Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей744Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 31 из 36
Показано с 301 по 310 из 357.
    bvn
    йог на танке

Re: До армії

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Чи загрожує мені штраф за відсутність віійськового квитка? І чи маю я йти до військомату без повістки для врегулювання цього питання?
    Просто зараз на роботі йде уточнення даних працівників і військомат виявив інтерес до мене.
    Чесно кажучи, в мене була схожа ситуація. Я не знав, що маю кудись йти, а коли звільнявся з першого місця роботи, то в бігунок був вписаний і військомат. От коли я туди пішов, то мізки мені там протрахали добряче, але штамп поставили і відповідну бамажку (не знаю, як її правильно називать, це не військовий білет) видали без штрафу.

Зануда

infospacer, так, служив у 17-й. Вона не розформована, просто реорганізована відповідно до штатного розкладу. Під час мобілізаційних заходів на базі 17-ї були створені "зайві" батальйони на час підготовки. Зараз кілька батальйонів передані у 53-ю бригаду. Зокрема і я вже належу до 53-ї. Зараз ми проходимо доукомплектацію, наступне завдання - рубіж Авдіївка-Піскі.
    23q
    23-й участник

короче полторушку уже будут служить
    Зануда

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    короче полторушку уже будут служить
    Є посилання на офіційне джерело? Кого саме це торкнеться?
    23q
    23-й участник

fabulist, ну тех кого забрали прошлой зимой, объявили. бригаду могу уточнить. ну и пациков у которых дембель задержади на 2 месяца...пока...
    а так оно все неофициально, и призывать неофициально, в разрез законов.
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    fabulist, ну тех кого забрали прошлой зимой, объявили. бригаду могу уточнить. ну и пациков у которых дембель задержади на 2 месяца...пока...
    а так оно все неофициально, и призывать неофициально, в разрез законов.
    И я такое слышала по телеку, что задержат еще на 2 месяца. Кум был мобилизован весной прошлого года, то в начале мая этого года и вернулся. Но отдохнул дома месяц и по собственному желанию опять мобилизовался.
    Зануда

Та ні, таке на рівні чуток постійно крутиться у ефірі ))) Я думав нарешті спромоглися щось офіційно висловити з цього приводу.
    Відносно мобілізації існує, принаймні, Указ Президента. У низку законів були внесені зміни. Можна сказати , що з юридичного боку це сумнівно, але не сказав би "все неофициально". Про демобілізацію хвилі, з якою я пішов до армії, вже вийшов Указ Президента. Терміни там вказані.
    Незрозуміло.
    23q
    23-й участник

fabulist, ну зимой забрали должны были вернутся зимой этой, а им говорят расслабьте булочки, летом 2016.
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    У низку законів були внесені зміни
    ЗАКОН УКРАЇНИ “Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення порядку проходження військової служби та питань соціального захисту громадян України, які проходять військову службу під час особливого періоду”

8) частину першу статті 23 викласти у такій редакції:

“1. Строки строкової військової служби в календарному обчисленні встановлюються:
    для солдатів і матросів, сержантів і старшин, які проходять строкову військову службу в Збройних Силах України та інших військових формуваннях, - до 18 місяців;
    для осіб, які під час призову на строкову військову службу мали ступінь вищої освіти магістра, - до 12 місяців.”

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/w...1?pf3511=53013
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Но отдохнул дома месяц и по собственному желанию опять мобилизовался.
    есть такое, затягивает некоторых личностей, которым на гражданке скучно\не реализуемо

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    які проходять строкову військову службу в Збройних Силах України та інших військових формуваннях
    разве это касается не только "строковой" службы?
+ Ответить в теме
Страница 31 из 36