Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1099Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 95 из 154
Показано с 941 по 950 из 1540.
 1. #941
  Offline
  Пророк

  re: Курс гривні. Валютна політика. Грошово-кредитна політика НБУ та інше


  ...Як бачите, до кризи 2008 року держборг був приблизно на одному рівні. У нас було приблизно $12 млрд. держборгу і приблизно $3 млрд. держгарантій. Потім почалась криза… криза виявила системні проблеми української економіки, точніше не виявила, а оголила, бо ці проблеми нікуди не зникали з моменту Незалежності. Криза ж, спричинила значне падіння експорту, відтік інвестицій, спричинила системні проблеми в стратегічних галузях і проблеми на стратегічних державних підпрємствах. Замість того, щоб вирішувати системні проблеми, Йуля включила підсос у вигляді чужих грошей, чим прикривала свій популізм і відсутність реформ. Таким чином, з середини 2008 року до моменту приходу Йануковича, держборг (включно з держгарантіями) зріс приблизно на $25 млрд, тобто в 2,5 рази. Це ціна йуліного популізму, непрофесіоналізму і відсутності будь-яких реформ.
  Після приходу до влади Йануковича тренд Йулі не просто зберігся, він посилився. Йанукович “нагосподарював” +$33 млрд. держборгу. На 2014 рік був запланований “кредит Путіна” — $12 млрд. і $6 млрд. держгарантій. Тобто, ще $18 млрд.
  “Злочинна влада” Турчинова-Яценюка-Порошенка отримала країну з держборгом $73 млрд і графіками погашення боргу: в 2014 році — $14 млрд., в 2015 році — $11 млрд. “Злочинна влада” Турчинова-Яценюка-Порошенка таки оплатила $14 млрд. в 2014, отримавши всього $9, незважаючи на те, що практично кожна “зайва” копійка направлялась на армію. http://espreso.tv/news/2015/01/13/ya...nishnoho_borhu
  Ото таке низьке значення держборгу на графіку в 2015 році (нижче $60 млрд. )— це той критичний момент, коли ми заплатили кредити, але ще не отримали новий кредит від МВФ, коли була паніка на валютному ринку
  На сьогодні розрахункове значення державного боргу України, включно з держгарантіями становить $63 млрд. Тобто, в умовах війни країна зменшила держборг на $10 млрд., а найголовніше те, що Уряд зумів впорядкувати держборг, розтермінувавши його, що дасть можливість вивільнити ресурси для розвитку і реформ. Ось це і є основне досягнення. В мене особисто вперше з’явилось відчуття, що ми почали “вигрібати” з того дна...

  ...Як бачите, при такій же тенденції в 2011–2012 роках гривня залишалась “стабільною” з курсом 8,08. Такий курс зберігався під час всього правління Йануковича. А тепер просто порівняйте держборг і резерви на момент приходу ригів до корита та держборг і резерви на кінець правління Йануковича. Наочно видно, що ніяких макроекономічних причин для такої “стабільності” не було. Тому реальна ринкова вартість долара перестала бути 8,08 вже на початку 2012 року, коли переламвся тренд графіка резервів, при стабільному тренді нарощування боргу


  Подальша “стабільність” гривні забезпечувалася виключно за рахунок адміністративних методів впливу на ринок і за рахунок використання резервів.

  І девальвація гривні в 2014–2015 роках є абсолютно обгрунтованою і абсолютно очевидною. Гривня не мала шансів не девальвувати. І причиною девальвації дійсно стала діяльність “папєрєдніків”. Нове керівництво НБУ, девальвувавши гривню, просто вскрило гнійник, який набрав величезних форм....

  Про держборг України, його реструктуризацію і про те, як Порошенко з Яценюком девальвували гривню
  ссылку лучше взять здесь, т.к. кириллица ее ломает


 2. #942
  Offline
  Пророк

  re: Курс гривні. Валютна політика. Грошово-кредитна політика НБУ та інше


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Криза ж, спричинила значне падіння експорту,
  Вот это бота плющит....... Амнезия полнейшая !

  Падение экспорта Украины в 2007-2009 годах явилось следствием валютных спекуляций Ющенко (так любимого в свое время Энтером)-Стельмаха, которые на пару просто опустили курс до 4,5 без экономических на то оснований, а потом взвинтили его до почти 9 !!!

  Большинство экспоорто-ориентированных предприятий просто не выдержали снижения гривневых поступлений от экспорта, а затем после вымывания оборотных средств их окончательно добило подорожание сырья и комплектующих после скачка доллара вверх и последовавших за этим ростом цен. Кстати так любимый ныне Энтером Петюня также был в доле сих махинаций, т.к. в те мутные времена был главой совета НБУ !!!
 3. #943
  Offline
  Пророк

  re: Курс гривні. Валютна політика. Грошово-кредитна політика НБУ та інше


  Кабмін має намір сформувати проект державного бюджету на 2016 рік з курсом 22,4 грн/$, повідомила журналістам перед засіданням уряду міністр фінансів Наталія Яресько, передають "Українські новини".

  "Закладено 22,4", - сказала вона. Яресько уточнила, що даний курс відповідає макроекономічним прогнозам Міжнародного валютного фонду.
 4. #944
  Offline
  Пророк

  re: Курс гривні. Валютна політика. Грошово-кредитна політика НБУ та інше


  Президент Киевстара Пётр Чернышов рассказал Фокусу о судьбе крымских активов компании, отсутствии ностальгии по Азарову и о том, почему для современного человека связь важнее секса

  Ваш коллега — собственник корпорации "Инком" Александр Кардаков в интервью Фокусу признался, что ностальгирует по периоду "раннего Азарова". Вы по прошлому не грустите?

  — У меня нет ностальгии ни по какому Азарову — ни по раннему, ни по позднему. До последнего момента в Украине не было ни одного реформатора, о котором можно было бы тосковать. Сейчас они появляются. Хороший пример — то, что делает Нацбанк. Конечно, есть предприниматели, возмущённые ограничениями НБУ. Но это люди, которые вообще ничего не понимают в финансовой системе. Ведь если бы не меры НБУ, то у нас бы сейчас была гипер*инфляция, не проводились бы платежи. Ограничения в принципе не могут нравиться, но в данном случае они оказались полезны для страны.
 5. #945
  Offline
  Пророк

  re: Курс гривні. Валютна політика. Грошово-кредитна політика НБУ та інше


  Прогноз подорожчання долара в Україні цієї осені

  Прогноз перший:
  22,95 грн. - 23,6 грн за долар в обміннику - це тільки початок. Національна валюта і далі дешевшатиме. І світові фінансові потрясіння тут ні до чого, говорить економіст Михайло Кухар.
  Такі справи на світових ринках погані тим, що це викликає відтік капіталу з нових ринків. У нас весь капітал закінчився ще два роки тому, — говорить Кухар. Фінансова криза в Україні триває вже не один рік. Гривню і без того періодично трясе. Чергове ж здешевлення можливо вже у вересні.
  Якщо ми розглянемо всю історію за 24 роки нашої країни, то традиційно саме в цей період відбувається сезонний пік попиту на валюту. Гривня має пробити рівень 30 гривень за долар до кінця вересня, — прогнозує економіст Михайло Кухар.
  Але кидати все і бігти скуповувати долари, фахівець не радить. Тому що це в черговий раз призведе до різкого і непрогнозованого обвалу національної валюти.

  Прогноз другий:
  Економічний експерт, керівник проекту Успішна країна Андрій Блінов дає менш песимістичний прогноз курсу долара - 26 гривень в обмінниках. Пояснює це тим, що за останні півтора року серед інших валют гривня девальвувала найбільше у світі, а тому у неї є певний запас міцності. Мовляв, ми вже впали, тепер - черга інших.
  Девальвація гривні, на мій погляд, зараз не буде дуже глибокою. Є дві причини. Перша - Україна дуже сильно девальвувала. Ми знаємо, що валюта ослабла за останні два роки майже втричі. Ось всі зараз говорять про те, що позавчора російський рубль був 71, трохи відкотився вчора до 68-ми. Якщо цей курс перевести на гривні, то вийде приблизно 18-20 гривень за долар. А такий курс України мала десь у січні 2015 року. А потім що сталося? Була паніка на ринку, борошно, олія, хтось навіть зміг купити долар по 40 гривень. Україна в плані девальвації вирвалася вперед. У порівнянні з російським рублем, з казахстанським тенге, вірменським драмою, бразильським реалом і деякими іншими валютами. Тобто гривня є валютою, яка найбільше девальвувала за останні півтора року. Тому у нас є певний запас, який ми маємо в порівнянні з іншими валютами, — пояснив Андрій Блінов.
  Обмінний курс може знижуватися, його межі будуть найближчим часом десь до 26 гривень за долар. Більшого впливу на українську економіку поки що я не бачу, — говорить Андрій Блінов.


  PS: Якщо в проект бюджету України на 2016 рік урядом планується закласти 22,4 грн/$, то більш ймовірним курс доллара в обмінниках має бути в районі 25 грн/$ або в районні 26 грн/$.
 6. #946
  Offline
  Пророк

  re: Курс гривні. Валютна політика. Грошово-кредитна політика НБУ та інше


  Комітет з відкритих ринків Федеральної резервної системи (ФРС) США зберіг базову ставку по федеральних кредитних коштах на рекордно низькому рівні - 0-0,25% річних.

  Порівняймо базові ставки рефінансування:
  - Федеральної резервної системи – 0-0,25% річних;
  - ЦБ РФ – 12,5% річних (30 квітня 2015, Банк Росії знизив ключову ставку до 12,5%);
  - НБУ - 27% річних (28 серпня 2015, НБУ знизив "робочу" ставку рефінансування по кредитах "овернайт").
  Такі дорогі грошу НБУ заганяють бізнес Украъни у ...........… могилу.
 7. #947
  Offline
  Пивовар

  re: Курс гривні. Валютна політика. Грошово-кредитна політика НБУ та інше


  Dracon, ликвидность зажали по самое немогу...
 8. #948
  Offline
  Пророк

  re: Курс гривні. Валютна політика. Грошово-кредитна політика НБУ та інше


  Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
  Dracon, ликвидность зажали по самое немогу...
  Процеси, що відбуваються в економіці Україні далекі від здорового економічному глузду. А зараз щей передвиборчий популізм державних чиновників..........
 9. #949
  Offline
  Пророк

  re: Курс гривні. Валютна політика. Грошово-кредитна політика НБУ та інше


  Глава НБУ: "Финансы и Кредит" как конец эры олигархического бэнкинга (часть II)
 10. #950
  Offline
  Пророк

  re: Курс гривні. Валютна політика. Грошово-кредитна політика НБУ та інше


  кацап заздрить

+ Ответить в теме
Страница 95 из 154

Похожие темы

 1. Янукович В.Ф.: президентство і політика
  laithemmer в разделе Політика та Історія
  Ответов: 2622
  Последнее сообщение: 11.12.2017, 20:18
 2. Що таке політика?
  ХмаркА в разделе Гумор
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.08.2009, 20:16
 3. Московитія проти України: політика... культура
  sevtavr в разделе Політика та Історія
  Ответов: 11
  Последнее сообщение: 14.07.2007, 10:04
 4. Політика Народної Екології-захисти свій Край!
  Taraslt в разделе Політика та Історія
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 18.02.2007, 10:56
 5. Газ для Росії-Політика!, а для України-тільки Бізнес?
  Taraslt в разделе Політика та Історія
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.02.2007, 08:53