Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей744Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 36
Показано с 51 по 60 из 357.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: До армії

Сьогодні скидав гроші - все ок. Лайта номер картки повторила. А перенести тему в топ може тільки Фрагов. Напишу йому.

ри?

У зв’язку із загостренням ситуації на сході, хлопців дуже швидко готують, втискуючись в короткі строки. Щоб встигнути до відправки Фаба в зону АТО, бажано перерахувати гроші по понеділок включно.
    Хто має конкретні пропозиції стосовно спорядження, зв’яжіться будь ласка з Сашком.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Ше раз, конкретний пост:
    laithemmer, це не зовсім той пост, про який я говорив. В мене у ВК в друзях втричі більше людей, ніж на цьому форумі буває, а в моїх друзів, ще є друзі + спільноти полтавські можна долучити, якщо все це грамотно оформити.
    Я то гроші скину,але можна б і ефективніше. Дивіться самі.
    змія болотяна ОЧКОва

Яка бригада? Фізично спорядження е? Чи тільки гроші?
    Пророк

мама родная! на неделю "выпал", а тут такое!
    Пророк

Фаб тут не з'являється (може це і правильно), але мені він написав: "Видали абсолютно все". Таким чином, йдеться, мабуть, про шолом і бронек (і тактичні окуляри?). Гранатомета і форму ми йому купляти не будемо.
    Гранатометник - це мегакруто.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Фаб тут не з'являється (може це і правильно), але мені він написав: "Видали абсолютно все". Таким чином, йдеться, мабуть, про шолом і бронек (і тактичні окуляри?). Гранатомета і форму ми йому купляти не будемо.
    Гранатометник - це мегакруто.
    завтра має надійти ще близько 2к від мого російського товариша та його фінської знайомої яку він до цього теж залучив

коли у Фаба все є, купіть шось потрібне та передайте йому, він я думаю знайде кому це стане в нагоді
    Odo
    -

Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    https://lh6.googleusercontent.com/-f...o/getImage.jpg
    И Здоровым !!!
    Пророк

хм... хтось пробував в останній час на картку кинути грошей? В мене написало, що переказ неможливий і буде заблокований. Глюки привата?
+ Ответить в теме
Страница 6 из 36