Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1101Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 131 из 155
Показано с 1,301 по 1,310 из 1546.
 1. #1301
  Offline
  Пророк

  Re: Курс гривні. Валютна політика. Грошово-кредитна політика НБУ та інше  «Брошура Тарути»: повний текст документа з D.C.
  Валерію Гонтареву звинуватили в лобізмі російських банків, відмиванні капіталу, зв’язках ICU і ВТБ тощо.
  МАРГАРИТА ОРМОЦАДЗЕ

  «Брошура Тарути»: повний текст документа з D.C.
  У розпорядженні редакції Forbes з'явилася вже легендарна «брошура Тарути». Йдеться про інформаційні матеріали, які Сергій Тарута роздавав у Вашингтоні на зустрічі Міжнародного Валютного Фонду та Світового банку. У цих матеріалах міститься жорстка критика на адресу глави НБУ Валерії Гонтаревої.
  Саму брошуру розповсюджували 6–10 жовтня, але говорити про неї почали сьогодні, коли на сайті НБУ опублікували новину про те, що в буклеті міститься неправдива інформація. «Провокація, яка була здійснена у Вашингтоні – то лише одна ланка інформаційної кампанії, спрямованої на дискредитацію глави НБУ», – мовиться в новині центробанку України. Також, мова йде про те, що центробанк звернувся до Генеральної прокуратури, СБУ й Антикорупційного бюро щодо діяльності народного депутата.
  НБУ висловлює претензії зокрема до Асоціації українських банків і Олександра Сугоняко, за участю яких була підготовлена брошура. «АУБ не представляє інтересів банківської громадськості, бо давно втратила і авторитет, і більшу частину членів»
  , – повідомляють у НБУ.
  «Ні я, ні АУБ авторами документа не є, але ми перевіряли вміст на предмет правильності та достовірності цифр», – сказав Олександр Сугоняко Forbes.
  Які ж «провокаційні, недостовірні» цифри наведено в листівці?
  На 30 аркушах брошури під назвою «Гонтарева: Загроза для економічної безпеки України» міститься інформація про те, що компанія ICU брала участь у фінансуванні російського бізнесу компанії «Рошен»; про зростання частки та впливу російських банків в українській економіці за час роботи Валерії Гонтаревої в НБУ; про зв’язок ICU з керівництвом російського державного банку ВТБ; операції із відмивання грошей держави через облігації; співучасть у банкрутстві банку «Хрещатик»; корупційну допомогу «Платинум Банку» тощо.
  На момент публікації матеріалу зв’язатися із Сергієм Тарутою не вдалося. Однак, джерела Forbes натякнули, що скандал пов’язаний із публічною діяльністю бізнесмена й народного депутата, зростанням впливу пов’язаного з ним об'єднання українських підприємців і так далі.
  Публікуємо скан брошури, з якого читач може зробити свої висновки про те, що відбувається.
  потішила критика Гонтаревєї на адресу АУБ і Сугоняко. приблизно так перший секретар КПУ Івашко 20 років тому критикував Чорновола і Лук'яненка: отщепенци, наймити ЦРУ, яких давно відкинув український народ.
  Сугоняку я знаю (заочно) з 1989 року, коли його обрали до ВР в Житомирі, разом з Яковом Зайком, якого вбили на Майданы. Це дуже грамотний фахівець.(На відміну від Гонтаревої.) Він і Арбузову був як кістка в горлі. Прийом не новий: переключити дискусію з її предмету на особу "критика".

  власне скани тут: http://forbes.net.ua/ua/business/142...okumenta-z-d-c

  в іншій темі я вже написав, що
  В Україні зняли санкції з "дочки" банку Путіна
  Санкційну заборону на операції з акціями "БМ Банку", введена у вересні 2015 року, не продовжили
  Про це заявили в прес-службі Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку про ринок цінних паперів (ДКЦПФР). "Обмеження щодо БМ Банку комісія застосувала на виконання рішення РНБОУ, в якому було вказано термін на один рік (до 29 вересня). Інших розпоряджень від РНБОУ ми не отримували", - заявили в прес-службі ДКЦПФР.

 2. #1302
  Offline
  Пророк

  Re: Курс гривні. Валютна політика. Грошово-кредитна політика НБУ та інше


  Національний банк звернувся до правоохоронних органів щодо відкриття кримінального провадження у зв’язку з розповсюдженням провокаційних матеріалів Сергієм Тарутою
  14.10.2016

  прес-реліз

  Національний банк України 13 жовтня 2016 року звернувся до СБУ, Генеральної прокуратури та Національного антикорупційного бюро України з проханням відкрити кримінальні провадження у зв’язку з розповсюдженням провокаційних матеріалів з голослівними звинуваченнями на адресу Голови Національного банку України.

  Йдеться про тенденційну підбірку неправдивої інформації під назвою «Загроза економічній безпеці України», яка розповсюджувалася українським бізнесменом Сергієм Тарутою перед початком зустрічі країн-членів Міжнародного валютного фонду та Світового банку у Вашингтоні (США), що проводилась з 06 по 10 жовтня 2016 року. У збірці зазначено, що над її підготовкою працювала Асоціація українських банків, яку очолює Олександр Сугоняко. Наразі Асоціація не представляє інтересів банківської спільноти, адже вже давно втратила і авторитет, і більшу частину членів. На офіційному сайті асоціації вказано, що остання робоча зустріч її членів відбулася у 2014 році.

  Голова Національного банку України Валерія Гонтарева на зазначеній зустрічі представляла державу як голова офіційної делегації України. У порядку денному зустрічі, серед інших, розглядалися важливі для України питання, зокрема щодо:

  - реалізації програми Міжнародного валютного фонду розширеного фінансування відносно України;
  - запровадження допомоги зацікавлених сторін в розвитку українського ринку капіталів;
  - співпраці Національного банку з центральними банками провідних країн світу.

  Брошюра, яка розповсюджувалась особисто Сергієм Тарутою, представляє собою збірку неправдивої, провокаційної, викривленої інформації та голослівних звинувачень офіційної особи в корупційній діяльності, розвалі банківської системи та створенні загрози економічній безпеці України. Частина інформації вже розповсюджувалась останнім часом на сайтах сумнівних інтернет-видань та неодноразово спростовувалась як самим Національним банком, так і Національним антикорупційним бюро України.

  У декількох випадках, коли можливо було встановити конкретних розповсюджувачів цієї неправдивої інформації, Національний банк звертався до суду за захистом своєї ділової репутації та зобов’язанням спростувати недостовірну інформацію. Наразі триває судовий розгляд цих справ, причому відповідачі (зокрема народні депутати Костенко П.П. та Головко М.Й.) не відвідують судових засідань, намагаючись уникнути відповідальності за свою протиправну діяльність.

  Вочевидь, метою осіб, які розповсюджували вищезазначені матеріали на зустрічі країн-членів МВФ та СБ, є цілеспрямовані намагання дискредитувати діяльність Голови Національного банку, перешкодити виконанню нею службових обов'язків і таким чином здійснити на її діяльність незаконний вплив. Такі дії містять ознаки злочину, передбачені статтею 344 Кримінального кодексу України, і винні мають бути покарані. Покаранням за даний злочин може стати обмеження або позбавлення волі на строк до двох років.

  "Деяким нашим землякам-олігархам, на жаль, й досі немає ніякого діла до розвитку та процвітання України. Їх турбують власні жадібні інтереси, на заваді яких став Національний банк, позакривавши банки-пилососи, за допомогою яких вони десятками років кредитували власний бізнес та виводили з економіки країни мільярди гривень. Тому замість конструктивного діалогу із закордонними партнерами та друзями України вони обирають шлях інсинуацій та брудних провокацій, не соромлячись розповсюджувати брехливі матеріали навіть на засіданні МВФ", - зазначила Голова Національного банку Валерія Гонтарева.

  Представники країн-членів МВФ та СБ, які добре знайомі з роботою керівництва Національного банку, адже постійно здійснюють технічну та консультаційну допомогу, були глибоко здивовані та обурені такими низькопробними провокаціями, та висловили свої слова підтримки Голові Національного банку.

  Такі дії також направлені на підрив економічної та інформаційної безпеки України (стаття 111 Кримінального кодексу України, карається позбавленням волі на строк від 12 до 15 років), оскільки від сприйняття учасниками наданої неправдивої інформації може залежати результат розгляду питань, що мають важливе значення для України, тобто неправдива інформация може нанести безпосередню шкоду державним інтересам та її економічній безпеці.

  Кричущий випадок беззаконня та свавілля, пов'язаний із розповсюдженням фейкової інформації у Вашингтоні, не повинен залишитися безкарним. Тому НБУ, керуючись статтями Кримінального процесуального кодексу України та Закону України "Про Національний банк України" просить негайно порушити кримінальні провадження та розпочати досудове розслідування щодо вищенаведеної злісної інсинуації.

  Провокація, яка була вчинена у Вашингтоні – це лише одна ланка у ланцюжці інформаційної кампанії, направленої на дискредитацію Голови Національного банку України. За нашою інформацією, продовження провокаційних дій планується на засіданні Верховної Ради України у вівторок 18 жовтня 2016 року.
 3. #1303
  Offline
  Пророк

  Re: Курс гривні. Валютна політика. Грошово-кредитна політика НБУ та інше


  Helgi Sharp
  Оказывается, вояж Таруты в Вашинтон с пасквилями против НБУ был артиллерийской подготовкой перед сегодняшним демаршем "Батькивщины" (от имени всего народа!) немедленно снять Гонтареву. Никогда не был от неё в восторге, но сейчас даже зауважал. Ибо Йулины истерики - лучший маркер того, что человек на своём месте.
 4. #1304
  Offline
  Пророк

  Re: Курс гривні. Валютна політика. Грошово-кредитна політика НБУ та інше


  Познавательно для нашей страны!!!!
  В том числе и об отношении МВФ со странами-кредиторами......

  Джон Перкинс "Исповедь экономического убийцы"

  8мин. 35 сек.
  СЕНСАЦИЯ -21 века ! срочно ВСЕМ смотреть! Джон Перкинс - Исповедь экономического убийцы - https://www.youtube.com/watch?v=LCyJLOISK_o

  1час 04мин. 26сек.
  Спецслужбы США получают контроль во всем мире. Исповедь экономического убийцы - https://www.youtube.com/watch?v=hTCgEdK6_tc

  PS: Банк с итальянскими инвестициями покупает (слияние) российский инвестор!!! Банковский иностранный капитал бежит с нашей страны.................
 5. #1305
  Offline
  Пророк

  Re: Курс гривні. Валютна політика. Грошово-кредитна політика НБУ та інше


  Кремлевские консервы и проститутки в едином порыве! 6. #1306
  Offline
  Пророк

  Re: Курс гривні. Валютна політика. Грошово-кредитна політика НБУ та інше


  Деркач Олександр

  Слежу за сагой.
  С названием "Гонтарева погубила банковскую систему Украины". Я не являюсь адвокатом Валерии Алексеевны и никогда с ней не встречался. У меня нет бизнес- интересов ни в одном из банков. Но я 14 лет работал в этом секторе и в банковском деле немножко понимаю. Господа политики и господа банкиры, давайте не будем лукавить. И обманывать публику. Проблемы в банковском секторе начались не год и не два назад и совсем не с Гонтаревой. Они намного глубже, чем ошибки какого-то конкретного человека. Банки начали валиться 10 лет назад. Сами. Из-за жадности и некомпетентности людей, которые в них принимали решения. А также из-за некомпетентности людей, которые осуществлял за ними надзор в Нацбанке. Года до 2005 банковская система работала вполне адекватно. То, что многие банки были затем куплены иностранцам, подтверждает этот тезис. Постепенно экономика начала подниматься, повышались зарплаты, в банках появился избыток ресурсов, в первую очередь, валютных. У населения росло потребление. Банки кинулись кредитовать всё что шевелилось. Не имея ни опыта, ни прописанных процедур, ни подготовленного персонала. Были забыты экономические нормативы, риски и здравый смысл. Десятки и сотни миллионов долларов выдавались компаниям без валютной выручки. Сотни тысяч долларов - людям с зарплатой в 5000 гривен. Шли прямые инвестиции в недвижимость. Ширилось соревнование у кого быстрее заёмщик выедет на новом автомобиле. У вас вчера через час, а у нас сегодня через пол. Новые отделения банков открывались десятками каждый день. Кредитники сидели в каждом гастрономе. Я ничего не забыл, напомните? Мы с партнерами, продав банк Аваль с уровнем плохих кредитов в портфеле 2 (!) процента, с любопытством наблюдали за всем этим праздником жизни. Гадая, когда он накроется медным тазом. Через 3 года, или всё таки через 5. Накрылся через 4. Когда квартира, купленная за 300 тысяч стала стоить 100. А зарплаты стало не хватать даже на уплату процентов. Система начала сыпаться. Фактически, банковская система уже тогда развалилась. Народ побежал из банков. Ликвидности катастрофически не хватало, а прибыль не покрывала даже операционные затраты. Кредиты НБУ, выданные миллиардами долларов в гривне ситуацию с ликвидностью стабилизировали, но ни одной проблемы не решили. Я бы даже сказал, усугубили. Принеся кучу других негативов, о которых я не буду здесь писать. Потом наступил 2014 -й. Стало совсем погано. Новые миллиарды долларов благополучно отправились в топку рефинансирования. Не хочу рассуждать о том, правильно, неправильно делалось рефинансирование. Были, или не были там нарушения, это уже не важно. Печень всё равно отвалилась. Но факт остаётся фактом. Года с 2008-9 банковская система Украины перестала быть ликвидной. И в целом, и по большинству конкретных банков. Как выглядит ситуация на данную минуту, мне в цифрах неизвестно. Но думаю до выздоровления далеко. Причины те же. Незакрытые дырки в балансе, состояние экономики, риски, уровень доходности. Делает ли Гонтарева ошибки. Может и делает. Может и много. Но она явно не причина того, что произошло в банковском секторе. И на 100 процентов не человек, который единолично должен за это отвечать. Как ни хотелось бы сегодня всё свалить на неё. Сейчас она выполняет функцию ассенизатора. Очень неблагодарную. Пытаясь в луже говна нарыть островок твердой земли. Опять же рано говорить, насколько успешно. Сколько банков ещё потонет по пути, сказать трудно. Но они явно потонут. Независимо от того, будет там Гонтарева, или Пупкин. Судьба у них такая.
 7. #1307
  Offline
  Пророк

  Re: Курс гривні. Валютна політика. Грошово-кредитна політика НБУ та інше  Тарас Козак


  Тема Валерії Гонтаревої - знову найгарячіша.

  За останні кілька днів - брошура Тарути, заяви Ю. Тимошенко, резолюція профільного Комітету ВР про незадовільну роботу і рекомендація Президенту звільнити її. Найчастіше в таких заявах дика суміш напівправди та пересмикування фактів.

  Сьогодні у Realist надрукували цікавий коментар дуже шанованого мною Erik Nayman (посилання у 1-му коментарі), де він описує "помилки" Гонтаревої на чолі НБУ після 2014 року. Не можу погодитися з Еріком. Як і з більшістю, на жаль, моїх колег, друзів та ФБ-друзів, для яких Гонтарева стала втіленням некомпетентності чи, подеколи, зла. Але Ерік чітко формулює свої звинувачення, тому спробую прокоментувати їх.

  Для початку, викликає подив дата початку аналізу - 2014 рік, після Майдану, що, разом з фіксованим на 8 грн/дол курсі, натякає на фаховість попередніх керівників НБУ. Але саме слабкий нагляд за банківською системою ще з середини 2000-х та спалені при Януковичі величезні ЗВР є основною причиною глибокої кризи фінансової та банківської систем України в 2014/15 роках. Чудово про це сьогодні написав у себе на ФБ-сторінці Деркач Олександр.

  Перші дві "помилки" взагалі відносяться до часу, коли Нацбанком керував Степан Кубів, до них Гонтарева точно не причетна. Про обмеження на зняття депозитів та про доцільність рефінансування банків можна сперечатися на фаховому рівні, не варто вважати ці кроки помилками. Депозити в банківській системі короткострокові, тому таке рішення лише б трішки відтермінувало неминуче. А обмежувати зняття коштів, які лежать на поточних рахунках - це ще то питаннячко...

  Третя помилка, на думку Еріка, полягає у тому, що Нацбанк надто пізно - аж на початку 2015 року почав шукати "справедливий курс гривні". З цією думкою я погоджуся. Я послідовно критикую позицію керівництва НБУ по валютному регулюванню.

  Також Ерік звинувачує Гонтареву, що та в процесі чистки банківської системи вона вилучила мільярди гривень накопичень громадян і бізнесу. Дивно одночасно критикувати рефінанс (2 "помилка") і зачистку, яка стала результатом недостатнього рефінансу і втрати ліквідності... Окрім того, цих людських мільярдів у банках уже давно не було, ще з минулої кризи 2008/09 років. А щодо покарання "брудних" банкірів, то це ніяк не завдання НБУ чи Гонтаревої, а правоохоронних органів та судів. Де, як широко відомо, нескладно відкупитися, що, мабуть, і відбулося.

  П'ята "помилка" частково перетинається з третьою. Це купівля в кінці 2014 року на баланс НБУ великих обсягів ОВДП чи, іншими словами, незабезпечена емісія гривні. Але ж то було політичне рішення, яке ухвалювалося не Гонтаревою, а "вище". Не забуваймо, що Нацбанк став незалежним лише літком 2015 року. На цю тему я ще тоді написав такий собі трагіфарс про гривню (посилання в 2-му коментарі).

  Щодо шостої "помилки" - високої ставки дохідності по депсертифікатах Нацбанку. На мій погляд, у НБУ не було іншого виходу, ніж після скачка курсу на початку 2015 року підняти ключову ставку і починати адсорбувати гривневу масу. Цілі дві - відтягнути гривню з валютного ринку і дати можливість глибоко збитковій банківській системі хоть десь заробляти. Бо кредитувати не було кого (і до цих пір немає) у зв'язку з економічною кризою, падінням ВВП, перекредитованістю українських компаній та в умовах незахищеності кредиторів.

  Отже, з шести звинувачень чотири (як мінімум) не на совісті Гонтаревої, а два інших досить суперечливі.

  Хоча, коли бурлять пристрасті та є політичне замовлення, а ще в Валерії Гонтаревої не найкращий імідж, створений її численними ворогами, навіть факти та аргументи в її захист ніким не будуть почуті…
 8. #1308
  Offline
  Пророк

  Re: Курс гривні. Валютна політика. Грошово-кредитна політика НБУ та інше


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Тема Валерії Гонтаревої - знову найгарячіша.
  Слава Гонтаревій!!!!!!!!!!!!!!!!))))))))))))))))))
 9. #1309
  Offline
  Пророк

  Re: Курс гривні. Валютна політика. Грошово-кредитна політика НБУ та інше


 10. #1310
  Offline
  Пророк

  Re: Курс гривні. Валютна політика. Грошово-кредитна політика НБУ та інше


  Слава Гонтаревій!!!!!!!!!!!!!!!!))))))))))))))))))

  Слава колишньому бухгалтеру кондитера!!!!!!!!!!!!!!!!))))))))))))))))))
+ Ответить в теме
Страница 131 из 155

Похожие темы

 1. Янукович В.Ф.: президентство і політика
  laithemmer в разделе Політика та Історія
  Ответов: 2622
  Последнее сообщение: 11.12.2017, 20:18
 2. Що таке політика?
  ХмаркА в разделе Гумор
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.08.2009, 20:16
 3. Московитія проти України: політика... культура
  sevtavr в разделе Політика та Історія
  Ответов: 11
  Последнее сообщение: 14.07.2007, 10:04
 4. Політика Народної Екології-захисти свій Край!
  Taraslt в разделе Політика та Історія
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 18.02.2007, 10:56
 5. Газ для Росії-Політика!, а для України-тільки Бізнес?
  Taraslt в разделе Політика та Історія
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.02.2007, 08:53