Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей744Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 36
Показано с 41 по 50 из 357.
    Пророк

Re: До армії

Запитаю в Одо, він теж просив номер картки. А до кого звертатися, щоб Одо міг бачити цю закриту тему?

Пророк

сказав свому російському товаришу (жіве у Фінляндії), що гроші збираємо на бронік і каску, теж скине трохи, тільку прохава полонених не брати

ПЕРЕНЕСІТь БУДьЛАСКА ТЕМУ НА ПЕРШУ СТОРІНКУ ТА ЗАКРІПІТь У ТОПІ, ЛЮДИ ЯКІ ХОЧУТь ДОПОМОГТИ Є, АЛЕ ВОНИ МОЖУТь І НЕ ЗНАТИ ПРО ТАКУ ПОТРЕБУ!!! З повагою, Ігор
    ри?

Ihor, зробила, що змогла - все інше діло не за мною.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Запитаю в Одо, він теж просив номер картки. А до кого звертатися, щоб Одо міг бачити цю закриту тему?

Дяка, я вже бачу її, хтось добрий зробив! Скажіть, хто в курсі, скільки Фабу ще не вистачає грошей на повноцінний захист себе?
    Пророк

Так какой верный номер карты?
    Пророк

Така тема і була закрита?
    Не-е-е, ну люди ви дайьоте...
    Завтра теж кину на карту грошей, тільки я не зрозумів, куди потом треба написати і навіщо?
    Така тема, повинна бути на головній. Зараз нас багато піде до війська, мабуть.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Pentax Посмотреть сообщение
    Так какой верный номер карты?
    Ось інфа від адвоката:

...по картці поправка 5168 7572 1329 4871
    Пророк

Треба в топ, однозначно. Я тільки що побачив цю тему.

І ще, є така пропозиція. Хтось з форумчан, які в курсі справи і мають ІРЛ контакти з людьми, які займаються цим питанням. Давайте створимо нормальний інформаційний пост, в якому буде чітко написано кому, навіщо і як ми хочемо допомогти. З правильно вказаними даними і реквізитами, бажано з фотографією Фаба (психологічно краще сприймається така інфа і більше довіри) але, якщо фото з питань безпеки небажане, то ладно. Також непогано було б, якби було чітко зазначено, який конкретний бронік чи каску ми хочемо купити і скільки для цього потрібно. Коротше максимум інфи.
    Все це треба зробити, щоб допомога не обмежувалася лише нашим форумом, щоб ми могли запостити це також у соцмережах чи ще десь.

з.і. та й для нашого форуму такий зведений пост згодиться, щоб люди по всій темі не шукали, що до чого.
    Філософф

Тему й справді варто прикріпити десь вгорі. Їй тиждень уже, а я тільки сьогодні побачив.
    ри?

Ше раз, конкретний пост:

Карта Приватбанку 5168 7572 1329 4871
    Отримувач Шульженко Олександр Юрійович aka DevilsAdvocate

Він займається спорядженням Фаба, тому всі, хто хоче допомогти, можуть перераховувати гроші на його карту. Сашко просив, щоб обов’язково перевіряли отримувача і писали суму, яку кидаєте, щоб потім він міг дати роз’яснення, скільки надійшло і куди що витратилося.
    Якщо комусь потрібно буде детально щось пояснити, можу скинути в ПП номер телефона Сашка.

Якщо хтось має якусь пропозицію стосовно спорядження, можна написати чи подзвонити Сашку.
+ Ответить в теме
Страница 5 из 36