Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей744Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 36
Показано с 21 по 30 из 357.
    Пророк

Re: До армії

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    хто там займається допомогою Фабу,
    Я не займаюсь, але передам Адвокату, щоб він до тебе обізвався через ПП.
    Дякуємо за небайдужість! І вкотре: приємно читати тебе українською.
    Нагадую форумчанам, що людина перейшла на рідну мову в світлі подій, і природньо спілкується нею ось уже скільки часу. А розмов в темах мовних! Як це важко, та навіщо, та яка була мова Київської Русі. А Ihor взяв, перейшов і все.

Нервова, курррва

Офтоп:
    Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    І вкотре: приємно читати тебе українською.
    Теж зауважила. Справді приємно! І загалом, якось дивишся на тих "старожилів", із якими колись були дурні суперечки і все таким далеким здається. Приємно за усіх нас! І навіть, якби Ігор і не писав би українською, все одно приємно за те... за те, що ми єдині... Не має значення ні національність, ні мова спілкування. Є - батьківщина! Сорі, за пафос!
    ри?

Карта Приватбанку 5168 7572 1329 4871
    Отримувач Шульженко Олександр Юрійович aka DevilsAdvocate

Він займається спорядженням Фаба, тому всі, хто хоче допомогти, можуть перераховувати гроші на його карту. Сашко просив, щоб обов’язково перевіряли отримувача і писали суму, яку кидаєте, щоб потім він міг дати роз’яснення, скільки надійшло і куди що витратилося.
    Якщо комусь потрібно буде детально щось пояснити, можу скинути номер телефона в ПП.
    Пророк

Это карта ПриватБанка? А куда писать сумму?
    ри?

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Это карта ПриватБанка? А куда писать сумму?
    Так, приватівська, дописала уже. Просив писати на телефон, але мабуть не у всіх вийде. Хто може, на телефон, а інші - в ПП йому.
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Дзвонив Фабуліст
    Где-то попадалось что по мобильным вычиляют местоположение военных, лучше отключать.
    Пророк

завтра закинуть гроші на картку, точну сумму не знаю- десь 800-850 грв, бо там така заморочка зі зняттям коштів з картки іноземного банка в Україні, там усякі комісії, незрозуміло за яким курсом будуть конвертувати і т.д.

точну сумму повідомлю завтра у вечорі

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Так, приватівська, дописала уже. Просив писати на телефон, але мабуть не у всіх вийде. Хто може, на телефон, а інші - в ПП йому.
    написав своє ранійше ніж прочитав твоє повідомлення
    ри?

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    завтра закинуть гроші на картку, точну сумму не знаю- десь 800-850 грв, бо там така заморочка зі зняттям коштів з картки іноземного банка в Україні, там усякі комісії, незрозуміло за яким курсом будуть конвертувати і т.д.

точну сумму повідомлю завтра у вечорі
    Спасибі, я перекажу
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Спасибі, я перекажу
    та це не мені спасибі, це Фабу спасибі, шо він за нас воює! особисто мені навіть трохи соромно
    2.0

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Где-то попадалось что по мобильным вычиляют местоположение военных, лучше отключать.
    так і є. особливо якщо скупчення. але користуються. і діла рішають. а шо робить.
    до речі, маю прицільне місце де взяти каску хорошу. 200 баксів коштує. не китай. заберу-передам, якшо товариство рішить.

Офтоп:

отакі полтавські дівчатка проходять бойову підготовку. і збираються туда. ну це так, просто в тему.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 36