Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей947Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 68 из 133
Показано с 671 по 680 из 1321.
    Banned

re: Курс гривні. Валютна політика. Грошово-кредитна політика НБУ та інше

Ответ Сообщение от Хоттабыч Посмотреть сообщение
    к истокам вернуться (лошадка, повозка - ...
    Карен твоя не понимает, она сама колхозница и хочет всю страну в колхоз затащить, забывает, например, что уютненький интернет далеко не на огороде растет и про прочие ништяки цивилизации тоже, да, Карен, ты не поверишь, но всякие стиралки-холодильнике тоже не на огороде выращивают...
    И ото оружие, с которым можно агрессору противостоять ты в унылом колхозе тоже не вырастишь...

les
    Філософф

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Карен твоя не понимает, она сама колхозница и хочет всю страну в колхоз затащить, забывает, например, что уютненький интернет далеко не на огороде растет и про прочие ништяки цивилизации тоже, да, Карен, ты не поверишь, но всякие стиралки-холодильнике тоже не на огороде выращивают...
    И ото оружие, с которым можно агрессору противостоять ты в унылом колхозе тоже не вырастишь...
    Як раз основна проблема сучасної України - це відсутність справжнього бізнесу - малого середнього - на селі. Так шо Карен має рацію.
    А нема того бізнесу, тобто фермерства, тому, шо нема економічних умов. Бо бізнес цей дуже вразливий. Шоби він стабільно працював, потрібні дуже сприятливі умови.
    І по-перше - приватна власність на землю, яка є основою всього.
    Тоді ота вся цивілізація, якою Ви хвалитеся, в селі теж буде.
    Доречі, не міський пролетарій, а саме фермер у США є основою середнього класу. І саме він стабілізує американське суспільство.
    المزيد من النفط

На вырученные от продажи урожая баксы можно закупить что угодно. В том числе и оружие.
    Banned

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    А нема того бізнесу, тобто фермерства, тому, шо нема економічних умов. Бо бізнес цей дуже вразливий.
    Я это понимаю, я говорю, что тот, кто хочет поднимать колхоз -- пусть едет и поднимает, я не против, я только за, но Карен утверждает, что это рецепт выхода страны из кризиса, а я с этим до боли в душе не согласен!
    Тоді ота вся цивілізація, якою Ви хвалитеся, в селі теж буде.
    Так я я о чем, понятно, что это будет круто, когда цивилизация начнет в села заходить, она еще в города не зашла, а так там в селах ну хиба канализации не хватает, а все сотальное как в городе, если на улицу не выходить, то можно и разницы не знать...
    Вопрос в том, что когда мы будем всей страной колхозниками, то цивилизационных благ лишатся и села и города!
    Кареен вон кичится, что у нее есть огород, поэтому, типо, ей пофиг. У родителей жены тоже есть целая куча огородов, с голоду не сдохнем, но мне же не пофиг! Да и огороды ковырять я не хочу...

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    На вырученные от продажи урожая баксы можно закупить что угодно. В том числе и оружие.
    ВВП Сьера-Леоне 90% сельское хозяйство (хлопок в основном). Люди в жопе полной...
    Посмотри статистику, чем выше старана агрономнее -- тем она беднее.
    Потому что это неизбежность в 21 веке!
    В 21 веке в идеале надо быть страной и аграрной, и индустриальной, и постиндустриальной одновременно!
    Я за хорошую торговлю с/х с западом и внутри страны, я автоматически желаю всем колхозникам много работать и много зарабатывать!
    А украинским автомобильным студиям желаю производить такие автомобили, которые можно повесить на фон в телефоне!
    А украинским предпринимателям деньги на покупку сайтов! От всей души, у меня есть мотивация!

И еще вот что: те люди, что проводят тебе интернет, что продают тебе комп и даже те, что будут договариваться о покупке оружия -- они все тоже не на огородах работать будут, подумай об этом в свободное время!
    المزيد من النفط

И еще вот что: те люди, что проводят тебе интернет, что продают тебе комп и даже те, что будут договариваться о покупке оружия -- они все тоже не на огородах работать будут, подумай об этом в свободное время!
    Понятно, что в какой-то мере показуха, но рациональное зерно все же есть:
    "Мишель Обама сажает капусту перед Белым домом

Первая леди США Мишель Обама разбила огород на лужайке возле Белого дома, сообщило в пятницу, 20 марта, агентство Associated Press.

Госпожа Обама планирует самостоятельно выращивать капусту, салат, шпинат, а также несколько сортов зелени. Овощи предназначены как для семьи президента, так и для сотрудников и гостей Белого дома.

А заодно первая леди надеется таким образом приучить американцев к правильной и здоровой пище. Ее инициативу уже поддержали две ее дочки, а помогли в устройстве огорода ученики начальной школы, расположенной недалеко от Белого дома.

Стоит отметить, что Мишель Обама не первая, кому пришло в голову превратить лужайку перед Белым домом в огород. Впервые это сделала Элеонора Рузвельт в 1943 году. Своим примером она демонстрировала американцам, что в трудные времена можно при помощи натурального хозяйства обеспечивать свою семью продуктами. В условиях мирового финансового кризиса, Мишель Обама вспомнила об этом как нельзя кстати."
    Banned

Доречі, не міський пролетарій, а саме фермер у США є основою середнього класу. І саме він стабілізує американське суспільство.
    С 2% ВВП?

Понятно, что в какой-то мере показуха, но рациональное зерно все же есть
    Я не против, чтобы зарабатывая 2% ВВП Украины фермеры жили так, что мне бы самому захотелось стать фермером!
    Зато я знаю к кому бы ты таскала свои зараженные или поломавшиеся компьютеры, если бы я жил в соседнем колхозе = )
    модератор

Олег Ляшко
    Повідомляю останні новини щодо відставки Гонтарєвої з посади голови Нацбанку. Порошенко категорично проти. Але наша фракція наполягає на голосуванні вже завтра, 2 березня. Сьогодні я запропонував Раді коаліції звернутися з цього приводу до Президента. Мою пропозицію підтримав Олег Березюк (Самопоміч), Юлія Тимошенко (Батьківщина). Натомість Андрій Тетерук (Народний фронт) і Юрій Луценко (БПП) вважають, що Гонтарєву не час відправляти у відставку, бо МВФ може не дати нам кредиту. Обгрунтування, як на мене, не доречне.
    Фракція Радикальної партії не буде голосувати завтра за жоден урядовий закон, поки Гонтарєва не буде відправлена у відставку. І не треба звинувачувати нас у розколі коаліції. Її розколюють ті, хто освячує мародерську політику керівництва Нацбанку
    المزيد من النفط

Зато я знаю к кому бы ты таскала свои зараженные или поломавшиеся компьютеры, если бы я жил в соседнем колхозе = )
    Та я краще їх у ставку утоплю, ніж звернусь до тебе за поміччю.
    Утоплю і нові куплю ! Бо вони швидко застарівають.
    Не буду я якесь старе залізо тягати аж у сусідній колгосп до наркомана.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Яценюк назвав сільське господарство єдиною галуззю в Україні, яка нині демонструє зростання. "Єдина галузь, яка сьогодні демонструє зростання, – сільське господарство. Наполягав і наполягаю, що зараз у нас є дві точки росту в української економіки. Перша – це сільське господарство. Друга – це енергетика. Наше завдання – зробити все для того, щоб Україна повернула вплив на світовому продовольчому ринку. Всі можливості є. У когось є нафта, у когось є газ. У нас є земля і можливість нагодувати Україну і годувати значну кількість країн, які повинні валютою платити Україні за те, що ми продаємо сільськогосподарську продукцію", - написав прем'єр на своїй сторінці у Facebook."
    Пророк

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    В 21 веке в идеале надо быть страной и аграрной, и индустриальной, и постиндустриальной одновременно!
    Я за хорошую торговлю с/х с западом и внутри страны, я автоматически желаю всем колхозникам много работать и много зарабатывать!
    А украинским автомобильным студиям желаю производить такие автомобили, которые можно повесить на фон в телефоне!
    А украинским предпринимателям деньги на покупку сайтов!
    аминь!

У нас є земля і можливість нагодувати Україну і годувати значну кількість країн, які повинні валютою платити Україні за те, що ми продаємо сільськогосподарську продукцію"
    а кого годувати будемо? хто там в нас недоїдає?
    المزيد من النفط

а кого годувати будемо? хто там в нас недоїдає?
    За даними Організації з питань продовольства і сільського господарства ООН (FAO), за останнє десятиліття світові ціни на продовольчі продукти зросли майже удвічі.

Зростання світових цін на продовольство спостерігається і у 2010 р. Якщо в грудні 2009 р. загальний індекс цін на продовольчі продукти[1] складав 172,4 % (на цукор – 334,0 %, масла і жири – 169,3 %, зернові – 171,1 %, молоко – 215,6 %, м’ясо – 120,1 %), то у грудні 2010 р. він зріс до 214,7 %, при цьому індекс цін на цукор сткладав 398,4 %, масла і жири - 263,0 %, зернові - 237,6 %, молоко - 208,4 %, м'ясо - 142,2 % (рис. 1). «Фронтальне» зростання основних цінових індексів дало експертам підстави говорити про загострення світової продовольчої кризи та сформувати негативні для споживачів прогнози щодо подальшої цінової динаміки на ринку агропродукції.

Об’єктивними причинами світової тенденції підвищення цін на ринках агропродукції є наступні.
    1. Населення планети постійно збільшується стрімкими темпами. Так, якщо у 1990 р. чисельність населення світу становила 5,26 млрд осіб, то вже у 2009 р. – 6,6 млрд. При цьому останнім часом 90 % приросту населення припадає на слаборозвинені країни. Серед регіонів за народжуваністю лідирує Африка (45 новонароджених на 1 тис. населення), друге місце посідає Латинська Америка – 31, третє – Азія – 29 осіб [2].

2. Триває тенденція зменшення площ, придатних для обробітку сільськогосподарських культур. У сільськогосподарському обробітку у світі перебуває 4810 млн га земель (у т. ч. рілля – 1340 млн га, луги і пасовища – 365 млн га). Найбільшими розмірами ріллі володіють США (185 млн га), Індія (160 млн га), РФ (134 млн га), Китай (95 млн га), Канада (46 млн га), Казахстан (36 млн га) та Україна (32 млн га). При цьому, Земля щороку втрачає від 5 до 10 млн га сільгоспугідь через погіршення навколишнього середовища, ще 19,5 млн га втрачається щороку через стрімкий розвиток промисловості та ринку нерухомості[3].

3. Скорочення пропозиції аграрної сировини, пов’язане з несприятливими погодними умовами, стихійними лихами у деяких країнах-виробниках. Повідомлення про низькі врожаї пшениці в Росії, Україні, Казахстані та Канаді у 2010 р. призвели до стрімкого зростання цін на цей вид продукції, які підвищились більш, ніж на 70 % за два літніх місяці 2010 р. и т. д...
+ Ответить в теме
Страница 68 из 133