Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 15.
    part of me
    Lol

Вітаю всіх з Днем незалежності України

Казати багато не буду. Вітаю всіх дякуючи Гіпер.нет від Джинс. Зараз знаходжуся десь між Києвом та Львовом.
    Хочу подякувати всім, хто віддав своє життя в прямому і переносному сенсі за те, щоб Україна таки стала незалежною. Нехай все не так вже і гарно, і багато, чого не так, як би хотілося, але Україна відстояла свою незалежність, а це нехай і перший, але важливий крок.

Слава Україні! Українцям Слава!

Odo
    -

Re: Вітаю всих з Днем незалежності України

Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Слава Україні!
    Навіки Слава!
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Навіки Слава!
    Празник не дома праздновали...
    Приятно сидя за рубежом рассуждать о том как должно быть...
    Делать то оно всегда не интересно и тяжело...
    Опять же можно гордиться умными мыслями облагополучии Родины... находясь далеко от не...
    модератор

:heat:

Чё самое забавное, за весь вечер( а вечер был длинным - парк Победы, Робин Гуд, Сплит :) ) не видел ни одной вышиванки О_о !
    Пророк

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    :heat:

Чё самое забавное, за весь вечер( а вечер был длинным - парк Победы, Робин Гуд, Сплит :) ) не видел ни одной вышиванки О_о !
    Та лана! Були вишиванки, я хоч і не святкував і в центрі мимоходом був, але людей у вишивинках таки бачив достатньо. Приємно, шо молодь у них вдягнута була
    модератор

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    Та лана! Були вишиванки, я хоч і не святкував і в центрі мимоходом був, але людей у вишивинках таки бачив достатньо. Приємно, шо молодь у них вдягнута була
    Я же не сказал что не было, я сказал - не видел.
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Казати багато не буду. Вітаю всіх дякуючи Гіпер.нет від Джинс. Зараз знаходжуся десь між Києвом та Львовом.
    Хочу подякувати всім, хто віддав своє життя в прямому і переносному сенсі за те, щоб Україна таки стала незалежною. Нехай все не так вже і гарно, і багато, чого не так, як би хотілося, але Україна відстояла свою незалежність, а це нехай і перший, але важливий крок.

Слава Україні! Українцям Слава!
    Полтава - штатюжная быкота.
    Стоит вышиванка оч дорого, а погнать на..... ничего деф и раст -форева в нете
    уродам место на земле
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Жук©® Посмотреть сообщение
    Полтава - штатюжная быкота.
    Що таке "штатюжная"?

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Празник не дома праздновали...
    Приятно сидя за рубежом рассуждать о том как должно быть...
    Делать то оно всегда не интересно и тяжело...
    Опять же можно гордиться умными мыслями облагополучии Родины... находясь далеко от не...
    З[COLOR="Red"]АЗДРІСТЬ, -рості, ж., без додатка, до кого і рідко на кого – що. Почуття роздратування, досади, викликане якоюсь перевагою, вищістю, добробутом іншого. // Пристрасне бажання мати що-небудь, досягти того, що є в іншого. ** На заздрість кому – так (такий, таке і т. ін.), що може хтось позаздрити.
    Odo
    -

Re: Вітаю всіх з Днем незалежності України

Багато народів Землі про неї мріє, та не багато хто її отримує, і ще менше тих, хто усвідомлює справжню коштовність цього дару.

Вітаю всіх тих, хто усвідомлює, з 17-ю річницею української незалежности!

Згадаймо, як це було:

А починалося все ще 22 січня 1918 року:
    IV Універсал

22 січня 1918 — проголосив УНР «самостійною, ні від кого незалежною, вільною суверенною державою українського народу», а виконавчий орган, Генеральний Секретаріат — Радою Народних Міністрів. Він замінив постійну армію міліцією, доручив провести вибори народних рад — волосних, повітових і місцевих, установив монополію торгівлі, контроль над банками, підтвердив закон про передачу землі селянам без викупу, прийнявши за основу скасування власності і соціалізацію землі. Доручив Раді Народних Міністрів продовжувати розпочаті переговори з центральними державами і довести до підписання миру; закликав усіх громадян УНР до боротьби з більшовиками.

Умови IV універсалу

1. УНР проголошується незалежною, вільною суверенною державою українського народу;
    2. З усіма сусідніми країнами УНР прагне жити у мирі та злагоді;
    3. Влада в Україні належить народу України, від імені якого вони не зберуть українські установчі збори, буде правити ЦР;
    4. Піддано жорстокій критиці політику більшовиків, яка веде до громадянської війни;
    5. УЦР зобов'язується вести боротьбу проти прибічників більшовиків в Україні;
    6. УЦР зобов'язувалась негайно почати мирні переговори з Німеччиною;
    7. УЦР планує провести земельну реформу в інтересах селян;
    8. Держава має встановити контроль над торгівлею та банками

III і IV Універсали поставлено на голосування членами Малої Ради, чим надано їм значення законопроектів.
    Пророк

Re: Вітаю всіх з Днем незалежності України

присоединяюсь к поздравлениям! :)
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя