Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей744Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 18 из 36
Показано с 171 по 180 из 357.
    Пророк

Re: До армії

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    а я б не спешил: мы не в курсе что именно ему будет нужно. купим одно, а нужно будет совсем другое, ИМХО
    то что я предложил нужно там ВСЕМ, ему не подойдет, отдадим другим людям.

Нервова, курррва

Тут можна придбати:

Цены на одежду, мы специально снизили для волонтеров, которые закупают термобелье для нужд АТО.
    http://pelorus.com.ua/all-fishing/od...ki-okhoty.html
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Тоді пропоную вже зараз купити термобілизну, шкарпетки і зимовий спальник. Бо якщо він знову ненадовго приїде, то часу це робити вже не буде. Звісно, в ідеалі було б все це передати не чекаючи приїзду.
    я теж приму участь, организовуйтесь скорійше хто буде збирати гроші і купляти, і данні картки без помилок пліз!
    Пророк

Вчора казала Фабулісту, що форумці хвилюються за нього. Він передавав привіт, дякував. Казав, що якщо хто хоче допомогти, буде дуже вдячний, купує він за допомогою смс-банкінгу . Я ніколи таким не користувалася і не знаю куди це треба перераховувати гроші, на телефон чи на картку. І взагалі не зрозуміло як здійснюється доставка купленого, ну та йому видніше. Телефон Фабуліста кому потрібно дам в приваті. Можна йому написати смс і спитати, що треба.
    2.0

аааа... народ ви мене убиваєте. рід військ??? приписка?
    "туда волонтери не доїжжають" в тому числі поетому.
    такі всі сікрєтні, шокапєц. смисл? запамятайте - якшо комусь щось треба, він це вже знає.

черешня, твітер і фейсбук у них там тоже єсть, якшо апаратура позволяє. і не глушать мережу, шо іногда случається. дідовщини а армії на передку, та навіть в тилу, але тому, що до лінії фронта, буть не може в принципі, патамушо умови там такі.
    ну не знаю чьо, не обіжайся, але твій пост мене повеселив.

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    мы не в курсе что именно ему будет нужно. купим одно, а нужно будет совсем другое, ИМХО
    термобілизна, термогрілки, бушлат, штани і взуття тепле. спальнік на мінусові температури, флісова балаклава тепла. те, що і всім )
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Телефон Фабуліста кому потрібно дам в приваті. Можна йому написати смс і спитати, що треба.
    Не, так не пойдет. Это каждый начнет выяснять, чем помочь, а потом всем выяснять, кто-что выяснил. И потом, один человек вряд ли сможет что-то полностью самостоятельно приобрести.

Итак. Надо назначить одного ответственного человека, который будет собирать деньги или вещи. черешня, поскольку ты общаешься с Фабом лично, то назначаем тебя.
    Далее. Если ему нужны просто деньги, то узнай конкретно, как и куда их переводить. Если вещами лучше помочь, то узнай что нужнее всего (так мы сможем приоритеты расставить) и какие есть возможности доставить посылку к нему.

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    термобілизна, термогрілки, бушлат, штани і взуття тепле. спальнік на мінусові температури, флісова балаклава тепла. те, що і всім )
    ОФФ. Не про Фаба, а вообще.
    Такой вопрос. Остался у меня со старой работы бушлатик камуфляжного цвета (типа как охранники носят зимой) и вот маман где-то откопала в закромах видать еще совковые, но конкретно теплые двухслойные ватные штаны. Оно все б/у, но в принципе целое и не сильно затяганное. Не знаю, может типа в качестве "рабочей" одежды сгодилось бы? Единственное, что его как-то почистить бы. Никто не в курсе, такие вещи стирать можно? Или в химчистку нужно?
    Пророк

Добре, я про все розпитаю конкретно. Про ватні штани: думаю не варто і заморачуватись із стіркою. Якщо їх віддати тому ж Фабу, в поля, в окопи, то там затяганість верхнього одягу не грає великої ролі. Як буде відповідь - напишу. Я так розумію, з форумців Фабуліст один воює?
    2.0

такие вещи стирать можно?
    все можна. це ж не шовк, а роба.

потом всем выяснять, кто-что выяснил
    во-во.

Про ватні штани: думаю не варто і заморачуватись із стіркою. Якщо їх віддати тому ж Фабу, в поля, в окопи, то там затяганість верхнього одягу не грає великої ролі
    повір - в даному питанні ти не права. перш ніж передавати, варто відіпрати. хоча б з точки зору гігієни.
    Пророк

Я так розумію, з форумців Фабуліст один воює?
    Lera, Медведь злой и tayatlas давненько не появлялись, может тоже воюют? Правда не уверен, что по одну сторону окопов с Фабом )

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    все можна. це ж не шовк, а роба.
    та десь читав, що сісти може конкретно і вата ота, вона там не скомкається та не осяде?
    2.0

вата ота, вона там не скомкається та не осяде?
    допустім. але ручками якшо - то ні ) можете однести в хімчистку, але це гривень 250. воно того не вартує.
+ Ответить в теме
Страница 18 из 36