Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей947Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 108 из 133
Показано с 1,071 по 1,080 из 1321.
    Пророк

re: Курс гривні. Валютна політика. Грошово-кредитна політика НБУ та інше

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    закладали в бюджет на 2016 рік 24,10 грн.,
    Бюджет на 2016 рік розрахували по курсу 24,10 гривні за долар. В той же час, компанія, в якій багато років працювала голова Нацбанку Валерія Гонтарева, розрахувала курс гривні, виходячи з того, що долар буде коштувати трохи більше 30 гривень..................

Ще кілька років тому, при розрахунках курсу гривні, всі розумні люди орієнтувалися на той курс, який закладав для своїх компаній Рінат Ахметов. Зараз треба дивитися на те, що говорить компанія Валерії Гонтаревої.

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Dracon, Першими пам’ятними монетами, введеними в обіг у новому 2016 році, стануть монети “Щедрик (до 100-річчя першого хорового виконання твору М. Леонтовича)”.

Національний банк України 5 січня 2016 року вводить в обіг ці дві пам’ятні монети номіналом 5 гривень з нейзильберу та 20 гривень зі срібла. Тираж монет – 50 000 та 3 000 відповідно.

Презентація пам’ятних монет, на яку запрошуються зацікавлені представники ЗМІ, відбудеться у Музеї грошей Національного банку України завтра о 15.00.
    Banned

Ликбез всем ватным совкам:

Впрочем видос можно назвать "Бред Гонтаревой", "бред Яресько" или "Бред кроля"
    Пророк

Sky, чё так персонально то?

Sky, чого так особисто, га?

Sky, che so personally?

PS: Хоч, якась надія на націнальну валюту від "Індекса БігМака" ))))))))))))))))))

Британське видання The Economist посилаючись на дані оновленого "індексу БігМака", заявляє, що курс української валюти недооцінено на 68,7% (про це повідомляє The Economist). У статті йдеться, що справедливий курс української гривні відносно долара має становити не 23,4 гривні, а всього лише 7,3 гривні.

Зазначається, що національна валюта України посідає лише третє місце серед недооцінених валют світу. Перше і друге місця експерти присудили венесуельському болівару та російському рублю.

Якщо в США БігМак коштує 4,93 долара, то у Венесуелі в доларовому еквіваленті його ціна складає 0,66 долара. Отже, болівар недооцінено на 86,5% і курс долар має коштувати не 198,7, а лише 26,77 болівара.

Крім того, в Росії БігМак коштує лише 114 рублів або 1,53 долара проти 4,93 в США. Таким чином виходить, що російський рубль недооцінений на 69% - згідно з "індексом БігМака" за 1 долар повинні давати не близько 75 російських рублів, а більш ніж втричі менше - 23,1 рубля.

До п'ятірки найбільш недооцінених валют також потрапили південноафриканський ранд і малайзійський рінггіт. Найбільш переоціненою валютою виявилися швейцарський франк (30,7%), шведська крона (6,1%) і норвезька крона (5,8%).

"Індекс БігМака" було вигадано The Economist 1986 року в якості визначення вартості валют на їх "правильному" рівні. Індекс засновано на теорії паритету купівельної спроможності, згідно якої валютний курс має вирівнювати вартість кошика товарів (в даному випадку бургера) в різних країнах.

Зазначається, що бургерноміка ніколи не була точним показником точної купівельної вартості валюти, а була лише інструментом для спрощення теорії обмінного курсу. Тим не менше, "індекс БігМака" став міжнародним стандартом, включеним до низки економічних підручників і, щонайменше, 20 академічних досліджень.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Dracon, мій допис стосувався ось цього вашого поста http://www.poltavaforum.com/politika...tml#post419392 Ви тоді панікували і говорили про деномінацію. А виявилось так, як говорив я, що інформація напевне стосується до випуску ювілейних і колекційних монет, а не деномінації. І згадав вас, щоб звернути увагу на офіційну інформацію НБУ щодо випуску ювілейних монет "Щедрик". А про те джерело, з якого ви взяли інформацію про деномінацію через випуск монет, в народі говорять "чули дзвін, та не знали, де він".
    Banned

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    Хоч, якась надія на націнальну валюту від "Індекса БігМака"
    Фиг там, они и рубль на 70 процентов недооценили, они ЗВР, наверное, картошкой считают
    Пророк

Ответ Сообщение от parashenjka Посмотреть сообщение
    я знаю выход для перехода на ЕВРО или Доллар -- это currency board. Отличный старт!
    Валютные резервы страны должны полностью покрывать объём национальной валюты в обращении (обычно они составляют 110—115 % денежной базы M0).
    у нас есть эти 110-115% ?

Страны, использующие валютную привязку

Привязка к доллару США

Гонконгский доллар
    Бермудский доллар
    Восточно-карибский доллар
    Доллар Каймановых островов
    Франк Джибути

Привязка к евро

Болгарский лев
    Датская крона
    Конвертируемая марка БиГ
    Франк КФА
    В первом случае Гонконг, во втором Дания, остальным я смотрю не сильно это и помогло.
    К тому же currency board - это не прямой переход на евро, а только фиксированная привязка к курсу.
    Banned

Я не понимаю, что вы делаете, защищаете эту галимую недовалюту? По-другому я не понимаю, как можно так упорото бороться с нормальными деньгами? Так и чем вы от путиноидов отличаетесь, которых в ватности обзываете?
    Видео хоть смотрел?

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    К тому же currency board - это не прямой переход на евро, а только фиксированная привязка к курсу.
    Из расчета на ЗВР! А без ЗВР, которых у нас "нет" твоей гривной можно только кое-что подтереть! Если бы у Украины не было ЗВР, то уже с мешком бы в магазин за хлебом ходил

Пророк

Я не понимаю, что вы делаете, защищаете эту галимую недовалюту? По-другому я не понимаю, как можно так упорото бороться с нормальными деньгами?
    А кто с ними борется? Я обеими руками за зарплату в евро.
    Просто кроме тебя никто не понимает, как это сделать лишь по своему хотению.

Из расчета на ЗВР! А без ЗВР, которых у нас "нет" твоей гривной можно только кое-что подтереть!
    не понял мысли.

Видео хоть смотрел?
    вечером посмотрю
    Banned

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    не понял мысли.
    ЗВР достаточно, чтобы был тот курс, который ты видишь на рынке
    А, currency board даст стабильность валюте. При этой системе нацбанк превратится в просто обменник валюты и утратит функцию "хочу печатаю, хочу не печатаю", и прекратится масса спекуляций, благодаря которым тебя опустили в три раза! Думаешь Яйценюх умен? Послушай, что этот дурак несёт:

Идиот, блять... И это премьер министр говорит устами сраного Старикова!
    И скажи, что эти упыри не сделали так, как он сказал в этом видео? Скажи!
    А теперь вопрос: и при чем тут суды? Вам этими судами все мозги проели! За деревьями леса не видите!

Но там же на гривне Кобзарь нарисован и Леся Украинка, и Сковорода, и прочие бумагамараки, способствовавшие превращению территории в галимое крепостное государство с тотальной промывкой мозгов всяким патриотичным бредом!
+ Ответить в теме
Страница 108 из 133