Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей744Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 24 из 36
Показано с 231 по 240 из 357.
    Пророк

Re: До армії

Питання до Фаба, ну і до всіх, хто розбирається.
    З коллегами збираємось купити перчатки на передачку в АТО. Обрали два варіанта:
    http://www.militaryshop.hotsale.ua/pro.php?p=1003671208
    http://www.militaryshop.hotsale.ua/pro.php?p=1003971773

Варто такі брати, чи краще якісь інші?

Зануда

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Варто такі брати, чи краще якісь інші?
    я думаю що це гарний вибір.
    23q
    23-й участник

fabulist, а ты не посмотрел видео?
    Зануда

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    fabulist, а ты не посмотрел видео?
    сьогодні додивлюсь
    23q
    23-й участник

fabulist, прокомменти, если не сложно потом.
    Зануда

Перебував у Кр.Розі досі. Тепер вантажимося і знову у відрядження. Бардак з документами, нічого не встигаємо...Постріляємо.
    p.s. Тепер зі мною смартфон, по можливості буду інформувати. Удачі всім )))
    Гуру

Бережіть себе! Щасти Вам!
    2.0

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Тепер зі мною смартфон, по можливості буду інформувати.
    оце діло! тримайся! ну і розрахунки шоб були чікі-пікі ))))
    Пророк

дзвонила щойно Фабулісту. каже шо живий-здоровий. настрій бойовий. передає всім привіт
    Пророк

Іноді пише Фабуліст. Процитую листи

Умови тут, звісно, спартанські. На вулиці холодно, але спільними зусиллями волонтерів, власними та армії (тобто держави), ми вдягнуті тепло. На вулиці доводиться проводити багато часу, тоді мерзнемо трохи. Але у бліндажах топимо "буржуйки", є де відігрітися. Дрова підвозять регулярно, самі пиляємо, колимо колоди. Вистачає. У бліндажі тіснувато, всюди пісок...Але ми якось пристосувалися, розуміємо, що не на курорті.
    Переважно всі готові стояти на позиціях та боронити Батьківщину стільки, скільки потрібно. Хоча всі дуже скучили за домом, рідними, комфортним життям.
    Роздратування немає, але муляє відчуття, що держава не робить все необхідне для перемоги - військової, дипломатичної тощо. Тобто більша частина країни живе цивільним життям, наче вдаючи, що війна десь далеко, що її наче немає. Розважаються, працюють, живуть власними потребами. Здається, час прикласти більше спільних зусиль для перемоги.
    Адже я бачу цю війну не просто як локальний конфлікт, а як частину великого і давнього протистояння між імперією, що розвалилася та колишніми провінціями. У цьому контексті амбіції Росії ніколи не дозволять їй спокійно спостерігати, як розбудовується наша Держава. Отже, ця війна - важливий етап у боротьбі за незалежність України. Навіть якщо зараз піти на поступки, віддати частину території, то наступні конфлікти будуть ще запеклішими. Ніколи ця імперія - розвалена, неспроможна, не пробачить Україні самостійність та незалежність. Так було ще з часів Російської імперії - ми їм як кістка у горлі. Це, звісно, моя особиста думка. Ми маємо відвоювати і зробити міцний кордон, боєздатну армію, вступити до НАТО. Інакше спокою не буде по всій країні. Визнаю, що ці завдання на межі можливого. Все запущено, повно зрадників, внутрішніх ворогів. Але рухатися у цьому напрямку необхідно. Будемо сподіватися, що нам все вдасться.
    Цікаво, які настрої у відношенні до війни у Полтаві? Чи має місце тенденція вважати роботу військових, солдат марною? Мені чомусь здається, що настрої змінюються від: "О, герої!" до: "Навіщо вони там штани протирають? Нехай повертаються і працюють!". Чи дійсно так?
    Мені-то власне, майже однаково, бо я сам сюди прийшов і знаю навіщо. Але загальний настрій цікаво дізнатися.

-------------------------
    Кілька днів йшли бої - ось і відповідь, чи воюють взимку. А для Росії це взагалі як традиція.
    Ворог лізе постійно, прагне вибити нас з плацдарму, де взірваний міст через річку Сіверський Донець у районі станиці Луганської. Ми їх, відповідно, не пускаємо. Їхня мета - навести переправу і посунути вже з важкою технікою. Маємо вбитих і поранених, на жаль.
    Я переконаний, пусти цю сарану далі у глибину країни, то запалає і Харків, а слідом і Полтава. Ідеологи Росії знайдуть привід і "історичні" підстави, щоб інспірувати сепраратисьтські думки, підкинути кадри та грошенят зрадникам, які розпаливатимуть цю гидоту. Таке враження в мене складається.
+ Ответить в теме
Страница 24 из 36