомо, що хабарником виявився працівник Зіньківського відділу прокуратури Богдан Денис.
    На посаду прокурора Зіньківського відділення Миргородської місцевої прокуратури Богдан Денис був призначений 13 квітня 2016 року. А вже через місяць після того, як приступив до роботи на новій посаді, вирішив збагатитися на півмільйона гривень за рахунок хабара.
    * * *На початку 2016 року місцевий фермер Василь Басенюк звернувся до Зіньківської районної державної адміністрації з клопотанням про надання в оренду нерозподілених земельних ділянок на території Велико-Павлівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Його заява була спрямована на розгляд Комісії з врегулювання земельних відносин, одним з учасників якої був прокурор Зіньківського відділу прокуратури Богдан Денис.
    * * * *В кінці травня, точної дати слідство не встановило, у зіньківському парку «Вічної слави» фермер, за попередньою домовленістю, зустрівся з прокурором. Під час зустрічі Денис повідомив, що посприяє Басенюку в прийнятті рішення комісією. Він пообіцяв, що вплине на голову Зіньківської РДА Віталія Панченка щодо надання в користування земельних ділянок площею 60 гектарів. Прокурор повідомив фермеру, що таке сприяння буде коштувати 19 000 доларів США, що згідно курсу НБУ становить 478 154 грн. Фермер погодився на цю пропозицію, однак домовився, що віддасть гроші після відповідного рішення комісії.* Цікаво, що українське законодавство не передбачає впливу прокуратури на керівників районних держадміністрацій.
    21 липня засідання комісії ухвалило рекомендувати голові РДА передати в користування фермерському господарству «Басенюк» земельні паї загальною площею в 27 гектарів. Того ж дня у Зінькові, близько 20 години біля подвір’я житлового будинку по вулиці Горького, 62 прокурор отримав частину обумовленої суми — 195 000 грн. При обшуку ці гроші були знайдені в будинку підозрюваного, причому 50 000 з них виявилися імітаційними купюрами.
    * * * Такі дії прокурора були інкриміновані обвинуваченням за частиною 2 статті 362-2 Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді штрафу від 12 750 грн до 25 500 грн, або позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.
    * * * Під час досудового розслідування між прокурором відділу прокуратури Полтавської області та обвинуваченим прокурором-хабарником 1 серпня була укладена угода про визнання винуватості. Затверджуючи угоду, сторони узгодили, що Богдану Денису буде призначене покарання у вигляді штрафу в сумі 25 500 гривень.
    3 серпня Зіньківський районний суд в особі судді Сергія Должко своїм вироком затвердив угоду між прокуратурою та прокурором-хабарником і призначив узгоджене покарання у вигляді 25 500 грн. штрафу. Також, ще раніше, Богдана Дениса було звільнено з роботи в Зіньківському відділі прокуратури. До речі, дана кримінальна стаття не передбачає додаткового покарання у вигляді заборони займати відповідну посаду або займатися відповідним видом діяльності.

http://poltava.to/news/39899/
    у цивілізованому світі за хабаря у сто долларів таку посадову особу як прокурор засадили б на пів життя заграти

то які можуть бути реформи з такими судами?
    Пророк

Victorious, Очень сдержанный, аргументированный а самое главное - адекватный ответ. Ставлю лайк)
    Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    гм. у нас на роботі є дівчинка, яка на привітання клієнта по телефону, тіпа "здрасьтє", завжди відповідала "да"
    Это обычная бескультурность и невежество со стороны той девочки. Вопрос - как это относится ко мне? У нас в компании были прописаны правила общения с клиентом и общались мы с ним исключительно на том языке, на котором говорил клиент. То что я по-русском описал ситуацию, так мне просто удобно на нем писать. Говорю же я практически всегда только на украинском.

ідемо далі. у кожного етносу і навіть субетносу є певні традиції. Наприклад, на полонині нормальне вітання - "Слава Ісусу Христу!". і на нього бажано відповідати "Слава навіки", а не "Здравствуйте", навіть якщо ви мусульманин або юдей. (мусульманин і юдей так і роблять, москалі - ні). в цьому нема нічого принизливого, це норма.
    А если человек в ответ скажет "добрий день" то это что будет звучать как оскорбление? Это обычная общепринятая форма приветствия не более того. А если в каждой деревне выдумают свои правила приветствия, так что тогда их тоже надо все изучать?

Тому я не бачу у відповіді "всего доброго" на "Слава Україні!" нічого дотепного чи взагалі раціонального.
    А я и не говорил что в этом есть что-то смешное.

це спроба "поставити на місце" клієнта
    Нет, это попытка показать человеку, что я не буду "скакать" потому что все скачут. Попытка показать, что у меня есть свое мнение и оно отличается от мнения большинства.

Україна вам власне до лампочки
    Да, без угрызений совести скажу - "Украина при текущей власти мне до лампочки". Всего чего я достиг, я достиг сам. Я (вернее мои родители) оплатили дорогостоящее обучение в одном из профильных вузов страны, окончил учебу с отличием и самостоятельно устроился на работу. Государство не сделало для меня абсолютно ничего за что я мог бы его благодарить. Понимаю что сейчас некоторые "умники" скажут любимую фразу - "Не спрашивай, что страна сделала для тебя. Спроси, что ты сделал для страны?" а в конце так и хочется добавить "что бы олигархам стало жить лучше." Обычно эту фразу говорят те, кто сам палец об палец не ударил, но при этом смотрят на кого-то кто должен что-то для них сделать. К стати, когда я окончил обучение я лично получил от ректора благодарность за активню общественную деятельность которой я собственно и занимался (это так, к вопросу что я сделал).

якщо піти далі, то видно, що ви, працюючи в сфері обслуговування, обслуговуєте україномовного клієнта російською мовою.
    Нет, это не верное суждение, смотрите выше я об этом писал.

По этому еще раз повторюсь, у каждого человека должно быть собственное мнение. Пусть оно и отличается от мнения большинства. А если ему навязывают то как надо правильно делать, то
    это полицейское государство и признай тоталитарного режима. Есть интереснейший фильм на эту тему, называется "Эксперимент 2. Волна". Там очень точно отображено то, к чему может привести жесткое притиснение тех кто думает по другому.
+ Ответить в теме