Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей744Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 25 из 36
Показано с 241 по 250 из 357.
    Пророк

Re: До армії

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Таке враження в мене складається.
    Таке враження у мене склалося ще тоді, коли жив у Росії.
    Все правильно, тому і думки аналогічні.
    І "рожевих окулярів", щодо "перемир'я" чи "режиму тиші" немає!

А проблема ось у цьому:
    Тобто більша частина країни живе цивільним життям, наче вдаючи, що війна десь далеко, що її наче немає. Розважаються, працюють, живуть власними потребами.
    До того ж, ввечері я й досі маю можливість, перемикаючи канали, побачити "новини" від "Інтер" та каналу "Україна".
    ДокольЄ?

Пророк

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    До того ж, ввечері я й досі маю можливість, перемикаючи канали, побачити "новини" від "Інтер" та каналу "Україна".
    ДокольЄ?
    Дотолє, поки не виберемо у Раду 300 патріотів замість 30-ти... Це - як мінімум.
    Пророк

Схоже на те, що Раду треба "прорідити" до 100, а як не допоможе, то "до 30-ти"....
    І на крісла для нового парламенту натягти шкури тих, кого "прорідили".
    Banned

ДокольЄ?
    А то что 1+1 показывал в новогоднюю ночь выступление Газманова на фоне огромнейшей декорации "СССР" вас не смущает? Тогда, по-совести, и на "плюсы" гнать надо тоже! Логично?
    Собственно, разрешаю! Уверен, что у человека адекватного без промытых мозгов плюсы по идее должны вызвать такое же отвращение, как и интер, ибо программы их были похожи и также напичканы российским агитпропом

Схоже на те, що Раду треба "прорідити" до 100, а як не допоможе, то "до 30-ти"....
    І на крісла для нового парламенту натягти шкури тих, кого "прорідили".
    А почему тогда за колхозников голосовал? Тут кто-то не знал, что колхозники, за которых вы голосовали и раньше сидели в Раде и сколько там новых лиц появилось? 10-15 человек? Молодцы избиратели, проголосовали за "новые лица"!
    Пророк

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    А то что 1+1 показывал в новогоднюю ночь выступление Газманова на фоне огромнейшей декорации "СССР" вас не смущает?
    Мене більше "смущаетЬ" те, чого ти досі не в Тулі?
    Banned

Мене більше "смущаетЬ" те, чого ти досі не в Тулі?
    Типа отмазался от неудобного вопроса? Если "1+1" транслирует ровно такую же ватную муть, что и "Интер", то почему ты до сих пор не озабочен и его отключением тоже? А вот эту национальную шизу кому-то другому застегни!
    Пророк

... Чи має місце тенденція вважати роботу військових, солдат марною? Мені чомусь здається, що настрої змінюються від: "О, герої!" до: "Навіщо вони там штани протирають? Нехай повертаються і працюють!"...
    Перекажи йому, будь ласка:
    ні, не має (наскільки я можу узагальнювати).
    настрої "тут" такі самі, як і "там", тобто в армії, не дурні.
    які ж настрої вищого військово-політичного керівництва, ми можемо лише здогадуватись. з їхніх дій, будь вони неладні.
    все буде добре, робімо свою справу.
    bvn
    йог на танке

Цікаво, які настрої у відношенні до війни у Полтаві? Чи має місце тенденція вважати роботу військових, солдат марною? Мені чомусь здається, що настрої змінюються від: "О, герої!" до: "Навіщо вони там штани протирають? Нехай повертаються і працюють!". Чи дійсно так?
    Мені-то власне, майже однаково, бо я сам сюди прийшов і знаю навіщо. Але загальний настрій цікаво дізнатися.
    От особисто я не вивчав настрої в Полтаві, але можу бути одним з респондентів, якщо хто хоче збирати до купи думки різних людей. Так от моя думка вже міститься у листі fabulist'а, я з нею повністю згоден:

Я переконаний, пусти цю сарану далі у глибину країни, то запалає і Харків, а слідом і Полтава. Ідеологи Росії знайдуть привід і "історичні" підстави, щоб інспірувати сепраратисьтські думки, підкинути кадри та грошенят зрадникам, які розпаливатимуть цю гидоту. Таке враження в мене складається.
    Особисто я їм дуже вдячний, і особисто я практично ніде не розважаюся... так працюю на повну катушку, намагаюся після Майдана трохи відновити свої можливості, бо кому користь, якщо я віддам свої останні кошти волонтерам і ще одна сім’я залишиться без засобів до існування? А от якщо вдасться щось збудувати в плані доходів, то можна буде й виділяти щось на підтримку наших вояків. Та хоч без роботи я вже з квітня, допомогу припинив лише десь в серпні, коли вже побачив, що засоби до існування активно спливають... Це вже я мабуть виправдовуюся, мабуть, є за що виправдовуватися... Все що хотів сказати: ми їм вдячні і не вважаєм їхню справу непотрібною, передайте.
    2.0

друзів сьогодні обвалило на позиціях... якраз волонтери в гості приїхали.
    бог

Я переконаний, пусти цю сарану далі у глибину країни, то запалає і Харків, а слідом і Полтава. Ідеологи Росії знайдуть привід і "історичні" підстави, щоб інспірувати сепраратисьтські думки, підкинути кадри та грошенят зрадникам, які розпаливатимуть цю гидоту.
    ...100%
+ Ответить в теме
Страница 25 из 36