Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей744Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 23 из 36
Показано с 221 по 230 из 357.
    Філософф

Re: До армії

fabulist, а вам прапори і дитячі малюнки треба? Можу організувати, трохи є вільних дітей)))

23q
    23-й участник

видел?
    Зануда

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Спасибо Тебе.
    Возвращайся живым, здоровым, с Победой и побыстрее.
    Буду вважати, що це побажання не лише особисто мені, а всім хлопцям, що зараз там.
    Переможемо і повернемося, звичайно.

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    fabulist, а вам прапори і дитячі малюнки треба? Можу організувати, трохи є вільних дітей)))
    Давай організуємо, якщо діти не проти ))

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    видел?
    оточену озброєними з усіх боків журналістку допитує жінка, що явно насміхається і користується своєю позицією сили. Що тут коментувати взагалі?
    "Как Ви сєбє прєдставляєтє, сідіт муж і целіца в жєну...бла бла бла". Ні, я себе інакше уявляю. І це розуміє кожен дебіл.
    Я подивився початок...хто бачив все, підкажіть чи це варто 2:17:33 часу життя?
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    варто! именно хотелось бы твои комментарии! дальше намного интересней
    2.0

тихо, не треба бути постійно готовим до небезпеки тощо.
    а ще там "музикальні" дороги, побиті гусянками. як тільки щезає цей звук - о, всьо. ти в мирному житті.
    а шо ти кажеш "мало воював" ) туди на два дні заїдеш - як на іншій планеті побував.
    bvn
    йог на танке

Я більшість цього гівна прокручував, щоб зберегти нерви...
    Саме відео можна розділити на 2 частини: рассуждєнія вати про те, хто кого бомбить і "ми нє хатєлі атділєнія", та друга частина прессконференція біса, де два представника української сторони їм піддакують і промовляють улестливі спічі про мир... хоча я їх, звичайно, зрозуміти можу - знаходячись в такому місці, звідки можна й не повернутися живим, не дуже то повисловлюєш свою позицію...

Інша справа там де оті... Каміль, отой "ГРУшник"... Жан Новосєльцев та інші, з терром Мозговим розмовляють про "кієвску хунту"...

Що це за тенденція, блеать?! Це тіпа нас намагаються замирить і підготувати, що терри не такі вже й терри... вообщє то вони білі й пухнасті...???
    2.0

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Жан Новосєльцев
    так він за сепарів? я завжди думала, що він нормальний. а тоді побачила з ким він злигався... і поняла шо це капєц... жалко пацана
    23q
    23-й участник

nickeler, а полтавский активист, который девушку с полона забирал полтавскую, журналистку которая? а отот чувак который выступает от Министерства Обороны Украины?
    змія болотяна ОЧКОва

Буду краткой: бережи себе!
    ПС: бригада по номеру частини не складно.
    2.0

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    бригада по номеру частини не складно.
    ну шоб напамять - то як сказать ))))
+ Ответить в теме
Страница 23 из 36